Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρέπει να είναι μεγάλο κωλόπαιδο εκτός γηπέδου ο Μέσι από ό,τι λένε.

ε παιδι ειναι ακομα

κ ειναι εκατομυριουχος

κ ειναι αποτι λενε ο καλυτερος ολων των εποχων.

κ εγω κολοπαιδο θα ημουν :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε συμφωνώ με όσα λέει ο wael90, αλλά κάπου έχει δίκιο. Εντάξει, το είπαμε, το 90% των παγκόσμιων φιλάθλων δε συμφωνεί με τον Μουρίνιο, δεν θα τον ήθελε στην ομάδα τους κτλ κτλ.

Μην επαναλαμβάνεστε όμως, το σκίσατε το topic. Κάθε φορά τα ίδια έχουμε. Εγώ δεν θα ήθελα να φύγει τώρα απο τη Ρεάλ. Ξέρω οτι μερικά πράγματα που κάνει δεν της κάνουν καλό, αλλά ας τελειώσει η σεζόν και όλα θα κριθούν εκεί. Αυτό που θέλω να πω, είναι οτι κάνετε λες και τον πληρώνετε μερικοί.

 

Θέλω επίσης όσοι υποστηρίζουν την Μπαρτσελόνα να μου πουν αντικειμενικά αν είναι οι πιο κλαψιάρηδες παίχτες στην Ευρώπη. Και ψεύτες όταν πέφτουν κάτω και πιάνουν συνέχεια το πρόσωπο. Μιλάω για ολόκληρη τη σεζόν που πέρασε κυρίως, αλλά μερικοί παίχτες το έκαναν και παλαιότερα. Συγκεκριμένοι παίχτες δηλαδή, απλά τώρα το κάνουν λίγοι περισσότεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Mourinho αγοράστηκε για να φέρει τίτλους στην ομάδα. Τίτλους που είναι πολλοί ποθητοί και σε μια φάση του συλλόγου που τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.. Το πως θα τους φέρει είναι δικό του θέμα και εμείς είμαστε θεατές. Αν καταφέρει όμως και κερδίσει μεγάλα τρόπαια, δεν μπορεί κανείς να του πει κάτι. Έτσι έγινε με τον Rijkard όταν ήταν στην Φάρσα και έτσι έγινε και με τον Valdano.. Έδειξε ο José πως μπορεί να καταφέρει πράγματα και η διοίκηση τον εμπιστεύτηκε πλήρως. Τώρα μένει να δούμε.

 

Αλλά τώρα να ακούμε πως μας καταστρέφει και το άθλημα ο Mourinho είναι η μεγαλύτερη υποκρισία που έχει ακουστεί. Το άθλημα το καταστρέφει το στοίχημα και ο τζόγος κυρίες και κύριοι, μην λέμε ότι να 'ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω ποιό είναι το πρόβλημά σας με την απόφαση ορισμένων από εμάς να στηρίζουμε τον προπονητή μας. Πραγματικά δεν σας πέφτει λόγος. Κοίταξα τα sites και ιδίως τα Ισπανικά και είδα τι γράφουν. Ωραία λοιπόν, ε και; Γιατί σας τσούζει τόσο για κάποιον που δεν έχει να κάνει καθόλου με τις ομάδες σας; Γιατί δεν ασχολείστε με τον εαυτό σας.. Αυτή είναι η απορεία μου.. Καταντάει γελοίο ώρες ώρες να χτυπάτε κάρτα εδώ μέσα και να μιλάτε, να μιλάτε, να μιλάτε.. Είναι άλλοι Καταλανοί τουλάχιστον που μιλάνε πιο ήρεμα και με όρεξη καλή και ωραία συζήτηση.. Εσείς όμως ΩΡΥΕΣΤΕ. Βγάζετε κόμπλεξ και μίσος έτσι απλά.. Πραγματικά δηλαδή η περίπτωσή σας είναι αντικειμενικά φαινομενική. Μπράβο σας.

Σου περασε απο το μυαλο οτι ισως δεν ειναι στραβος ο γυαλός, αλλά οτι εσυ στραβα αρμενιζεις?

