Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν έκανα την αγορά με paypal 41,22 ευρώ και σου βγάζει κατευθείαν το key και στο στέλνει και με email.Το βαλα στο https://register.guildwars2.com/ και μου ήρθε και email απο την arenanet thanks for registring και για να κατεβάσω τον client(αν και τα χα ξανακάνει αυτα).Όλα κομπλέ!!

 

Μια χαρά προσφορά ευχαριστούμε για την ενημέρωση παιδιά.Πραγματικά αυτά τα 15 ευρω κέρδος ήταν πολύ καλά :)

 

p.s. Όποιος το αγοράσει και κάνει account από αυτό το referal link ( http://www.greenmangaming.com/?gmgr=takuzafa ) παίρνει και 2 ευρώ στο site μετά την αγορά και μου δίνει και άλλα 2 ευρώ σε μένα για μελλοντικές αγορές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θέλετε να μάθετε, έστω και τώρα ακόμα, γιατί τόσος ντόρος για το Guild Wars 2?

 

Αναρωτιέστε τι το τόσο διαφορετικό έχει από όλα τα υπόλοιπα ΜΜΟ(RPG) ώστε να γνωρίσει επιτυχία και όχι την κατάληξη που έχουν όλα τα υπόλοιπα και ιδίως το Aion - αφου, όπως εσφαλμένα λένε και προδικάζουν πολλοί είναι κι αυτό της NCSoft?

 

Θέλετε εν πάση περιπτώση να δείτε γιατί τόσα εκατομμύρια κόσμου το περιμένουν σα τον Μεσσία των ΜΜΟ?

 

Τότε διαβάστε το άρθρο-μαμούθ που ανέβασα στο DragonSeason.com και απαντάσει σε όλες τι ερωτήσεις. Τσεκουράτα.

 

Διαβάστε το ΕΔΩ .!

 

 

Σχόλια, ιδέες, ενστάσεις, συζήτηση: εδώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλετε να μάθετε, έστω και τώρα ακόμα, γιατί τόσος ντόρος για το Guild Wars 2?

 

Αναρωτιέστε τι το τόσο διαφορετικό έχει από όλα τα υπόλοιπα ΜΜΟ(RPG) ώστε να γνωρίσει επιτυχία και όχι την κατάληξη που έχουν όλα τα υπόλοιπα και ιδίως το Aion - αφου, όπως εσφαλμένα λένε και προδικάζουν πολλοί είναι κι αυτό της NCSoft?

 

Θέλετε εν πάση περιπτώση να δείτε γιατί τόσα εκατομμύρια κόσμου το περιμένουν σα τον Μεσσία των ΜΜΟ?

 

Τότε διαβάστε το άρθρο-μαμούθ που ανέβασα στο DragonSeason.com και απαντάσει σε όλες τι ερωτήσεις. Τσεκουράτα.

 

Διαβάστε το ΕΔΩ .!

 

 

Σχόλια, ιδέες, ενστάσεις, συζήτηση: εδώ :)

 

Βλεπω το εβαλαν και στην official σελιδα τους στο Facebook το αρθρο.

Gratz guys!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τα λεει σε ο,τι αφορα το Aion.

Παιζω και θα συνεχισω να παιζω πιθανοτατα παραλληλα με το GW2, λογω παρεας.

 

Η μονη μου ενσταση ειναι στο κομματι του PvP gear, καθως πλεον δεν χρειαζεται ατελειωτο grind σε abyss points.

Εβαλαν το gear της arena, με το οποιο εισαι πληρως ανταγωνιστικος και μπορεις να το αποκτησεις πολυ πιο ευκολα.

 

Α και κατι αλλο.

Πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης ρε παιδακι μου!

Οποτε εμπαινα Dark Poeta σε λιγοτερο απο 2 ωρες το ειχαμε καθαρισει και εριχνε ωραια πραγματακια.

Προτιμω βεβαια το συστημα του GW2 για τα instances.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα τα λεει σε ο,τι αφορα το Aion.

Παιζω και θα συνεχισω να παιζω πιθανοτατα παραλληλα με το GW2, λογω παρεας.

 

Η μονη μου ενσταση ειναι στο κομματι του PvP gear, καθως πλεον δεν χρειαζεται ατελειωτο grind σε abyss points.

Εβαλαν το gear της arena, με το οποιο εισαι πληρως ανταγωνιστικος και μπορεις να το αποκτησεις πολυ πιο ευκολα.

 

Α και κατι αλλο.

Πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης ρε παιδακι μου!

Οποτε εμπαινα Dark Poeta σε λιγοτερο απο 2 ωρες το ειχαμε καθαρισει και εριχνε ωραια πραγματακια.

Προτιμω βεβαια το συστημα του GW2 για τα instances.

 

Όσον αφορά στο σχόλιο σου για Poeta... με συνέθλιψες! :ρ

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κατά τ' άλλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλετε να μάθετε, έστω και τώρα ακόμα, γιατί τόσος ντόρος για το Guild Wars 2?

 

Αναρωτιέστε τι το τόσο διαφορετικό έχει από όλα τα υπόλοιπα ΜΜΟ(RPG) ώστε να γνωρίσει επιτυχία και όχι την κατάληξη που έχουν όλα τα υπόλοιπα και ιδίως το Aion - αφου, όπως εσφαλμένα λένε και προδικάζουν πολλοί είναι κι αυτό της NCSoft?

 

Θέλετε εν πάση περιπτώση να δείτε γιατί τόσα εκατομμύρια κόσμου το περιμένουν σα τον Μεσσία των ΜΜΟ?

 

Τότε διαβάστε το άρθρο-μαμούθ που ανέβασα στο DragonSeason.com και απαντάσει σε όλες τι ερωτήσεις. Τσεκουράτα.

 

Διαβάστε το ΕΔΩ .!

 

 

Σχόλια, ιδέες, ενστάσεις, συζήτηση: εδώ :)

 

 

εμεινα μαλ@κας στο Holy Trinity

 

ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα αγορασω... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έψαξα για την προσφορά που βάλατε στο http://www.greenmangaming.com αλλά μονο την Deluxe version έδειχνε το μαγαζί οτι έχει. Ξέρετε κανα καλό και έμπιστο online μαγαζί να πάρω το παιχνίδι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...