Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπα....θα χε ξεμεινει "και καλα" με το αμορε για "βραδυνο μπανακι" :)

 

τι να της πεις???"ας κατσουμε μεχρι να σκοτεινιασει γιατι θα ναι ωραια βρε κουτο???"

 

λες ενα:"εχει πεφταστερια αποψε" και την βγαζεις καθαρος ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
μπα....θα χε ξεμεινει "και καλα" με το αμορε για "βραδυνο μπανακι" :)

 

τι να της πεις???"ας κατσουμε μεχρι να σκοτεινιασει γιατι θα ναι ωραια βρε κουτο???"

 

λες ενα:"εχει πεφταστερια αποψε" και την βγαζεις καθαρος ;)

 

 

Ωωω!! Λες έ?!

 

gang δεν πιστεύω να βρήκες γκομενάκι και να το κρατάς μυστικό! :-D

 

τί λες ρε μεθυσμένο δεν πήγα εχτές... την πέμπτη πήγα δεν θυμάσε ??? :-D:-D

 

edit: για γκομενάκι έχω την gria_toula :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποκλειεται να έμεινες βράδυ Καλογριά για να δεις τους αστέρες

δεν θα ζούσες σήμερα γιατί τα κουνούπια θα σου έιχαν πιει όλο το αίμα χαχ χαχ :) δεν υπάρχει περίπτωση να ηρεμήσεις από τα κουνούπια άπαξ και πέσει ο ήλιος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άτιμο klaricid, με πέθανε. Είχε κανείς άλλος μετά τη συγκεκριμένη αντιβίωση εφιάλτες, αϋπνίες, παραισθήσεις, ΠΟΛΥ κακή διάθεση (δηλαδή δεν θυμάμαι να έχω νιώσει χειρότερα στη ζωή μου) καθώς και προβλήματα με το στομάχι, ανορεξίες και τέτοια; Με έχει τσακίσει το κωλοφάρμακο. Δεν το συνεχίζω από σήμερα. Η καρδιά μου έχει αρχίσει να πονάει (όπως και το αριστερό μου χέρι) και είχα αρχίσει να σκέφτομαι τα ηρεμιστικά μέχρι που διάβασα ότι είναι στις πιθανές παρενέργειες όλα αυτά.

 

Είναι όμως, ή έτσι τα γράψανε; Έχει κανείς εμπειρία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω εμπειρια απο οταν ημουν μικρος.ειχα παθει μεγαλη νιλα.παρε αλλο φαρμακο κατα τη γνωμη μου,αφου πρωτα συμβουλευτεις τον γιατρο σου φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Manuel δεν θέλω να το παίξω γιατρός (παρόλο που θα μπορούσα) θα σου πω όμως το δικό μου χρόνιο πρόβλημα (παρόλο που το κρύβω) και ελπίζω αυτό να μην ληφθεί ως μείον στην αποκατάσταση μου απο τους γαμπρούς που μας διαβάζουν, αλλά ως μια αλτρουιστική κίνηση προς τον συνάνθρωπο...

 

Εγω εχω χρόνια πρόβλημα με τις αμυγδαλές (οξεία αμυγδαλίτιδα) και σαν ανταρτοκόριτσο δεν εχω πάει να τις βγάλω.

Επειδή λοιπόν έχω ταλαιπωρηθεί κατα καιρούς με 41 πυρετό που να μην κατεβαίνει και παραισθήσεις (και δεν βάζω μέσα στις εμπειρίες μου την χρήση ναρκωτικών) σε συμβουλεύω να πάρεις απο το φαρμακείο την αντιβίωση Augmentin, αντιπυρετικά και Hexalen για γαργάρες (τι σέξυ θέε μου...)

Προσπάθησε να τρώς καλά έστω και με το ζόρι και να μόλις σου τελειώσει η αντιβίωση ή εστω εσυ νομίζεις οτι νιώθεις καλύτερα μην πάρει το κωλί σου αέρα και αρχίσεις τα παγωμένα και τα ξενύχτια (κακός σύμβουλος της εν λόγω ασθένειας) ...

Καλό φυσικά εφόσον ταλαιπωρείσαι τόσες μέρες να πάς σε εναν γιατρό. Το οτι αυτός θα σου δώσει την κάρτα του για να στις αφαιρέσει στην γαμάτη ιδιώτικη κλινική που εργάζεται να το λάβεις ως χαριτωμένο αστείο...

Αυτά απο μένα και περαστικά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ομως να μη βγαλεις τις αμυγδαλες; Παρενεργειες δε ξερω να εχεις και αποφευγεις καθε πιθανη επιπλοκη. Ειδικα αυτοι που εχουν συχνο προβλημα με αυτες, γιατι δεν κανουν την κινηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ομως να μη βγαλεις τις αμυγδαλες; Παρενεργειες δε ξερω να εχεις και αποφευγεις καθε πιθανη επιπλοκη. Ειδικα αυτοι που εχουν συχνο προβλημα με αυτες, γιατι δεν κανουν την κινηση;

 

Γιατί ως γόνος αριστερών μεροκαματιάρηδων, όταν ήμουν μικρή και άραζα μέσα στην πισίνα και σκεφτόμουν έλεγα οτι εγώ δεν θα δώσω λεφτά σε κανένα κερατά για να μου αφαιρέσει κομμάτι απο μένα.

Περνώντας τα χρόνια και μπαίνοντας στο σύστημα του καπιταλισμού, σκεφτόμαι οταν κάνω βόλτα με το άλογο μου οτι καλό ειναι να τις βγάλω γιατί στο τέλος δεν θα μπορώ να περπατήσω απο την ζημιά που κάνουν οι αμυγδαλές και το ρευστό πράγμα που εκκρίνουν (δεν θέλω να το ονοματίσω, δεν είναι trendy).

 

Είναι πλέον θέμα χρόνου η επέμβαση ενός μεσήλικα στον λάρυγγα μου... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...