Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Rogero 4.40 v1.02

και υπαρχει και Rebug 4.41 lite edition χωρις τα debug features μεσα.

Εγω εχω μεινει στο 4.40

A ναι σωστά 4.40. Τόσο γρήγορα που βγαίνουν έχω χάσει το μέτρημα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτα ομως δεν ειναι κανονικα CFW που να μπορει να φλασαρει ο καθενας...  θελει να εχεις κονσολα σε 3.55 και δεν υπαρχει κανενας τροπος για εισοδο στο PSN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοειται αυτο περι 3.55. Δεν ειναι κατι καινουριο το εχουμε πει χιλιες φορες.

Οσο για το πσν. μπαινεις κανονικα

Με 4.41 μπαινει απευθειας και με 4.40 μεσω spoofer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου ήρθε σήμερα το ps3 (320GB-CECH2504B, date code OC) που ειχα πάρει απο αγγελία, κάνω κανονικά update to ofw δεν υπάρχει πρόβλημα μελλοντικά αν θελήσω να βάλω cfw, έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι κανενα θεμα, κανεις update και γινεται κανονικα downgrade οποτε θελεις.

Εκτος αν εχει 3.55 και κατω που τοτε δεν κανεις κανενα update και περνας cfw απευθειας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά αγόρασα από eBay 2 καλώδια 1.4 επίχρυσα, τα συνέδεσα με το ps3 και βγάζει μόνο 720p, ενώ με το 1.3 που έχω με δίνει κανονικά 1080p. τι παίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν παιδιά αγόρασα από eBay 2 καλώδια 1.4 επίχρυσα, τα συνέδεσα με το ps3 και βγάζει μόνο 720p, ενώ με το 1.3 που έχω με δίνει κανονικά 1080p. τι παίζει;

μαλλον μουφα καλωδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει λόγος να αναβαθμίσω από CFW 3.55 Kmeaw που είμαι τώρα σε CFW 4.40 Rogero.  Στην περίπτωση που το κάνω τα games που έχω τώρα στο σκληρό θα τρέχουν ? δεδομένο οτι έχουν τώρα το τροποποιημένο eboot.bin για 3.55 kmeaw..Η θα πρέπει να βρω τα original eboot.bin και να τα κάνω copy ??  Πέραν του οτι δεν χρειάζονται τα games τροποποιημένα eboot.bin σε τί άλλο υπερέχει το CFW 4.40 Rogero ? Μήπως υποστηρίζει τις τελευταίες 3D blue-ray ταινίες σε αντίθεση με το 3.55 Kmeaw  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλκη καλημερα. εισαι σε λαθος τοπικ

Η απαντηση σε αυτο που ρωτας ειναι εδω

http://www.insomnia.gr/topic/251838-ps3-hacking/?p=5169413

Βαζεις τα official updates και εισαι οκ

Επισης να αναβαθμισεις σε τελευταια εκδοση ΜΜ  4.40

Για Blue ray δε ξερω λογικα θα υποστηριζεται καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα, το κατεβάζει το παιχνίδι την ανάλυση, όταν το άνοιξα ήταν 1080ι και όταν άρχισε πήγε 720ρ

δεν τρεχουν ολα τα παιχνιδια σε 1080 μπορει να ειναι και θεμα παιχνιδιου, τσεκαρε πισω στην συσκευασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, έχουμε προσφορά από 22-05-2013 έως 05-06-2013 στο Playstation Network που ακούει στο όνομα "Ultimate Warriors". Έχει και το Tekken Tag 2 μέσα με 14.99 ευρώ από 29.99 ευρώ που ήταν στην αρχή. Προλάβετε. I know i did.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...