Προς το περιεχόμενο

Eurobank - E banking


beastgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν ανοιξα e-banking στην alpha, δε μου το χρεωσαν το μηχανακι... ηρθε με μηδενικο δελτιο αποστολης. το αλλαξαν τωρα και το χρεωνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτα τα certificate ρε παιδια πως τα φτιαχνουμε? Θελω να εγκαταστησω και εγω το certificate για να μπορω να κανω εξοφληση λογαριασμων μεσω e-banking.

 

 

Πρεπει να εχεις και κωδικο certificate και να παρεις και τηλ στο 2109555000 να σου ανοιξουν την δυνατοτητα.Θα σε καθοδηγησουν και για την διαδικασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχεις και κωδικο certificate και να παρεις και τηλ στο 2109555000 να σου ανοιξουν την δυνατοτητα.Θα σε καθοδηγησουν και για την διαδικασια.

 

Τον κωδικο του certificate τον εχω μαζι με τον κωδικο του ebanking.

 

Aπλως προσπαθω να βρω τον τροπο να δημιουργησω το αρχειο certificate.

 

Μονο τηλεφωνικα δηλαδη μπορει να γινει αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δλδ εκτος απο το certificate που ειναι τυπομενο μαζι με το password, στο φακελο που σου δινουν, χρειαζεται να παρεις και τηλεφωνο για τιποτα αλλο?

Επεξ/σία από VasKag
με προλαβε ο therock
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον κωδικο του certificate τον εχω μαζι με τον κωδικο του ebanking.

 

Aπλως προσπαθω να βρω τον τροπο να δημιουργησω το αρχειο certificate.

 

Μονο τηλεφωνικα δηλαδη μπορει να γινει αυτο?

 

δλδ εκτος απο το certificate που ειναι τυπομενο μαζι με το password, στο φακελο που σου δινουν, χρειαζεται να παρεις και τηλεφωνο για τιποτα αλλο?

 

 

Για εκδοση πιστοποιητικων ειναι απαραιτητη η τηλεφωνικη επικοινωνια και η ταυτοποιηση φυσικα μεσω phone banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εκδοση πιστοποιητικων ειναι απαραιτητη η τηλεφωνικη επικοινωνια και η ταυτοποιηση φυσικα μεσω phone banking.

 

 

Σου το φτιαχνουν αυτοι ομως ή σε καθοδηγουν για το πως να το φτιαξεις εσυ το αρχειο?

 

Επειδη εψαχνα για tutroial για δημιουργια certificate και δεν εβγαζα ακρη. Μεχρι και θεμα ανοιξα στο φορουμ ξεχωριστο.

 

Για εξόφληση λογαριασμών δεν είναι απαραίτητο το certificate.

Εσύ το θες για περισσότερη ασφάλεια;

 

Ε ναι, ιντερνετ ειναι τωρα δεν ξερεις. Ειδικα αν μπαινεις και απο κανα ασυρματο που ειναι ελευθερο.

 

Κυριως που εχει σημασια η χρηση του certificate δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου το φτιαχνουν αυτοι ομως ή σε καθοδηγουν για το πως να το φτιαξεις εσυ το αρχειο?

 

Επειδη εψαχνα για tutroial για δημιουργια certificate και δεν εβγαζα ακρη. Μεχρι και θεμα ανοιξα στο φορουμ ξεχωριστο.

 

 

 

Ε ναι, ιντερνετ ειναι τωρα δεν ξερεις. Ειδικα αν μπαινεις και απο κανα ασυρματο που ειναι ελευθερο.

 

Κυριως που εχει σημασια η χρηση του certificate δηλαδη?

 

 

Ναι σε καθοδηγουν πολυ καλα....Ειναι τελειως απαραιτητο για πληρωμες εκτος eurobank πιστωτικων και μεταφορων σε λογαριασμους αλλων τραπεζων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια Καλη Χρονια

αυτοι αυξησαν την προμηθεια για πληρωμες καρτων αλλων Τραπεζων απο 0.5 σε 1 ευρω και τωρα παιρνουν χρηματα

και σε πληρωμες που δεν χρεωναν προμηθειες (ΔΕΗ-ΟΤΕ-Αεριο) και ολα αυτα χωρις ενημερωση...ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

 

στις αλλες Τραπεζες απο παρομοιες πληρωμες τι γινεται με τα εξοδα?

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Πειραιώς απ οτι ξέρω δεν υπάρχει καποια χρέωση.Τουλάχιστον μέχρι πριν 20 μέρες δεν υπήρχε.

 

ευχαριστω πολυ φιλε μου θα το κοιταξω και εγω...

ηδη εστειλα και ενα ωραιο mail διαμαρτυριας στην euro.magkes.bank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Aπό δικό σου λογαριασμό να φορτίσεις ακόμα και online, την προπληρωμένη, έχουν προμήθεια 1 ή 2 ευρώ ανάλογα το ποσό :confused:

Μιλάμε για αισχρό νταβατζιλίκι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στην Πειραιώς απ οτι ξέρω δεν υπάρχει καποια χρέωση.Τουλάχιστον μέχρι πριν 20 μέρες δεν υπήρχε.

 

Και η Πειραιως εχει χρεωσεις. 0,30€ στην ΔΕΗ που δοκιμασα και πληρωσα. Και πριν 2 μηνες και πριν μια βδομαδα.

Μονο με παγια εντολη δεν εχει (μαλλον).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...