Μπαααααααααααααα...........

 

 

Ας έρθει στην United σε 3-4 χρόνια κι ας μην τον θες. Για την ώρα άσε σε εμάς την κριτική των παικτών και του προπονητή μας.

Συνεχιζεις στο ιδιο μοτιβο ετσι? Με τις υποδειξεις οτι δεν πρεπει να γραφουμε εδω ε?

Ε μαθε οτι θα γραφουμε.

 

 

Δεν ειμαι μπαρτσελονα. οι ομαδες μου ειναι εργοτελης και μαντσεστερ.

 

Παρακολουθωντας λοιπον το ντερμπυ πραγματικα λυπηθηκα για τους φιλαθλους της ρεαλ.

 

Πως μπορει ενας φιλαθλος μιας τοσο ιστορικης ομαδας, να υποστηριζει χωρις να νιωθει ντροπη οταν στον παγκο υπαρχει αυτος ο μη-αντρας?? αυτος ο καταστροφεας τοθ παγκοσμιου ποδοσφαιρου. ο ανθρωπος που πηρε την τακτικη του ρεχαγκελ με το πουλμανακι και την εκανε τεχνη (βλεπε ιντερ).

 

Πως μπορεις να υποστηριζεις μια ομαδα οπου οι παικτες επι 180 λεπτα σαν μοναδικο στοχο εχουν να χτυπησουν και να τραυματισουν τους αντιπαλους, ενιοτε να τους κοψουν και την μπαλα??

 

Ο κ. (ο θεος να κανει αυτο το πραγμα κυριο) ΜΟυρινιο, ηξερε που πηγαινε. Γιατι σιγουρα ειναι εξυπνος. διαλεξε μια ομαδα οπου εκτος των χρηματων, θα ειχε και τις πολιτικες πλατες να κανει οτι του καπνισει.

 

Σας ρωταω λοιπον. αυτη η διαιτησια στους 2 αυτους αγωνες, αν γινοταν στην Ελλαδα, π.χ. σε οσφπ-παο, δεν θα ουρλιαζαμε για την ενιοτε παραγκα?? Αν αυτα τα καραγιοζιλικια με τισ χειρονομιες, και τις χειροδικιες πισοπλατα (που να τολμησει ο υπανθρωπος να χτυπησει κανονικα) γινοταν σε αγωνα του τσαμπιονς, ποσες αγωνιστικες θα επαιρνε ο κυριος αυτος σαν ποινη?? (ηδη τον εχει καρπαζωσει η ουεφα, για πτεσματα μπροστα στα χθεσινα).

 

Βλεπω πολυ ευρωπαικη μπαλα. πειτε μου σε ποιο πρωταθλημα (εκτος το ελληνικο βεβαιως βεβαιως) οι παικτες διαμαρτυρονται σε ΚΑΘΕ ΣΦΥΡΙΓΜΑ του διαιτητη, ανεξαιρετως αν ειναι σωστο η λαθος??

 

Σε ποιο πρωταθλημα του κοσμου παικτης θα σηκωνε το ποδι στο κεφαλι του αντιπαλου και δεν θα επερνε ουτε καρτα?? Παικτες σαν τον μαρσελο/αλονσο/γκεντιρα και φυσικα πεπε θα τελειωναν ΗΜΙΧΡΟΝΟ χωρις κοκκινη??

 

Και φυσικα δεν μπορω να καταλαβω ενα πραγμα. γιατι τον κραταει ακομα η ρεαλ?? Σε 1.5 χρονο εχει καταφερει να μετατρεψει μια απο τις πιο ιστορικες ομαδες στην ευρωπη στην πιο μισητη ομαδα στον κοσμο. Εχει παρει παικτες αξιας (οπως ο πεπε, αληθεια το λεω) να τους μετατρεψει σε δολοφονους. Και ολα αυτα γιατι?? για ενα κυπελλακι, και για τεσσαρες στην γκεταφε?? και οσοι νομιζουν οτι φετος τα πραγματα θα αλλαξουν, γιατι παιζει καλυτερα η ρεαλ (που οντως παιζει), σκεφτητε τι εκανε ο σαντσεζ σε ενα ημι, βαλτε τον φαμπρεγκας και τον αλκανταρα και θα καταλαβετε τι θα γινει και φετος...

