Προς το περιεχόμενο

AVIAddXSubs: Πρόγραμμα ενσωμάτωσης υποτίτλων σε DivX αρχεία


dimitk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα πρόβλημα με το AviAddXSubs. Έχω μερικά avi που δεν μπορώ να τους ενσωματώσω υπότιτλους (βγάζει μήνυμα Operation Failed, χωρίς κάτι πιο περιγραφικό). Η μόνη διαφορά που έχω δει σε σχέση με άλλα avi (που σχεδόν ποτέ δεν είχα πρόβλημα μέχρι τώρα) είναι ότι ο ήχος είναι σε format Vorbis. Δεν δουλεύει μήπως με τέτοιο format ήχου?

 

Βγάζει σίγουρα αυτό το μήνυμα ή κάτι όπως "WARNING. FILES FAILED" κτλ. Σταματάει η εκτέλεση του προγράμματος ή το μήνυμα βγαίνει στο παράθυρο μηνυμάτων;

 

Θεωρητικά δεν θα έπρεπε να πειράζει η κωδικοποίηση του ήχου καθώς το πρόγραμμα δεν μπαίνει σ'αυτό το επίπεδο και απλώς κοπιάρει. Αλλά αφού λες ότι αυτή είναι η μόνη διαφορά σε όλα τα αρχεία που υπάρχει το πρόβλημα, πρέπει κάτι να υπάρχει που δεν είναι αναμενόμενο. Δυστυχώς δεν μπορώ να δω τι είναι αυτό αν δεν έχω τα αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 299
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχεις δίκιο, αυτό είναι το μήνυμα. Δεν κλείνει, το βγάζει στο παράθυρο, προσπερνάει το συγκεκριμένο avi και πάει στο επόμενο.

To video είναι σε DivΧ ή XVid (δεν θυμάμαι τι από τα δύο).

Είναι σε πάρα πολλά αρχεία που έχω (επεισόδια της ίδιας σειράς από torrents, σε όσα δεν έχουν Vorbis δουλεύει κανονικά).

Κι εγώ θεωρώ ότι δεν θα έπρεπε να το πειράζει το format του ήχου, αλλά για κάποιο λόγο αποτυγχάνει. Anyway, θα το ξανακοιτάξω μήπως φταίει κάτι άλλο.

Σε ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν μπορω να κατεβασω το προγραμμα απο εδω:http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php

μηπως υπαρχει καποιο αλλο link γιατι το παραπανω μου λεει συνεχως οτι δεν υπαρχει? ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με βαζει ουτε στο link που μου εδωσες!! μου λεει πως δεν βρθηκε ο διακομιστης! μηπως καποιος μπορει να μου το στειλει σε zip? please... ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο dimitk δεν επιθυμεί το hosting σε άλλο server εκτός της σελίδας του, ας ποστάρει ή ας μου στείλει pm να το σβήσω άμεσα.

 

AVIAddXSubs 4.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...