Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

klainmaingr, πήγα το πρωί αλλά δεν είχαν (καλό/ κακό αυτό... δεν ξέρω)

 

Καλό είναι, καλό είναι.. δεν είναι κάτι ιδιαίτερο ούτως η άλλως.. Στην επόμενη ανάβαση μέσα στο πάσχα θα το επιβεβαιώσω ;p

 

edit: Τρόπος να εξάγω σε ένα txt όλους τους αποθηκευμένους κωδικούς απο τον firefox υπάρχει;

Αρχίσαν τα γεράματα και δεν θυμάμαι τί και πώς.. :|

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτός ο μπούλης με την κοτσίδα στο Μακεδονία ΤV που κάνει με τα άλλα 2 παιδία μια εκπομπή για pc (double click νομίζω την λενε) δεν ειναι φοβερός μ@@@@ς και ξερόλας?

 

Δεν λέω καλή προσπάθεια απο το κανάλι για εκπομπη κατά τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σήμερα είχαμε 4 εκτρώσεις (στατιστικά: 3 κάγκουρες και ένας καθυστερημένος πόστερ στον απόγονο του ινσόμνια λιγότεροι) και μια διαγνωστική απόξεση στη μάνα του Σχορτσιανίτη -ο οποίος μπροστά στη μάνα του κυμαίνεται από "παιδάκι στο Μαλάουι" προς το "ακτινογραφία".

 

Το πρώτο μέρος μάλλον εννοεί ότι έκαναν οριστικό ban σε 4 (πρώην) μέλη του Insomnia. Το δεύτερο για τη μάνα του χοντρού δεν το έπιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγελαφικό.

υποψήφια μάνα για έκτρωση ,προβληματισμένη,κλαμμένη ,αγχωμένη,τρομαγμένη ίσως - "θα κάνω έκτρωση"

Lucifer - "Ναι ρε πούστη!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
O σταθμός του προαστιακού στον πειραιά είναι στο σταθμό του ηλεκτρικού?Και επειδή θέλω να πάω κ αεροδρόμιο θα αλλάξω συρμό?

 

Ο σταθμός του Προαστιακού Πειραιά είναι δίπλα στον σταθμό του ΗΣΑΠ Πειραιά, δεν είναι ο ίδιος.

 

Αν θες να πας και Αεροδρόμιο, δυστυχώς πρέπει να αλλάξεις συρμό, ίσως και μέσο. Από 3.4.2008 έχουν κάνει τα δρομολόγια του Προαστιακού σκ... χάλια, σαν τα μούτρα τους, οι άχρηστοι! :mad:

 

Τι διαδρομή θες να κάνεις ακριβώς; Πειραιά - Αεροδρόμιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...