Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εμένα στο Edit Profile δεν μου έχει τέτοια επιλογή πάντως.

 

Έχεις δίκιο το βγάλανε. Αλλά υπήρχε. το θυμάμαι σίγουρα γιατί άλλαξα μεταξύ των δύο email που είχα γιατί είχε κολλήσει το ένα και δε μπορούσα να κάνω authenticate.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει εχοντας παιξει αρκετα(λεβελ 35) μπορω να πω οτι το παιχνιδι ειναι αρκετα καλο αλλα νοιωθω πως δεν δινει αρκετη εμφαση στο ιδιο το ονομα του που ειναι τα guilds.Πλην WvW π κ παλι πας σολο δεν σου δινει καποιο κινητρο να ομαδοποιηθεις...Για dungeons βρισκεις random groups κ ολα τα quests τελιωνονται σολο.....Ελπιζω να προσθεσουν κ αλλο content ωστε να μην παει χαμενη τοση προσπαθεια.....Α και λιγο optimization στο game δεν θα με χαλαγε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"A log-in attempt from the following location is currently awaiting your authorization.

 

Address: 1.206.21.150

City: Beijing

Region: 22

Country: CN

 

This location is approximated based on information provided by your Internet Service Provider. If in doubt, deny the request and try again.

 

If you are certain this log-in attempt was not made by you, then someone else knows your log-in credentials and you should change your password immediately via Account Management."

 

 

Αναθεματισμένοι κινέζοι! :angry: Μου είχαν αλλάξει και τον κωδικό! Ευτυχώς όλα είναι οκ στο game, μάλλον χρειάζονταν και το authorization από το e-mail για να μπουν, ποιος ξέρει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι δεν ειχες ιδιο pass στο e-mail σε εσωσε βασικα γιατι θα στο αλλαζαν και αυτο κ θα εκαναν vertification.....Καλο θα ειναι οταν βγει και το app του authenticator να το χρησιμοποιησεις για extra προστασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε και σε εμένα αυτό(όπως σε πάρα πολλούς) με το authentication. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο, και κάτι μου λέει πως κάποια πατάτα έχουν κάνει και δεν έχει να κάνει τόσο με αυτό που έγραφε ο Mike...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε και σε εμένα αυτό(όπως σε πάρα πολλούς) με το authentication. Δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι ανάλογο, και κάτι μου λέει πως κάποια πατάτα έχουν κάνει και δεν έχει να κάνει τόσο με αυτό που έγραφε ο Mike...

καλο ειναι αυτο που γινεται για να σε πορστατεψει απο μια κλοπη του account σου.Ακομη και αν καποιος εχει το username και το password σου 8α πρεπειι να εχει και το password του email σου για να μπορει να κανει authedicaion και να παιξει το παιχνιδι.Με λιγα λογια αν οποιοσδηποτε συνδε8ει με το λογαριασμο σου και εχει διαφορετικη ip απο αυτη που εχει δηλωσει στο authedication δεν εχει προσβαση στο παιχνιδι παρα μονο αν δηλωσεις την νεα σου ip μεσα απο το email σου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άλλο εννοούσα. Το ότι κάπου βρήκαν το username και το password και τα έκλεψαν σε τόσα πολλά άτομα μου κάνει για λάθος από την anet. Εμένα προσωπικά δεν μου έχουν κλέψει ποτέ λογαριασμό και τον κωδικό που χρησιμοποίησα για το gw2 δεν τον είχα χρησιμοποιήσει πουθενά αλλού.

Επεξ/σία από SlackulatoR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σ' ένα αντικείμενο σου εμφανίζει +9 Healing +12 Precision, τι σημαίνει η κόκκινη γραμματοσειρά?

 

Υπάρχει κάποιο emote για να δημιουργoύμε συννεφάκια διαλόγου χωρίς να εμφανίζεται το "me" ( /me [text] ), μπροστά?

 

 

Υ.Γ. Κρίμα που έφτιαξα human, oι Asura απλά δεν υπάρχουν! :lol:

 

Υ. Γ.1 Το βασίλειό μου για ένα άλογο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...