Προς το περιεχόμενο

The Sims 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.dasreviews.com/das-game-news/sims-3-generations-expansion-pack-announced

 

The-Sims-3-Generations.jpg

 

EA Play Label of Electronic Arts Inc, today announced that The Sims 3 Generations Expansion pack is in development and will hit store shelves worldwide this spring. Players will be able to take the reins and act out life’s most humorous and memorable moments from childhood to teenage years to adulthood in this new expansion pack to The Sims 3, the best-selling PC game of 2009.

 

“The Sims 3 Generations includes new gameplay experiences and content that our community has been requesting for years including bunk beds, expansive weddings, midlife crises and more,” said Scott Evans, General Manager of The Sims Studio at EA.

 

“Imagine booby trapping a friend’s toilet or turning your imaginary friend into a real person, throwing bachelor or bachelorette parties, all to spend your elder Sims years reminiscing about the past.”

 

From new celebrations to dramatic life events, The Sims 3 Generations offers gamers all-new ways to express their Sims’, characters unique to The Sims, creativity. Players will be able to capture and keep track of their Sims’ life moments with in-game cameras and upload and share their Sims’ memories on www.TheSims3.com and Facebook via the new memory system.

 

Players start off in the imagination-fuelled world of childhood, where they can take dance classes, misbehave with their imaginary friend or goof around in one of three themed tree houses; space rocket, wooden shack or princess. They may then move on to embrace the drama of the teen years by pulling elaborate pranks such as exploding toilets, color dye in the shower or ding dong ditch, become prom king or queen, or forget the school dance and throw a raging party at their parents’ house. There will be even more creative options to explore with a brand new chemistry set, but they’ll need to use caution, or their Sims might turn themselves into a ghost.

 

As adult Sims, players ride the wave of freedom. They can attend or plan bachelor and bachelorette parties, throw lavish weddings, and go through a mid-life crisis where they may change their hair, style, and more. With a wealth of new options and activities, Sims’ lives are sure to be more interesting in The Sims 3 Generations.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδια μια ερωτηση θελω και εγω να κανω ! :cry: εκει που παιζει μια χαρα το sims ξαφνικά μετα απο καμιά ωρίτσα με πετάει με αποτέλεσμα να μην κανει save και να χανοντε ολα ... ειδικα οταν μπαινω στην πολη που σου δινει το late night εκει το κανει πιο συχνα ... τι να φταιει ? με τις απετησεις συστηματος δν εχω προβλημα ουτε με την μνημη του υπολογιστη... ευχαριστω προκαταβολικα οσους το διαβασουν και μπορουν να βοηθησουν ! :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια μια ερωτηση θελω και εγω να κανω ! :cry: εκει που παιζει μια χαρα το sims ξαφνικά μετα απο καμιά ωρίτσα με πετάει με αποτέλεσμα να μην κανει save και να χανοντε ολα ... ειδικα οταν μπαινω στην πολη που σου δινει το late night εκει το κανει πιο συχνα ... τι να φταιει ? με τις απετησεις συστηματος δν εχω προβλημα ουτε με την μνημη του υπολογιστη... ευχαριστω προκαταβολικα οσους το διαβασουν και μπορουν να βοηθησουν ! :wub:

το ιδιο προβλημα παρουσιαζοταν και σε λαπτοπ μαλλον φταιει το λατε night αυθεντικο το εχεις? αλλιως αμα ειναι απο τον καλο μας θειο τοτε εχει προβλημα bug sο αναβαθμισετο και περνα και τα τελευταια κρακερακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που τα είπατε έτσι..υπάρχει περίπτωση κοπέλα να τα κάνει ποτέ ΄; :mrgreen:<br><br>χωρίς να θέλω να θίξω,αλλά δεν νομίζω να καταλαβαίνουν πολλά..<br>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που τα είπατε έτσι..υπάρχει περίπτωση κοπέλα να τα κάνει ποτέ ΄; :mrgreen:<br><br>χωρίς να θέλω να θίξω,αλλά δεν νομίζω να καταλαβαίνουν πολλά..<br>

