Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε υπολογιστή ενός ξαδέλφου, που εγκατέστησε original το SIMS 3, όταν το ξεκινάει του βγάζει μήνυμα:

 

"Η εκκίνηση του παιχνιδιού είναι αδύνατη. Η συσκευή 0 δε μπορεί να τρέξει αυτόν τον τίτλο.

 

Η κάρτα γραφικών που έχετε δε φαίνεται να υποστηρίζει τουλάχιστον το Shader model 2.0.

 

Αναβαθμίστε την κάρτα σας."

 

Η κάρτα του:VIA/S3G UniChrome Pro IGP.

 

Ok. Το μήνυμα είναι προφανές. Χρειάζεται αλλαγή κάρτας. Αλλά, λέω, μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει κάποια ρύθμιση και να παίξει το παιχνίδι χωρίς αλλαγή VGA;

 

O/S: Vista

 

Ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε υπολογιστή ενός ξαδέλφου, που εγκατέστησε original το SIMS 3, όταν το ξεκινάει του βγάζει μήνυμα:

 

"Η εκκίνηση του παιχνιδιού είναι αδύνατη. Η συσκευή 0 δε μπορεί να τρέξει αυτόν τον τίτλο.

 

Η κάρτα γραφικών που έχετε δε φαίνεται να υποστηρίζει τουλάχιστον το Shader model 2.0.

 

Αναβαθμίστε την κάρτα σας."

 

Η κάρτα του:VIA/S3G UniChrome Pro IGP.

 

Ok. Το μήνυμα είναι προφανές. Χρειάζεται αλλαγή κάρτας. Αλλά, λέω, μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει κάποια ρύθμιση και να παίξει το παιχνίδι χωρίς αλλαγή VGA;

 

O/S: Vista

 

Ευχαριστώ!!

 

Απλα ξεχνα το...S3 τι μου θυμισες..ειχα τελειωσει το metal gear 1 καποτε με μια ΓΑΜΑΤΗ S3/VIRGE ΜΕ 2 ΟΛΟΚΛΗΡΑ MB :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας!!! Εχω ενα ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΟ προβλημα στο The sims 3!!! Στα καλα καθουμενα χθες το βραδυ ειδα την πολη μου να ειναι

ετσι!!!!!!!!!!!:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

 

 

Μπρορει να μου πει καποιος που ΞΕΡΕΙ τι εγινε και πως θα διωρθοθει;;;;Σας παρακαλω!!!!Εκανα μεγαλο κοπο να φτιαξω την οικογενια που εχω στο παιχνιδι και δεν θελω να την χασω!:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι...σοβαρα τωρα ΟΠΟΙΟς ξερει ας πει κατι!!!!γιατι αλαξα πολη και εβαλα ξανα τους σιμς μου και μολις το κλεισω την πρωτη φορα και το ανοιξω γινεται ετσι!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
The Sims 3 Ambitions expansion pack announced

 

After taking your new sims around the globe in the first expansion pack for The Sims 3, Electronic Arts wants you to get them a job (probably a good idea in this economy). Thus is born The Sims 3 Ambitions, the second major commercial expansion pack for the game that EA called the best selling PC game title of 2009.

 

Due out this June, The Sims 3 Ambitions will let players pick a profession for their Sims which is supposed to " affect their overall gameplay experience and neighborhood." Yes, your Sim can be a helpful doctor, a heroic fireman or maybe even a ghost hunter. You can even affect the overall look of your Sim's neighborhood if you make him or her an architect. There's also a new tattoo system that will be put in to customize the look of your Sim even more that it can be today. Our question: If the Sims can now have jobs, do they also have to pay taxes?

 

Release: Jun 1, 2010 (Gamespot)

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=UT-T-j9b0Bg

 

ΠΗΓΗ

 

Πολυ ενδιαφερον και διαφορετικο φαινεται!! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

μια φιλη μου εχει το the sims 3 ομως ενω καναμε κανονικα εγκατασταση την ωρα που φορτωνει για να μπει στο παιχνιδι την πεταει απο το παιχνιδι (κλεινει μονο του το παραθυρο του παιχνιδιου)

δοκιμασαμε απεγκατατσαση και εγκατασταση ξανα αλλα τιποτα..

τι μπορει να φταιει?

το λογισμικο ειναι vista home edition

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να περάσει τα patch γιατί στις αρχικές του εκδόσεις το sims 3 ήταν για τα μπάζα τεχνικά. Αν και βελτιώθηκε κάπως η κατάσταση με τα update δεν διορθώθηκε τελείως και είναι ένα από τα πιο κακοφιαγμένα game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετάει κάποιο error;

 

κανενα error απλα εκει που φορτωνει κλεινει μονο του το παραθυρο

 

 

Και να περάσει τα patch γιατί στις αρχικές του εκδόσεις το sims 3 ήταν για τα μπάζα τεχνικά. Αν και βελτιώθηκε κάπως η κατάσταση με τα update δεν διορθώθηκε τελείως και είναι ένα από τα πιο κακοφιαγμένα game.

 

το περασαμε και το patch δοκιμασαμε και χωρις αυτο παλι τιποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...