Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα φανει και απο Αθηνα ο κομητης; Δεν ακουσα τπτ ομως;!

 

Wtf παντα τα χανω κατι τετοια, να δειτε κατα τις τρεισιμιση θα με εχει παρει ο υπνος, αν κορυφωνει στις τεσσερις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παίρνω πίσω την κατάρα που έριξα στον paredwse και την ρίχνω στα μέσα ενημέρωσης που μας λένε μ*****ες και με σηκώσαν 5 η ώρα το πρωί για να κάθομαι σαν ηλίθιος μες το κρυο στην ταράτσα του σπιτιού μου,μοναχός μου,να χαζεύω τον ουρανό λες και ψάχνω να βρω ούφο για τον Χαρδαβέλα.

 

Τίποτα δεν έπεσε γμτ! :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παππου την επαθα κι εγω.αλλα νταξει,δεν εβαλα ξυπνητηρι.εκατσα 10 λεπτα στην ταρατσα του σπιτιου μου,ταχα μου ταχα μου κοιταγα πανω αλλα στην πραγματικοτητα χαζευα την τσαχπινα γειτονισσα που μιλαγε στο κινητο.... :):):):)

 

ωρα:12.00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιομηχανικά παράσιτα,φώτα,παντού φώτα,διώξατε και τις νεραϊδούλες,τι στο καλό θέλετε,ώ άνθρωποι,να δείτε άστρα;

 

Ένα μύδι θα δείτε.

 

Mε φώναξε κανείς ??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε φώναξε κανείς ??? :P

 

Είχατε,δύστυχα πλάσματα,καμια σκιούλα από το φως του λυχναριού,να παίζετε κρυφτούλι με τους αλαφροϊσκιοτους,ήρθε το ηλεκτρικό και σας πρόγκηξε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Παραλία που δεν έχει φώτα στην ακτή :-D

παππου την επαθα κι εγω.αλλα νταξει,δεν εβαλα ξυπνητηρι.εκατσα 10 λεπτα στην ταρατσα του σπιτιου μου,ταχα μου ταχα μου κοιταγα πανω αλλα στην πραγματικοτητα χαζευα την τσαχπινα γειτονισσα που μιλαγε στο κινητο.... :):):):)

 

ωρα:12.00

 

Mα καλά,δεν ντρέπεσαι?! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά έκανε το παιδί ρε Βασίλη ... Τί να κάνω εγώ, που οι γύρω γειτόνισσες είναι "άστα να πάνε" (είναι και μεγάλες ... :sad:) ? Αλλά θα μου πεις, έχω τη Χριστίνα ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα Παραλία που δεν έχει φώτα στην ακτή :-D

 

 

Όσο να ναι έχει φώτα...καθόλου μα καθόλου δεν είχε στην Καλόγρια που είχα πάει...γαμάτα ήταν...έβλεπες πεντακάθαρα τον ουρανό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο να ναι έχει φώτα...καθόλου μα καθόλου δεν είχε στην Καλόγρια που είχα πάει...γαμάτα ήταν...έβλεπες πεντακάθαρα τον ουρανό..

 

Πήγες Καλογριά για να δεις τους διάτοντες αστέρες ρε θηρίο?! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...