Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι, δεν είναι ιδέα σου. Το τερμάτησα πρόσφατα και μου βγήκανε τα μάτια απ τη θολούρα.

Εννοείται πως οσο πιο πολλές ίντσες και όσο πιο κοντά είσαι στην οθόνη, τόσο πιο πολύ θολούρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια το ειχα νοικειασει πριν κατι μηνες για να το δοκιμασω στο ps3 μου και δεν μου ειχε φανει καθολου θολο...ισα ισα μου αρεσαν τα γραφικα που ειχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι αρκετα κοντα στην οθονη μιας και ειναι 22αρα (αποσταση υπολογιστη) , θα ψαχουλεψω λιιγο κοντραστ και φωτεινοτητα οθονης μπα και το μαζεψω λιιιιγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 μέτρο στην 40αρα που το έπαιζα ήταν χάλια, μόλις πήγα πίσω 3 μέτρα ήταν πολύ καλύτερα.

Με κόντραστ κλπ δεν πρόκειται να φτιάξει, το παιχνίδι έχει χάλια settings γραφικών και είναι 720p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 1 μέτρο στην 40αρα που το έπαιζα ήταν χάλια, μόλις πήγα πίσω 3 μέτρα ήταν πολύ καλύτερα.

Με κόντραστ κλπ δεν πρόκειται να φτιάξει, το παιχνίδι έχει χάλια settings γραφικών και είναι 720p.

Καλα και εσυ απτο 1m επαιζες και σε 40" τηλεοραση κιολας?Δεν στραβωθηκες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα και εσυ απτο 1m επαιζες και σε 40" τηλεοραση κιολας?Δεν στραβωθηκες?

Ναι, γιατί έχω βάλει πληκτρολόγιο/ποντίκι στο PS3 με ένα εξάρτημα για παιχνίδια 1st & 3rd Person που δεν με βολεύουν καθόλου με τον μοχλό, και δεν φτάνει πιο μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Metal Gear Solid 'Legacy Collection' brings a box of Snakes to PS3 in June

The Metal Gear Solid "Legacy Collection" found on a Korean rating has now been officially announced by Konami. The PS3 collection brings together Metal Gear Solid, the HD Collection versions of Metal Gear Solid 2, 3, and Peace Walker, and the "Trophy Edition" of Metal Gear Solid 4, along with the relatively hard-to-find Metal Gear Solid: VR Missions and two digital graphic novels by Ashley Wood, in a handsome package that might make some consider buying them again.

 

Metal Gear fans have an affinity for fancy cardboard boxes. The collection will be released in North and South America in June. Konami has yet to specify a price.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...