Προς το περιεχόμενο

Guild Wars 2


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάντως τo site σας είναι πολύ περιποιημένο και προσεγμένο, σπάνιο πράγμα για fan sites αυτές τις μέρες έχει μέρος και να χώσετε κανα ad αριστερά δεξιά αρκεί να μην είναι too much

 

Σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια.

 

Γενικά κοιτάμε να αποφεύγουμε τα ads και να προωθούμε απλά τα blog των φίλων μας. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

http://www.eurogamer.it/articles/2012-07-11-eurogamer-regala-300-chiavi-per-la-beta-di-guild-wars-2

 

ιταλικό site που δίνει 100 beta keys (τσίμπησα ένα) σήμερα και αύριο θα δώσει τα τελευταία προλάβετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eurogamer.it/articles/2012-07-11-eurogamer-regala-300-chiavi-per-la-beta-di-guild-wars-2

 

ιταλικό site που δίνει 100 beta keys (τσίμπησα ένα) σήμερα και αύριο θα δώσει τα τελευταία προλάβετε!

Θεος! !

Απο που βρισκουμε τωρα τον client ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν πρόλαβες (μόλις τελείωσαν για σήμερα νομίζω, αύριο πάλι) πας στο register.guildwars2.com και ακολουθείς τα βήματα.

ολα κομπλε , μολις τωρα κατεβαζω τον client ! να σε καλα και παλι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλετε να μάθετε, έστω και τώρα ακόμα, γιατί τόσος ντόρος για το Guild Wars 2?

 

Αναρωτιέστε τι το τόσο διαφορετικό έχει από όλα τα υπόλοιπα ΜΜΟ(RPG) ώστε να γνωρίσει επιτυχία και όχι την κατάληξη που έχουν όλα τα υπόλοιπα και ιδίως το Aion - αφου, όπως εσφαλμένα λένε και προδικάζουν πολλοί είναι κι αυτό της NCSoft?

 

Θέλετε εν πάση περιπτώση να δείτε γιατί τόσα εκατομμύρια κόσμου το περιμένουν σα τον Μεσσία των ΜΜΟ?

 

Τότε διαβάστε το άρθρο-μαμούθ που ανέβασα στο DragonSeason.com και απαντάσει σε όλες τι ερωτήσεις. Τσεκουράτα.

 

Διαβάστε το ΕΔΩ .!

 

 

Σχόλια, ιδέες, ενστάσεις, συζήτηση: εδώ :)

 

Μπορώ να πω πως επιτέλους κάθισα και το διάβασα το όλο άρθρο.

 

Οι προβληματισμοί σου είναι ίδιοι με τους προβληματισμούς όλων των gamers που περιμένουν να βγει ένα νέο παιχνίδι.

 

Ας ελπίσουμε ότι αυτή η εταιρία θα μάθει από τα λάθη όλων των εταιριών που φτιάχνουν ΜΜΟ για αρπαχτές με αποτέλεσμα να είναι ένα let down όπως όλα τα παιχνίδια μετά το WoW (εκτός ελάχιστων εξαιρέσεων).

 

θα κάνω για άλλη μια φορά το λάθος(?) να κάνω pre-order, βασικά digital purchase γιατί θέλω να έχω σίγουρες τις 3 μέρες head start αν και ξέρω από τις εμπειρίες μου μέχρι τώρα ότι η πρώτη μέρα θα είναι fail η δεύτερη θα είναι κάπως καλύτερη και από την τρίτη μέρα θα φτιάξει για να έρθει το κανονικό launch όπου θα γίνει το overflow με αποτέλεσμα 2-3 μέρες unplayable game.

 

Ελπίζω να μην γίνει το από πάνω που γίνεται με όλα τα καινούρια hyped παιχνίδια.

 

Ελπίζω να μην ξαναζήσω την ντροπή του SWTOR.

 

Ελπίζω να μην το μετανιώσω για άλλη μια φορά. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ ψάχνουμε να βρούμε κανα cd key να αγοράσουμε γύρω στα 35-40 και εσύ θες να δώσεις 150 για collector's;

 

http://www.canardpc....urs/guildwars2/ 1250 keys

 

προλάβετε

 

υπογραμμιση στην ημερομηνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν δώσει πολλά beta keys , πιο πολύ test στους server το βλέπω αυτο το BWE για να είναι έτοιμοι για το release και τον χαμό των πρώτων ημερών...Εγώ πάντως θα περιμένω 1 εβδομάδα πριν αγοράσω το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μέσα στις τελευταίες 2-3 ώρες έχουν εμφανιστεί πάνω από 15 site που δίνουν από 700-2000 keys αλλά φεύγουν πολύ γρήγορα. Λογικά θέλουν να κάνουν stress test στο login overflow και στο WvWvW να δούμε πως θα πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάπου είχα δεί οτι είχαν κάπου 800,000 που είχαν αγοράσει το παιχνίδι και είχαν σίγουρο beta access άμα βαλεις και τους closed beta testers και τα πολλά keys που έδωσαν για το επομενο BWE μπορεί να ξεπεράσει το 1,000,0000 παίχτες στο τελευταιο Beta....Οπότε είναι ένα καλό τεστ για να μην τα κάνουν μαντάρα στο release (βλ. error 37)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...