Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα μιλάς εσύ (MiDi_MiLiZ)που ενώ είσαι Παναθηναϊκός/Φαρσελόνα, περνάς όλη σου την ώρα στο να γράφεις στα topics του Ολυμπιακού και της Ρεάλ; 3 φορές που πάτησα το όνομά σου, έγραφες στου Ολυμπιακού και αυτές που δεν γράφεις εκεί, είσαι εδώ. Περιμένεις να σε πάρει κανείς στα σοβαρά έτσι; Κανείς δεν φταίει παρά μόνο εγώ που σου απαντάω αλλά δεν θα ξαναγίνει.

Εσύ δεν είσαι οπαδός.. Είσαι πρώτα αντί των αντιπάλων σου και μετά όλα τα άλλα.. Θες να περάσεις με το έτσι θέλω την γνώμη σου αντί να μιλάς για τα δικά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@gnsx τίμια και αντρίκια τοποθέτηση από οπαδό ομάδας που θέλει να λέγεται "βασίλισσα", χωρίς παιδιάστικους μειωτικούς χαρακτηρισμούς του αντιπάλου, που μόνο αυτόν που τους εκφέρει μείωνουν τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσύ δεν είσαι οπαδός.. Είσαι πρώτα αντί των αντιπάλων σου και μετά όλα τα άλλα.. Θες να περάσεις με το έτσι θέλω την γνώμη σου αντί να μιλάς για τα δικά σου.

εδω κ περιπου 10 χρονια λιγοι ειναι αυτοι που ειναι πραγματικοι παναθηναικοι οι αλλοι ειναι αντιολυμπιακοι....αφου τους βλεπεις να ασχολουνται περοσσοτερο με τον θρυλο παρα με την ομαδα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφαγε και το σκαμπίλι του ο Μουρινιο να μην έχει παράπονα. :)

 

http://www.fcupdate....lpje-guardiola/

 

Βασικα δεν ειναι ωραιο να πεφτουμε στο επιπεδο του Μουρινιο.

Αυτο ακριβως επιδιωκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

name='kirileman' timestamp='1313921118' post='4222442']

Αν έρθει και μαζί του έρθουν και οι επιτυχίες, μπορεί να τα ξεχάσεις όλα.

 

Και θες να λέγεσαι εσύ φίλαθλος/οπαδός και να έχεις και ισχυρή άποψη ας πούμε; :rolleyes:

[/quotε]

 

οχι φιλε μου λαθος κανεις. η ομαδα μου ειναι μια χαρα επιτυχημενη καταρχην. και να μην ηταν ομως, και η απελπισια εχει τα ορια της. η ρεαλ απλα τα ξεπερασε...

 

μια χαρα φιλαθλος λεγομαι. γιατι η καθε ομαδα εχει μια νοοτροπια, μια φιλοσοφια και μια ιδεα. αν ερχοταν στην μαν, τοτε αυτος ο ανθρωπακος δεν αντιπροσωπευει τπτ απο το πνευμα αυτης της ομαδας... οταν με ρωτανε τι ομαδα ειμαι, φυσικα και θα λεω μαν. αλλα δεν θα παω να πανηγυριζω στις καφετεριες μετα απο καθε μπουνια του ρουνει στον αντιπαλο της σιτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως μιλάς για την El Mundo Deportivo.. Η As μια χαρά έγκυρη είναι και αντικειμενική.

 

νομιζω οτι μιλαω για την AS. Στα ματια σου ειναι σιγουρα εγκυρη και αντικειμενικη.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Diario_AS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι μιλαω για την AS. Στα ματια σου ειναι σιγουρα εγκυρη και αντικειμενικη.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Diario_AS

Δεν είναι ανάγκη να πετάς σπόντες. Ξέρω καλά τι έστι As. Το ότι εδρεύει στην Μαδρίτη δεν σημαίνει πως είναι ο Πρωταθλητής/Η Πράσινη της Ρεάλ. Επειδή εδώ οι δημοσιογράφοι ελέγχουν τα πάντα και βάζουν τον κόσμο να πλακώνεται, δεν είναι παντού το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι ανάγκη να πετάς σπόντες. Ξέρω καλά τι έστι As. Το ότι εδρεύει στην Μαδρίτη δεν σημαίνει πως είναι ο Πρωταθλητής/Η Πράσινη της Ρεάλ. Επειδή εδώ οι δημοσιογράφοι ελέγχουν τα πάντα και βάζουν τον κόσμο να πλακώνεται, δεν είναι παντού το ίδιο.

 

Παμε παλι

 

Diario AS is a Spanish daily sports newspaper, concentrating particularly on football.

It particularly covers news of the principal Madrid football teams, Real Madrid and Atlético Madrid, in which it competes directly with MARCA.

 

Παντου τα ιδια ειναι, σε ολο τον κοσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...