Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι,το m3u ΔΕΝ ειναι αρχειο ηχου,αλλα playlist.οταν λες και τα 2 παιζουν τι εννοεις?λογικο ειναι να παιζουν και τα 2.αμφοτερα ανοιγουν με τον ιδιο player,πχ winamp.το ενα δειχνει που ειναι το κομματι για το αναπαραγει ο player,το αλλο ειναι το ιδιο το κομματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ενδεχομένως χαζή ερώτηση αλλά τι ακριβώς διαφορά εχει το αρχείο ήχου m3u απο το mp3 ? Η m3u είναι play list ?

 

μόνο σοβαρές προτάσεις.

 

Οff-topic στο off-topic...

 

Για το θέμα αυτό, όπως και για κάποια άλλα που είχα δει πιο πάνω, έχουμε ειδικά τμήματα στο Ινσόμνια. Δεν είναι ωφέλιμο για το φόρουμ να πετάμε χύμα ερωτήσεις και απαντήσεις από δω κι από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, αυτό πια παραπάει !! Να μας βάζουν off-topic χέρι για off topic post στο Official Off-topic thread με off-topic post.... Τς, τς, τς, κάποιοι μοντερέητορες (καλά δεν το έγραψα; ) καταχρώνται την εξουσία τους !!!

 

 

 

(εννοείται ότι αστειεύομαι!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και απο μένα ...

 

Πατρινέ στο παίζω δύσκολη έτσι για να με ερωτευτείς πιο πολύ!!! :P

 

Οσο για τον μοντερέητορ να πώ οτι έχει δίκιο αλλά αν δεί τις πικς πιο πρίν, θα καταλάβει οτι είμαι μια σέξυ εργαζόμενη νοικοκυρά και οχι κανένα τεκ φρίκ οπότε όποια ερώτηση έχω προτιμώ να την κάνω εδω που στην τελική λέω οτι "ξέρω" μερικούς χρήστες και παράλληλα μπορώ να κάνω και την πλακίτσα μου (γιατι εχω και καταπληκτικό χίουμορ) όπως έκανα παραπάνω με τον poscaman. Για οτιδήποτε άλλο που είναι πιο σοβαρό απο το ποιά η διαφορά ανάμεσα σε 2 αρχεία ήχου ανατρέχω στα ανάλογα threads.

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ευχηθείτε κανένα περαστικά μπας και γίνει τίποτα. Μια βδομάδα 39 πυρετό, δεν αντέχω άλλο. Άι σιχτίρ για αμυγδαλίτιδα. Και έχουν πάει και όλοι διακοπές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ευχηθείτε κανένα περαστικά μπας και γίνει τίποτα. Μια βδομάδα 39 πυρετό, δεν αντέχω άλλο. Άι σιχτίρ για αμυγδαλίτιδα. Και έχουν πάει και όλοι διακοπές...

 

:sad::sad::sad: περαστικά σου.. αντιβίωση παίρνεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...