Προς το περιεχόμενο

Aion: Tower of Eternity


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες μόλις κατέβασα το game και προσπαθόντας να κάνω τα updates μου βγάζει το ακόλουθω μύνημα: Error Code: 5 (RepairPatchNotFound):

 

There is not a repair patch for version : '1.5.0.10'.

 

The patch servers are most likely in the process of being updated.

 

Please try again in a few minutes. μπορεί κάποιος να μου πει τι να κάνω όσο έψαξα βρήκα και άλλους να έχουν το ίδιο πρόβλημα χωρίς λύση.Χρησημοποιώ xp sp3

 

Κανε δεξι click στο παιχνίδι στο launcher και κάνε "force launch" ή κάπως έτσι, προσωρινή λύση μέχρι κάποια fix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=338490

 

Aλλος ενας έπεσε . Καλο είναι το game απλά δεν βλεπω να έχω την υπομονή που χρειάζεται ενα mmo οπως παλιότερα. Καλυτερα να μείνω σε fps και κανα sf4 :D

 

E ναι, ποσο να αντεξει καποιος την "σκλαβια" ρε παιδι μου. Με το WoW κρατησε 2 χρονια και τα αλλα 2 παρα πολυ casual αλλα τζαμπα λεφτα. Enough is enough που λενε κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς Sorcerer

 

Δεν έχω ιδεα περί του παιγνιδιού,απλά ενας φιλος, μου ειπε για έναν φρι σερβερ και ειπα να δω τι παιζει,κατατόπισε με λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδεα περί του παιγνιδιού,απλά ενας φιλος, μου ειπε για έναν φρι σερβερ και ειπα να δω τι παιζει,κατατόπισε με λιγο

 

ο sorcerer μαζί μe τον assassin είναι τα κυριότερα DPS classes...από την στιγμή που θέλεις να είναι και caster ο παίκτης σου, ο sorcerer είναι μονόδρομος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδεα περί του παιγνιδιού,απλά ενας φιλος, μου ειπε για έναν φρι σερβερ και ειπα να δω τι παιζει,κατατόπισε με λιγο

 

Πάντως δεν ξέρω κατα πόσον θα πάρεις σωστή ιδέα για το παιχνίδι από free server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα λίγα που βλέπω απο το aionsource οι περισσότεροι 50ρηδες είναι sorcerer... Πρέπει να είναι λίγο cheat φαντάζομαι.

 

μην το λες...στα τελευταία level δυναμώνουν πολλά classes εκτός από τους sorcerers

 

πάντως το παιχνίδι όσον αφορά τα classes είναι πολύ balanced

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω τι ρόλο βαράει θέλω μωρέ,μη τη πάθω πάλι αλά warhammer

 

Πρεπει να εχεις στο μυαλο σου οτι το παιχνιδι ειναι -κυριως- PvP και επισης οτι ειναι αρκετα "αφιλοξενο" στο solo play (αλλα WOW στην αρχη του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...