Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To patch δν μπαινει γιατι τουλαχιστον για μενα κατα την εγκατασταση θα πρεπει να εχει επιλεχθει σαν region ηνωμενο βασιλειο (αγγλικα) και οχι ελλαδα..αυτο πρεπει να ειναι μαλλον..:-(

 

 

EDIT: Ξερει κανεις που μπορω να βρω και να κατεβασω το ελληνικο patch?? (δηλαδη για region: Ελλαδα)..λογω μη αυθεντικου αντιγραφου δν μου επιτρεπεται να το βρω απ'το sims 3 launcher..:-(

Επεξ/σία από Eluminator_91
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με βγαζει ένα σφάλμα 12, το παιχνίδι γνήσιο, με κάνει εντύπωσή ότι χρησιμοποιεί 1,5gb...

 

Οχι, τοσο χρησιμοποιει κανονικα νομιζω..αν εχεις βιστα..και στα xp πιο λιγη ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαφνικά όταν πήγα να ανοίξω το παιχνίδι μου έβγαλε πρόβλημα σε ένα παράθυρο αναφαίροντας οτι "Η εφαρμογή 'Sims3Launcher' σταμάτησε να λειτουργεί"

Το περίεργο είναι οτι το παραπάνω μύνημα το βγάζει και όταν πάω να το ξεκινήσω απο το CD.

Στα αρχεία εφαρμογών που υπάρχει εγκατεστημένη η εφαρμογή άν τρέξω το αρχείο "TS3" το παιχνίδι ξεκινάει κανονικά...

Το παραπάνω αρχείο (Sims3Launcher) όμως τί έχει πάθει και βγάζει σφάλμα? και για ποιόν λόγο απέτυχε?

Υπάρχει τρόπος να διορθωθεί?

Προσπάθησα με επαναφορά συστήματος σε χθεσινή ημερομηνία αλλα το πρόβλημα επιμένει.

Κανένας άλλος τρόπος...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσβησα το παιχνίδι και το εγκατέστησα απο την αρχή... αλλα το πρόβλημα επιμένει, δεν ξέρω τί γίνεται! έψαξα και στο internet για σχετικά προβλήματα αλλα τίποτα... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος κανενα cheat για να γεμιζουν πιο γργορα τα skills??? βαριεμαι αφαααανταστα να περιμενω μεεεεεεεχρι να "μαθει" κατι...

 

δες εδώ http://www.modthesims.info έχει πάρα πολλά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά το patch πως στο καλό το βάζουν; Έχω επιλέξει και σαν region UK, αλλά εξακολουθεί να μου λέει "the setup has detected that the installed game region for this update is incorrect"...Με έχει φάει τα αυτιά η ξαδέρφη εδώ πέρα, γιατί θέλει να παίξει... Το game παίζει πολύ καλά αλλά μετά από κανα 30 λεπτό, με πετάει στην επιφάνεια εργασίας. :fear: What the hell;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...