εγω απλα της ειπα το προβλημα μην ανχωνεσαι καπιον θα βρει ν τησ τα κανει απλα να του δειξει τα ποστ εμεναα ηταν bug παντως στο λαπτοπ και μολις εκανα τα updates του παιγνιου επαιξε νορμαλ μονο οι characters ειχαν κολληματα οπως εδειχνει αλλους η κολλουσαν σε καποια κτιρια και επρεπ να κανεις ρεσταρτ το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα τρίμηνο πήρα ένα καινούριο pc και κατέβασα και εγκατέστησα το sims 3 με όλα τα expansions (και όλα τα updates). Το παιχνίδι έπαιζε χωρίς κανένα πρόβλημα. Ο υπολογιστής έχει RAM: KINGSTON KHX1600C9AD3B1K2/4G 4GB HYPERX BLU (2X2GB) DUAL CHANNEL KIT, κάρτα γραφικών: ASUS EAH6950/2DI2S/2GD5 2GB PCI-E RETAIL, και τρέχει windows 7. Τον προηγούμενο μήνα χρειάστηκε να κάνω φορμάτ, οπότε μετά εγκατέστησα πάλι το παιχνίδι. Μονάχα που αυτή τη φορά δεν έπαιζε όπως έπρεπε. Αργεί να φορτώσει τα αντικείμενα (πχ όταν πας σε ένα χώρο, ας πούμε σε ένα μπαρ, σου δείχνει το έπιπλο-μπαρ λευκό και μετά από τρία δευτερόλεπτα, παίρνει την τελική του μορφή. Αυτό το κάνει με όλα. Αργεί να φορτώσει τους χώρους, και η απεικόνιση είναι λίγο χειρότερη απ’ ότι ήταν όταν έπαιζε μια χαρά). Εάν από την αρχή έπαιζε έτσι, θα έλεγα ότι ίσως κάτι πάει στραβά με το pc μου και την συμβατότητα του παιχνιδιού, αλλά πριν το φορμάτ, έπαιζε μια χαρά, οπότε δεν ξέρω τι φταίει. Προσπάθησα από τις ρυθμίσεις της κάρτας γραφικών να χαμηλώσω την ποιότητα και να αυξήσω την απόδοση αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Επίσης μείωσα στο ελάχιστο τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού αλλά και πάλι δεν άλλαξε τίποτα. Ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι και πάλι δεν είδα αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να καταλάβω εάν φταίει το pc ή το παιχνίδι. Υπάρχει περίπτωση να έχει χαλάσει κάτι στο pc; Στις ιδιότητες που βλέπω, αναγνωρίζει ότι έχω 4 GB RAM, οπότε δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα οι RAM. Εάν ξέρετε τι μπορεί να φταίει, ενημερώστε, γιατί ψάχνω τόσες μέρες στο ίντερνετ και δεν έχω βρει κάτι σχετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν κανα τρίμηνο πήρα ένα καινούριο pc και κατέβασα και εγκατέστησα το sims 3 με όλα τα expansions (και όλα τα updates). Το παιχνίδι έπαιζε χωρίς κανένα πρόβλημα. Ο υπολογιστής έχει RAM: KINGSTON KHX1600C9AD3B1K2/4G 4GB HYPERX BLU (2X2GB) DUAL CHANNEL KIT, κάρτα γραφικών: ASUS EAH6950/2DI2S/2GD5 2GB PCI-E RETAIL, και τρέχει windows 7. Τον προηγούμενο μήνα χρειάστηκε να κάνω φορμάτ, οπότε μετά εγκατέστησα πάλι το παιχνίδι. Μονάχα που αυτή τη φορά δεν έπαιζε όπως έπρεπε. Αργεί να φορτώσει τα αντικείμενα (πχ όταν πας σε ένα χώρο, ας πούμε σε ένα μπαρ, σου δείχνει το έπιπλο-μπαρ λευκό και μετά από τρία δευτερόλεπτα, παίρνει την τελική του μορφή. Αυτό το κάνει με όλα. Αργεί να φορτώσει τους χώρους, και η απεικόνιση είναι λίγο χειρότερη απ’ ότι ήταν όταν έπαιζε μια χαρά). Εάν από την αρχή έπαιζε έτσι, θα έλεγα ότι ίσως κάτι πάει στραβά με το pc μου και την συμβατότητα του παιχνιδιού, αλλά πριν το φορμάτ, έπαιζε μια χαρά, οπότε δεν ξέρω τι φταίει. Προσπάθησα από τις ρυθμίσεις της κάρτας γραφικών να χαμηλώσω την ποιότητα και να αυξήσω την απόδοση αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Επίσης μείωσα στο ελάχιστο τις ρυθμίσεις του παιχνιδιού αλλά και πάλι δεν άλλαξε τίποτα. Ξαναεγκατέστησα το παιχνίδι και πάλι δεν είδα αποτέλεσμα. Δεν μπορώ να καταλάβω εάν φταίει το pc ή το παιχνίδι. Υπάρχει περίπτωση να έχει χαλάσει κάτι στο pc; Στις ιδιότητες που βλέπω, αναγνωρίζει ότι έχω 4 GB RAM, οπότε δεν νομίζω να έχουν πρόβλημα οι RAM. Εάν ξέρετε τι μπορεί να φταίει, ενημερώστε, γιατί ψάχνω τόσες μέρες στο ίντερνετ και δεν έχω βρει κάτι σχετικό.

