Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν ειναι δα και τοοοσο διαφορετικα νομιζω.(λιγο puzzle , λιγο 3rd person Και τα δυο...)

αυτο που ηθελα ηταν μια γρηγορη απαντηση , τα εχετε μπροστα σας , μπορειτε να παρετε μονο ενα , ποιο παιρνετε? αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι δα και τοοοσο διαφορετικα νομιζω.(λιγο puzzle , λιγο 3rd person Και τα δυο...)

αυτο που ηθελα ηταν μια γρηγορη απαντηση , τα εχετε μπροστα σας , μπορειτε να παρετε μονο ενα , ποιο παιρνετε? αυτο.

Το Tomb Raider έχει ελάχιστα puzzles και γρίφους. Αν θες γρίφους πας σίγουρα σε gow. Πέρα από αυτό είναι διαφορετικά παιχνίδια. Το ένα hack n slash και το άλλο third person shooter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι δα και τοοοσο διαφορετικα νομιζω.(λιγο puzzle , λιγο 3rd person Και τα δυο...)

αυτο που ηθελα ηταν μια γρηγορη απαντηση , τα εχετε μπροστα σας , μπορειτε να παρετε μονο ενα , ποιο παιρνετε? αυτο.

Χαλαρα στο tompb raider.

Το gow εχει κουρασει και αν εχεις παιξει τα προηγουμενα δεν εχεις να δεις κατι το διαφορετικο εκτος απο καλυτερα εφε και φυσικα καλυτερα γραφικα απτα προηγουμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλες τιμες για παιχνιδια ποια site προτείνετε απο εξωτερικο;

Και εσωτερικο δεν θα με χαλαγε αλλα δε πιστευω να παιζουν καλυτερες τιμες

amazon.co.uk, shopto.net και game.co.uk.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι ασχετος απο αυτα και θελω να παρω δωρο στο ανηψι μου, ειναι κατι που πρεπει να προσεξω;

Δηλαδη παιζει region και στα παιχνιδια;

Πρεπει να επιλεξω πχ να γραφει region 2;

To ebay δεν θεωρειται τοσο καλο για αγορα;

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα. Το ps3 είναι region free. Μόνο ένα παχνίδι (το persona 4 arena) είναι region locked απότι ξέρω , αλλά και τα 3 παραπάνω είναι από Αγγλία , άρα ίδιο region στα παιχνίδια. Γενικώς ο μόνος λόγος να σε απασχολεί το region στο ps3 είναι ότι αν πάρεις αμερικάνικο παιχνίδι και θέλεις να κατεβάσεις dlc από το store θα πρέπει να κάνεις και ένα καινούριο λογαριασμό για το αμερικάνικο store. Βεβαίως υπάρχουν και παιχνίδια όπως το pro που έχουν την ελληνική γλώσσα. Αυτά μόνο από Ελλάδα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

amazon.co.uk, shopto.net και game.co.uk.

 

Θα πρόσθετα τα www.zavvi.com και www.thehut.com. Ουσιαστικά είναι η ίδια εταιρία αλλά έχουν διαφορές στις τιμές. Είναι πολύ φθηνά, ειδικά το Zavvi, με δωρεάν μεταφορικά αλλά δεν έχουν και τόσο καλό customer support, γι' αυτό προτείνω πάντα πληρωμή μέσω Paypal για να είμαστε καλύτερα καλυμμένοι αν εμφανιστεί πρόβλημα. Επίσης πάντα γυρνάμε το νόμισμα σε λίρες και πληρώνουμε σε λίρες, με αυτόν τον τρόπο πληρώνουμε λιγότερο.

 

Επιπρόσθετα www.wowhd.co.uk, www.thegamecollection.net και www.simplygames.com αρχίζουν να κάνουν αισθητή την παρουσία τους αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το πόσο αξιόπιστα ή όχι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρόσθετα τα www.zavvi.com και www.thehut.com. Ουσιαστικά είναι η ίδια εταιρία αλλά έχουν διαφορές στις τιμές. Είναι πολύ φθηνά, ειδικά το Zavvi, με δωρεάν μεταφορικά αλλά δεν έχουν και τόσο καλό customer support, γι' αυτό προτείνω πάντα πληρωμή μέσω Paypal για να είμαστε καλύτερα καλυμμένοι αν εμφανιστεί πρόβλημα. Επίσης πάντα γυρνάμε το νόμισμα σε λίρες και πληρώνουμε σε λίρες, με αυτόν τον τρόπο πληρώνουμε λιγότερο.

