Προς το περιεχόμενο

Need for Speed Pro Street


Jos3ph

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 483
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διαγράψτε το προφίλ σας, απο τον φάκελο "Τα έγγραφά μου\NFS ProStreet" και μπείτε στο παιχνίδι και ξαναδημιουργήστε καινούριο προφίλ, γιατί προφανώς έγινε λάθος σε κάποιο save του προφίλ.

 

Έτσι κι αλλιώς ρε φίλε, άν κάνει format (που δέν χρειάζεται, θα το χάσεις)

 

Ρέ μεγάλε.. Άν δέν θες να το χάσεις -κάνε το αυτονόητο- αντέγραψετο κάπου αλλού και δημιούργησε στην θέση του, νέό (επιμένω γιατί αντιμετώπισα και 'γώ το ίδιο πρόβλημα, ευτυχώς στις πρώτες πίστες)

 

"Χρειάζομαι λεφτά" - εκτελώ της παρακάτω οδηγίες αλλα τίποτα, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ;;

http://gamestrainer.net/Need-for-Spe...y-Trainer.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ειμαι στο τελος και να ξαναπαω απο την αρχη....:X

Για να κανω μια δοκιμη..

 

edit:Πλακα με κανεις????Δουλευει...Παει δηλαδη ολη η προσπαθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ Ι ΜΑΛΑΚΙΑ... ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ? ΜΟΝΟ ΣΤΑ DRAG ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.. ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ... ΟΥΦΦ.. ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΠΕΤΑΞΩ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia exo prob me tin timoniera sto demo doulebei kanonika mia xara kai sto paixnidi ama ksero go patiso kapio petali kouniso to timoni h patiso kapio koumpi alazei epilogi mono tou sinexomena kai ama patiso to freno sta petalia peripou mexri ti mesi (kai to kratiso patimeno) tha doulepsei sosta kai ston agona kanonika kanonikotata apo xoris problima???

h timoniera mou einai : THRUSTMASTER RGT FFB PRO CLUTCH (3 PEDALS)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Χρειάζομαι λεφτά" - εκτελώ της παρακάτω οδηγίες αλλα τίποτα, μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ;;

http://gamestrainer.net/Need-for-Spe...y-Trainer.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πράγματι πολύ δύσκολος χειρισμός. ελπίζω να συνηθίζεται τουλάχιστον κάποια στιγμή. θα το δοκιμάσω και με την τιμονιέρα μήπως βελτιωθεί η κατάσταση. το έχει παίξει κανείς με την momo της logitech??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πράγματι πολύ δύσκολος χειρισμός. ελπίζω να συνηθίζεται τουλάχιστον κάποια στιγμή. θα το δοκιμάσω και με την τιμονιέρα μήπως βελτιωθεί η κατάσταση. το έχει παίξει κανείς με την momo της logitech??

 

Το έχω παίξει εγώ με την driving force pro της logitech και είναι το μόνο από τα τελευταία παιχνίδια της σειράς need for speed που παίζεται ικανοποιητικά. Τα προηγούμενα (Carbon, Most wanted...) με είχαν απογοητεύσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paidia 8ymaste otan eixe bgei to prwto need for speed ? Prin akoma emfanistoun 3d accelerators ktl ktl. Poso entypwsh eixe prokalesei. Htan pragmatika epanastatiko. Kai to styl tou htan to kalytero apo ola ta alla ths seiras, oute kyklous se pistes, oute drag races kai ahdies, grhgoro odhghma se synexomeno dromo kai as nikhsei o kalyteros. Ayta htan....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω παίξει εγώ με την driving force pro της logitech και είναι το μόνο από τα τελευταία παιχνίδια της σειράς need for speed που παίζεται ικανοποιητικά. Τα προηγούμενα (Carbon, Most wanted...) με είχαν απογοητεύσει.

 

Τι να σου πω ρε Jim, δεν ξερω, εμενα με απογοητευσε...Εχει πολυ αποτομες αντιδρασεις το σασι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω ρε Jim, δεν ξερω, εμενα με απογοητευσε...Εχει πολυ αποτομες αντιδρασεις το σασι.

 

Συμφωνώ και εγώ, έχει λίγο απότομες αντιδράσεις με τιμονιέρα. Και εγώ χρησιμοποιώ τη logitech driving force και βλέπω ότι σε μερικές απότομες στροφές δεν αντιδρά καλά το αμάξι... Ίσως να θέλει πιο πολύ προσπάθεια στο να μάθουμε το χειρισμό του παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...