 

Κριμα. πραγματικα κριμα..

 

Υ.Γ. και οσο αφορα τον μεσσι.. μην τα λετε παιδια αυτα, εκτιθεστε..

ΕΠΙΚΟ ΠΟΣΤ!!!!!! B)

 

Ο Mourinho αγοράστηκε για να φέρει τίτλους στην ομάδα. Τίτλους που είναι πολλοί ποθητοί και σε μια φάση του συλλόγου που τους έχουμε πραγματικά ανάγκη.. Το πως θα τους φέρει είναι δικό του θέμα και εμείς είμαστε θεατές. Αν καταφέρει όμως και κερδίσει μεγάλα τρόπαια, δεν μπορεί κανείς να του πει κάτι.

Α δηλαδη ας κανει οτι να'ναι, ας πηδηξει το ποδοσφαιρο, αρκει να παρετε τιτλους?

Τοσο πολυ λοιπον εχετε ξεπεσει?

Αυτη ειναι η Ρεαλ?

 

 

Και πόσο χρονων εισαι και λες την Μπαρτσα, Φαρσα?

5? :fear: :fear:

Αυτα τα καναμε στα 7-8 χρονων αντε στα 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιγράφω το post μου από το "απέναντι" thread γιατί αυτά τα χαλια πρέπει να τα δουν όλοι...

 

> Jose

 

http://www.youtube.com/watch?v=Cvoudp4STF0&feature=player_embedded

 

http://www.rtve.es/alacarta/videos/supercopa-de-espana-2011/barca-gana-supercopa-bronca-final/1176981

 

Προσπάθησε να κλωτσήσει τον Fabregas όταν ήταν κάτω, δείτε στο 2:40 στο άλλο βίντεο για καλύτερη οπτική γωνια...

 

:mad: :eek:

 

πως δεν τον έχετε πετάξει έξω ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω, ΤΟΣΟ απελπισμένη για τρόπαια είναι η "Βασίλισσα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι από την αρχή.. Τα επόμενα 30 posts θα είναι πάνω σε αυτό τώρα.. Το κλιπάκι που είχε την σφεντόνα και σημάδευε τον Pique στον πισινό το 'δατε; ;)

 

Σοβαρά τώρα, κόβεις το χέρι σου πως πήγαινε να τον κλωτσήσει; Είναι τόσο ηλίθιος ας πούμε που από το μισό μέτρο δεν θα τον πετύχαινε; Δεν την παλεύετε.. Απενεργοποιώ προσωρινά τα subscriptions για δεν γουστάρω να 'μαι εδώ όλο το βράδυ πάλι να βγάζει ο ένας το κόμπλεξ του αλλουνού. Καληνύχτα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι από την αρχή.. Τα επόμενα 30 posts θα είναι πάνω σε αυτό τώρα.. Το κλιπάκι που είχε την σφεντόνα και σημάδευε τον Pique στον πισινό το 'δατε; ;)

 

Σοβαρά τώρα, κόβεις το χέρι σου πως πήγαινε να τον κλωτσήσει; Είναι τόσο ηλίθιος ας πούμε που από το μισό μέτρο δεν θα τον πετύχαινε; Δεν την παλεύετε.. Απενεργοποιώ προσωρινά τα subscriptions για δεν γουστάρω να 'μαι εδώ όλο το βράδυ πάλι να βγάζει ο ένας το κόμπλεξ του αλλουνού. Καληνύχτα σας.

 

Εσύ έχεις το κόμπλεξ. Δες το βίντεο βρε ντουγάνι, πάει να τον κλοτσήσει στο κεφάλι και αστοχεί επειδή τον κρατάει ο άλλος.

 

Πως μπορείτε να αμύνεστε τέτοιες ενέργειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ έχεις το κόμπλεξ. Δες το βίντεο βρε ντουγάνι, πάει να τον κλοτσήσει στο κεφάλι και αστοχεί επειδή τον κρατάει ο άλλος.

Εγω παντως δεν βλεπω κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...