Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τετοια ωρα... Τεσπα...

 

Μεσα σε αεροστεγη συσκευασια, και χωρις τη μπαταρια, δεν υπαρχει προβλημα. Η ιδια η μπαταρια δεν συνισταται να μπει στην καταψυξη.

 

Υ.Γ.(Δεν ευθυνομαι για καμια, αμεση η εμμεση ζημια, απωλεια κερδων, τραυματισμο η θανατο, απωλεια εμπιστευτικοτητας η οποιαδηποτε αλλη απωλεια)

 

Υ.Γ. 2: Ποτε δεν ξερεις... Μπορει να πεσω και σε δικομανη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τετοια ωρα... Τεσπα...

 

Μεσα σε αεροστεγη συσκευασια, και χωρις τη μπαταρια, δεν υπαρχει προβλημα. Η ιδια η μπαταρια δεν συνισταται να μπει στην καταψυξη.

 

Υ.Γ.(Δεν ευθυνομαι για καμια, αμεση η εμμεση ζημια, απωλεια κερδων, τραυματισμο η θανατο, απωλεια εμπιστευτικοτητας η οποιαδηποτε αλλη απωλεια)

 

Υ.Γ. 2: Ποτε δεν ξερεις... Μπορει να πεσω και σε δικομανη...

 

:lol::lol:

Οπότε λοιπόν η μπαταρία είναι το πρόβλημα μας...

Ποιο στοχευμένη ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση να κολλήσει ένα κινητό απο το κρύο; (και μετά μόλις ζεσταθεί λίγο να επανέλθει; (δεν μιλάω για κρυογονική προφανώς :P)

Είναι πολλά τα λεφτά του στοιχήματος feron :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol:

Οπότε λοιπόν η μπαταρία είναι το πρόβλημα μας...

Ποιο στοχευμένη ερώτηση. Υπάρχει περίπτωση να κολλήσει ένα κινητό απο το κρύο; (και μετά μόλις ζεσταθεί λίγο να επανέλθει; (δεν μιλάω για κρυογονική προφανώς :P)

Είναι πολλά τα λεφτά του στοιχήματος feron :P

 

η καθε ηλεκτρικη/ηλεκτρονικη συσκευη εχει στο manual τις ανεκτες θερμοκρασιες αποθηκευσης (storage temperature) οπου το μηχανημα δεν παθαινει τπτ και τις ανεκτες θερμοκρασιες λειτουργιας (operation temperature)

 

οσον αφορα τωρα τα κινητα πιστευω οτι χωρις μπαταρια το κινητο θα λειτουργησει κανονικα μετα την....αποψυξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xeexexexexex

Υποψιάζομαι τον τύπο απο το http://www.paeiopaliosoxronos.gr

:)

(πρέπει να δώσεις κανονικά αριθμό κιν)

 

Όσο για το κινητό...

Μου είχε κολλήσει κάποια στιγμή όταν το είχα στο χέρι συνεπιβάτης σε μηχανή σε ψοφόκρυο..

Και απλά τώρα έτυχε να το θυμηθούμε και να υπάρχει διένεξη στο αν είναι δυνατόν να κολλήσει απο το κρύο μιας και οι ηλεκτρικές συσκευές θεωρητικά λειτουργούν καλύτερα όταν ψύχονται... (nerdoσυζήτηση γάμησε τα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

wtf τι ειναι το +3535124806 ??

2η φορα που με πηρε τηλεφωνο οταν κοιμομουνα

δεν μπορω να βρω τιποτα στο google

 

ηταν απ'το imageshack.ηθελαν λεφτα για τους σερβερς και το bandwith...:devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πω στον κάτοχο του μπλε ελεκτρίκ VW polo που ήταν παρκαρισμένο στην έξοδο του διαδρόμου του παρκινγκ 2 του μετρό Δουκίσσης Πλακεντίας, κλείνοντας όοοολη τη διπλή σειρά παρκαρισμένων αυτοκινήτων, πως τους 2 καθρέφτες του, την αλλαγή του χρώματος από μπλε σε λεπτό ριγέ (καπώ, πόρτες, οροφή), τον πίσω προφυλακτήρα του καθώς και τα 4 λάστιχά του, τα επιμελήθηκα εγώ. Ζητώ συγγνώμη που δεν πρόλαβα να ανακαινίσω και τα τζάμια του, αλλά έχασα τη διάθεσή μου. Σε περίπτωση που δεν του αρέσουν οι αλλαγές, ας σκεφτεί πως ανταλλάξαμε σχεδόν το ίδιο πράγμα: εγώ έδωσα από το χρόνο μου να τον περιμένω, αυτός από το χρήμα του για να το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...