ειχες τους ιδιους drivers στην καρτα γραφικων γιατι αλλαζουν μερικεσ φορες και μπορει να σου προκαλεσε αυτ το προβλημα πιους ειχες παλιοτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχες τους ιδιους drivers στην καρτα γραφικων γιατι αλλαζουν μερικεσ φορες και μπορει να σου προκαλεσε αυτ το προβλημα πιους ειχες παλιοτερα?

λογικά τους ίδιους πρέπει να έχω.Το ίδιο cd με τους drivers χρησιμοποιησα και μετά το φορμάτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Helpppp!!! επαιζα σιμσ για 2-3 μηνες και μια μερα μου εμφανησε αυτο το μηνυμα

"Η εκκινηση του παιχνιδιου ειναι αδυνατη

 

Η συσκευη 0 δεν μπορει να τρεξει αυτον τον τιτλο.

Δεν ανιχνευτηκε καμια υποστηριζομενη καρτα γραφικων. Ελεγξτε το υλικο του συστηματος"

Τι πρεπει να κανω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Helpppp!!! επαιζα σιμσ για 2-3 μηνες και μια μερα μου εμφανησε αυτο το μηνυμα

"Η εκκινηση του παιχνιδιου ειναι αδυνατη

 

Η συσκευη 0 δεν μπορει να τρεξει αυτον τον τιτλο.

Δεν ανιχνευτηκε καμια υποστηριζομενη καρτα γραφικων. Ελεγξτε το υλικο του συστηματος"

Τι πρεπει να κανω??

ειναι αυθεντικο το παιχνιδι? εχεις καινουργιους drivers καρτας γραφικων? σε λαπτοπ παιζεις ι σε ντεσκτοπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αυθεντικο το παιχνιδι? εχεις καινουργιους drivers καρτας γραφικων? σε λαπτοπ παιζεις ι σε ντεσκτοπ?

αυθεντικα ειναι ολα (εχω και τα 7) drivers εχω, παιζω σε ντεσκτοπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυθεντικα ειναι ολα (εχω και τα 7) drivers εχω, παιζω σε ντεσκτοπ

φορτωσες κανενα προγραμμα νωριτερα.ξανακανε απεγκατασταση στο παιχνιδι και ξαναβαλτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...