Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μέχρι Παλλήνη καλά είναι. Απλά το θέμα προκύπτει λόγω της στάσης εργασίας του μετρό. Ελεγα να το παιρνα σερί αλλά δεν παίζει κάτι τέτοιο ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
Και μέχρι Παλλήνη καλά είναι. Απλά το θέμα προκύπτει λόγω της στάσης εργασίας του μετρό. Ελεγα να το παιρνα σερί αλλά δεν παίζει κάτι τέτοιο ε?

 

Επειδή καθημερινά κινούμαι από Παλλήνη, δυστυχώς δεν υπάρχει σερί Παλλήνη - Πειραιάς, σου λέω, τον έχουν κάνει τελείως κώλο τον Προαστιακό.

 

Κανονικά θα σου πρότεινα το εξής δρομολόγιο: Πειραιά - Νερατζιώτισσα με ΗΣΑΠ και μετά Νερατζιώτισσα - Αεροδρόμιο με Προαστιακό.

 

Τώρα, με την αυριανή στάση εργασίας του ΗΣΑΠ και του Μετρό, πρέπει να πάρεις τον Προαστιακό από Πειραιά και να πας Άνω Λιόσια (περίπου 40 λεπτά) και μετά από Άνω Λιόσια να πάρεις άλλο συρμό για Αεροδρόμιο (άλλα 20 λεπτά μέχρι Παλλήνη ή 40 λεπτά μέχρι Αεροδρόμιο)

 

Τσέκαρε δρομολόγια Πειραιά - Άνω Λιόσια εδώ:

http://www.proastiakos.gr/files_files/Image/PirLioKia030408.jpg

 

και δρομολόγια Άνω Λιόσια - Αεροδρόμιο εδώ:

http://www.proastiakos.gr/files_files/Image/AIA-KIATO-AIA%20APRIL%203%202008.jpg

 

Ελπίζω να βοήθησα. Γενικά είναι ΧΨΑ κατάσταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γαμωτο

μου φερανε χτες ενα αρωμα δωρο (27 γαρ) και ηταν χαλασμενο το "φσιτ φσιτ" (vaporisateur) και το αρωμα βγενει σαν να φτυνει καποιος και οχι σαν το spay που ειναι κανονικα στα αρωματα (ο μεγαλος κωνος)

εστειλα mail στην εταιρια (Gaultier Fleur du Male) χτες και μου απαντησανε σημερα να τους στειλω το αρωμα και θα το δουνε και αν εχει προβλημα θα μου στειλουνε αλλο αλλιως θα παρω το ιδιο πισω.

εχει κανει κανεις κατι αναλογο? ελπιζω να στειλουνε κανα δωρακι εξτρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα τελευταια ο FIrefox χρησιμοποιει περιπου 50% CPU(απο διαχειριση εργασιων). Ξερει κανεις τι μπορει να φταιει;

 

Λοιπον,εκανα scan με Nod,Ad-Aware,Spybot και δεν αλλαξε κατι(μαλλον κατι αλλαξε,εχει κολλησει πλεον στο 40%). Αν ξανακανω εγκατασταση τον firefox,θα κρατηθουν τα add-ons ή πρεπει να τα ξαναβαλω απο την αρχη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταυτιση αποψεων και υφους των χιουστον, αφεντικο7 και τζιμαρα στα διαφορα τοπικ δε σας ανησυχει?

 

Το ενδεχομενο να ειναι ενας με τρια νικνειμς το εχει σκεφτει κανεις?

 

Για το καλο (ή τουλαχιστον το μικροτερο δυνατο κακο) της ανθρωποτητας, ελπιζω να εχω δικιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ταυτιση αποψεων και υφους των χιουστον, αφεντικο7 και τζιμαρα στα διαφορα τοπικ δε σας ανησυχει?

 

Το ενδεχομενο να ειναι ενας με τρια νικνειμς το εχει σκεφτει κανεις?

 

Για το καλο (ή τουλαχιστον το μικροτερο δυνατο κακο) της ανθρωποτητας, ελπιζω να εχω δικιο.

 

Ελπίζω να μην τσακωθούν γιατί όπως και να το κάνουμε κι αυτός έχει μανούλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή καθημερινά κινούμαι από Παλλήνη, δυστυχώς δεν υπάρχει σερί Παλλήνη - Πειραιάς, σου λέω, τον έχουν κάνει τελείως κώλο τον Προαστιακό.

 

Κανονικά θα σου πρότεινα το εξής δρομολόγιο: Πειραιά - Νερατζιώτισσα με ΗΣΑΠ και μετά Νερατζιώτισσα - Αεροδρόμιο με Προαστιακό.

 

Τώρα, με την αυριανή στάση εργασίας του ΗΣΑΠ και του Μετρό, πρέπει να πάρεις τον Προαστιακό από Πειραιά και να πας Άνω Λιόσια (περίπου 40 λεπτά) και μετά από Άνω Λιόσια να πάρεις άλλο συρμό για Αεροδρόμιο (άλλα 20 λεπτά μέχρι Παλλήνη ή 40 λεπτά μέχρι Αεροδρόμιο)

 

Τσέκαρε δρομολόγια Πειραιά - Άνω Λιόσια εδώ:

http://www.proastiakos.gr/files_files/Image/PirLioKia030408.jpg

 

και δρομολόγια Άνω Λιόσια - Αεροδρόμιο εδώ:

http://www.proastiakos.gr/files_files/Image/AIA-KIATO-AIA%20APRIL%203%202008.jpg

 

Ελπίζω να βοήθησα. Γενικά είναι ΧΨΑ κατάσταση...

 

Εγινε ευχαριστώ κατατοπιστικότατος. Πάλι τη λαμαρίνα θα παρω αύριο μου φαίνεται. Αλήθεια έμαθε κανείς γιατί απέλυσαν τους 2 εργαζόμενους?

 

Η ταυτιση αποψεων και υφους των χιουστον, αφεντικο7 και τζιμαρα στα διαφορα τοπικ δε σας ανησυχει?

 

Έγραψες απλά.αλλά να μου πεις με κάποιον που πίνει απσέντι τι να πει κανείς. Ρε μπας και είσαι καμιά πρώην μου γιατί όλη την ώρα μαζί μου ασχολείσαι. Και για το kwsn το ίδιο θα νόμιζα αν δε είχε avatar με φωτό του.Α και ποιος σου είπε πως συμφωνούμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...