 

Επιπρόσθετα www.wowhd.co.uk, www.thegamecollection.net και www.simplygames.com αρχίζουν να κάνουν αισθητή την παρουσία τους αλλά δεν έχω αγοράσει ποτέ και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για το πόσο αξιόπιστα ή όχι είναι.

Το Zavvi (και νομίζω ισχύει το ίδιοι και για τη thehut) εδώ και αρκετούς μήνες στέλνει με μεγάλες καθυστερήσεις και έχει γίνει η τελευταία επιλογή πολλών gamers. Αν όμως δεν σε ενδιαφέρει τόσο να περιμένεις 1-1.5 μήνα για να σου έρθει το παιχνίδι τότε συμφέρει μιας και είναι αρκετά φθηνό κατάστημα. (αλλά μέσα σε αυτό το διάστημα θα έχουν πέσει και στα άλλα καταστήματα οι τιμές οπότε κατ'εμέ δεν συμφέρει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Zavvi (και νομίζω ισχύει το ίδιοι και για τη thehut) εδώ και αρκετούς μήνες στέλνει με μεγάλες καθυστερήσεις και έχει γίνει η τελευταία επιλογή πολλών gamers. Αν όμως δεν σε ενδιαφέρει τόσο να περιμένεις 1-1.5 μήνα για να σου έρθει το παιχνίδι τότε συμφέρει μιας και είναι αρκετά φθηνό κατάστημα. (αλλά μέσα σε αυτό το διάστημα θα έχουν πέσει και στα άλλα καταστήματα οι τιμές οπότε κατ'εμέ δεν συμφέρει.)

 

Ναι δεν μπορώ να διαφωνήσω σε αυτό. Είναι λίγο hit and miss το τι θα γίνει. Π.χ. με εμένα το τελευταίο GoW ήρθε μέσα σε 10 μέρες στην καλύτερη τιμή της αγοράς μετά από preorder για το PS3. Αντίθετα, το Tomb Raider CE για PC δεν ήρθε ποτέ. Ευτυχώς αποζημιώθηκα πλήρως αλλά μετά κόπων και βασάνων και συνεχών και επίμονων email όλο και πιο επιθετικού τόνου.

 

Βασικά για μένα το καλύτερο πακέτο το διαθέτει το Amazon. Αστραπιαίο customer support, σχετικά γρήγορες παραδόσεις και πολύ συχνά τη φθηνότερη ή κοντά στη φθηνότερη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν μπορώ να διαφωνήσω σε αυτό. Είναι λίγο hit and miss το τι θα γίνει. Π.χ. με εμένα το τελευταίο GoW ήρθε μέσα σε 10 μέρες στην καλύτερη τιμή της αγοράς μετά από preorder για το PS3. Αντίθετα, το Tomb Raider CE για PC δεν ήρθε ποτέ. Ευτυχώς αποζημιώθηκα πλήρως αλλά μετά κόπων και βασάνων και συνεχών και επίμονων email όλο και πιο επιθετικού τόνου.

 

Βασικά για μένα το καλύτερο πακέτο το διαθέτει το Amazon. Αστραπιαίο customer support, σχετικά γρήγορες παραδόσεις και πολύ συχνά τη φθηνότερη ή κοντά στη φθηνότερη τιμή.

Συμφωνώ μαζί σου. Και για μένα είναι με διαφορά το καλύτερο e-shop της Αγγλίας (που στέλνει Ελλάδα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ratchet & Clank: Deadlocked HD Gets Leaked Trophy List

The high-definition remake of the classic Ratchet & Clank: Deadlocked (aka Ratchet & Clank: Gladiator) has received another leak, this time in the form of a list with the game's different trophies, hinting at the various adventures that are included in the remastered game.

 

The game was confirmed earlier this year, and now a list of trophies has surfaced online, via Exophase.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...