Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

@@ free to play γινετε.

δειτε εδω http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/

 

Αυτο ακριβως ειναι το μοντελο free to play.

Μπορεις να το παιξεις χωρις συνδρομη, αλλα οσοι πληρωνουν εχουν καποια bonus και καποια items παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μεταξύ μας σε σχεση πχ με το μοντέλο του Age of Conan το Aion είναι αρκετά γεναιόδωρο με τους Starter και Veteran παίχτες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

και μεταξύ μας σε σχεση πχ με το μοντέλο του Age of Conan το Aion είναι αρκετά γεναιόδωρο με τους Starter και Veteran παίχτες τους.

 

Παρότι θεωρώ χαζό να παίζεις ανταγωνιστικό game έχοντας εξ'ορισμου handicap (και μόνιμο), αυτό κρατάει τουλ τα προσχήματα αν και τα Cd που βλεπω για τα instances είναι τραβηγμένα απ'τα μαλλιά που σημαίνει ότι για end game αναγκαστικα θα τα σκάσεις, έξυπνο πάντως, σε χώνει τσαμπέ στο λούκι μέχρι max lvl και μετά το μαχαίρι στο λαιμό..

 

καλά το free aoc είναι σαν κάτι runes of magic, μόνο braindeads το βλέπουν free..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Aion goes free-to-play in Europe on February 28

 

Aion will go free-to-play on February 28 in Europe, it’s been announced. The change-over will occur simultaneously for the English, French, and German language versions.

 

After the F2P launch, the team will focus on implementing update 3.0, which is set to go live in the spring.

 

Those who hold a subscription to Aion with remaining time, and who transfer over onto the the new servers by February 27 will receive six Aion Coins per game day in their account as compensation. The coins can be spent in the item shop starting February 28.

 

You can download the launcher ahead of the game’s re-release through the official website.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει δοκιμή τώρα που γίνεται free η όχι;

 

αναλόγως τι ζητάς από ένα ΜΜΟ...εγώ κοντά 3 χρόνια έπαιζα από τον κινέζικο αλλά πλέον εδώ και έναν μήνα το παράτησα αφού το PvP δεν παλεύεται...η νοοτροπία των παικτών έχει καταντήσει τραγική αφού το game εξελίχτηκε σε τρελό zergfest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ έπαιζα σε private server,πόσο καιρό χρειάζεσαι για να πας max lvl στον official?

Έχω ακούσει ότι θέλει πολύ καιρό 2-3 μήνες+ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει,αν ξέρει κάποιος ας μας διαφωτίσει αν μπορεί. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ έπαιζα σε private server,πόσο καιρό χρειάζεσαι για να πας max lvl στον official?

Έχω ακούσει ότι θέλει πολύ καιρό 2-3 μήνες+ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει,αν ξέρει κάποιος ας μας διαφωτίσει αν μπορεί. :)

 

Σε φίλο μου χωρίς guild και ανεβάζοντας παράλληλα 2 prof, του πήρε 3 μήνες με 8+ ώρες τη μερα, αυτό τουλ ίσχυε όταν βγήκε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εγώ έπαιζα σε private server,πόσο καιρό χρειάζεσαι για να πας max lvl στον official?

Έχω ακούσει ότι θέλει πολύ καιρό 2-3 μήνες+ αλλά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει,αν ξέρει κάποιος ας μας διαφωτίσει αν μπορεί. :)

To lvling στο aion ειναι αστειο μπροστα στο grind που χρειαζεται για ap gear!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε φίλο μου χωρίς guild και ανεβάζοντας παράλληλα 2 prof, του πήρε 3 μήνες με 8+ ώρες τη μερα, αυτό τουλ ίσχυε όταν βγήκε..

thnx αδερφέ,όντως θέλει αρκετό χρόνο δηλαδή.

 

To lvling στο aion ειναι αστειο μπροστα στο grind που χρειαζεται για ap gear!!!

 

Ναι το ήξερα ότι θέλει πολύ grind,άλλωστε και η φιλοσοφία σε όλα τα Κορεάτικα MMO είναι το ατελείωτο grind.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...