Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

EA announce The Sims 3: World Adventures for PC

 

EA has announced the first expansion pack for The Sims 3, known as The Sims 3: World Adventures, which will ship worldwide on November 16.

 

The expansion sees your Sims taken out of Sunset Valley as they go across around the world to countries including China, France and Egypt.

 

ts3worldadventureegyptm.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

help!!! προσπαθω να βαλω το σιμσ3 στο πσ αλλα μου βγαζει error στην εγκατασταση!!! ειχα εγκαταστσει πιο παλια το παιχνδι αλλα ηταν σπασμενο (επαιζ μια χαρα) τωρα που αγρασα το original δεν μπορω να τ εγκαταστσω!!! λεει: σφαλμα: παρουσιαστηκε σφαλμα εδομενων (κυκλικος ελεγχος πλεονασμου). αν ομωσ κανω κσανα εγκατασταση το σπασμενο μπνει μια χαρα!!! τι μπορω να κανω? (εκτσ απ το να βαλω τ σπασμενο!!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ο κυκλικος ελεγχος πλεονασμου ειναι κλασικο σφαλμα απο κατεστραμμενα δισκακια (ειτε απο γρατζουνιες, ειτε απο κακη εγγραφη, ειτε απο κακη αλλα αποδεκτη εγγραφη αλλα πολυ κακο reader).

 

Αρα ή το dvd φταιει ή το dvd-rom σου..

 

(ε οχι! κοπελα να παιζει sims3? δε το περιμενα :P :p )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεει και πολλα!!! εχει κανα δυο πραγματακια νεα κατα τ αλλα τ ιδιο ειναι...

 

Kριμα!!...εγω θα ηθελα να βγει ενα expansion για το sims 3 που να εχει καιρο (βροχες, χιονι κλπ) και κατοικιδια :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τις συμβατές κάρτες γραφικών και ήθελα να ρωτήσω, μια σχετικά καλή κάρτα αλλά όχι απαραίτητα από τις σειρές που προτείνονται θα παίζει το παιχνίδι με χαμηλότερη απόδοση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

εχω μια ATI HD 2400 XT 128 MB ....................θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να το παιξει δεν με νοιαζει αν κολαει λιγο..........οι απαιτησεις τοθ παιχνιδιου λενε οτι μπορει να παιξει.............αν ξερει καποιοσ να μου πει .....................ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια ATI HD 2400 XT 128 MB ....................θα ηθελα να ρωτησω αν μπορει να το παιξει δεν με νοιαζει αν κολαει λιγο..........οι απαιτησεις τοθ παιχνιδιου λενε οτι μπορει να παιξει.............αν ξερει καποιοσ να μου πει .....................ευχαριστω

 

Nαι θα το τρεχει αλλα με λιγα fps. Aλλα αφου λες οτι δεν σε νοιαζει τοτε οκ..

 

PC Desktop:

XP (Service Pack 2)

Processor: Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+

Memory: 1 GB

Graphics: GeForce FX 5900 / Radeon 9500

Graphics: Ram 128 MB

Vista (Service Pack 1)

Processor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

Memory: 1.5 GB

Graphics: GeForce FX 5900 / Radeon 9500

Graphics Ram: 128 MB

 

Laptop:

XP (Service Pack 2)

Processor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

Memory: 1.5 GB

Graphics GeForce: Go 6200 / Radeon mobile 9600

Graphics Ram: 128 MB

Vista (Service Pack 1)

Processor: Pentium: IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+

Memory: 2.0 GB

Graphics: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600

Graphics: 128 MB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεει και πολλα!!! εχει κανα δυο πραγματακια νεα κατα τ αλλα τ ιδιο ειναι...

 

Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω (έστω και κάπως... αργοπορημένα) μαζί σου σε ό,τι αφορά την αξία του World Adventures -review εδώ. Θεωρώ ότι αξίζει τα λεφτά του και βασικά εισάγει ουσιαστικά πράγματα, νέους μηχανισμούς στο gameplay και γενικώς είναι κάτι πολύ περισσότερο από τα expansions στα οποία μας είχαν συνηθίσει τόσα χρόνια τα The Sims. Δεν λέω, αδιαμφισβήτητα θα μπορούσε να ήταν και καλύτερο αλλά κακό δεν το λες σε καμία περίπτωση. Για 'μένα, όποιος ευχαριστήθηκε το The Sims 3 οφείλει να του ρίξει μια ματιά και δεν θα χάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερά κακογραμμένο game και απορώ πως πούλησε τόσα αντίτυπα. Σε μερικές nvidia κάρτες ειχε και bug με hard freeze και ήταν επιβαιβεωμένο για μήνες χωρίς η EA να κάνει κάτι. Και μέσα στο game το lag πήγαινε και ερχόταν κάτι απαράδεκτο για το είδος του παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.modthesims.info/browse.php?gs=2

 

Σε αυτο το site υπαρχουν διαφορα σπιτια και αλλα για το sims 3..βεβαια θα πρεπει να κανετε register (δωρεαν φυσικα) για να μπορειτε να κατεβασετε το οτιδηποτε..εγω το βρηκα πολυ καλο το site..;)

 

Να σαι καλά και το έψαχνα. Το ήξερα και έχασα το bookmark!!! :-) Πάντως εγώ το έπαιξα το καινούργιο και δεν λέει και πολλά. 'Έβαλα πάλι το 2!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Να σαι καλά και το έψαχνα. Το ήξερα και έχασα το bookmark!!! :-) Πάντως εγώ το έπαιξα το καινούργιο και δεν λέει και πολλά. 'Έβαλα πάλι το 2!!! :lol:

 

Κι εγω το sims 2 παιζω τωρα. Πολυ περισσοτερα αντικειμενα & ρουχα, καιρικα φαινομενα (βροχες, χιονι κλπ), κατοικιδια κ.α.

 

Φοβερά κακογραμμένο game και απορώ πως πούλησε τόσα αντίτυπα. Σε μερικές nvidia κάρτες ειχε και bug με hard freeze και ήταν επιβαιβεωμένο για μήνες χωρίς η EA να κάνει κάτι. Και μέσα στο game το lag πήγαινε και ερχόταν κάτι απαράδεκτο για το είδος του παιχνιδιού.

 

Εγω με την καρτα γραφικων nvidia 9500gt 1gb μονο κατι σπασιματα εχω παρατηρησει οταν σκρολαρω ή ζουμαρω..

Επεξ/σία από Eluminator_91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...