Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι, δεν φαίνεται οτι πάει να τον κλωτσήσει. Και είναι παράλογο ακόμα και για τον Μουρίνιο αυτό, αλλά δεν φαίνεται και στο βίντεο κάτι τέτοιο. Αν στο έβαζαν να το δεις 50 φορές χωρίς να σου πουν τίποτα, δεν θα το έβλεπες.

Έχει πάρει διαστάσεις το θέμα με τον Μουρίνιο, μάλλον αυτό ήθελε να κάνει και το πέτυχε. Αν για κάποιους δεν είναι καλό πλάνο αυτό που κάνει, καλώς. Ως εκεί όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να χω βιονικα ματια για να βλεπω μονο εγω οτι στο 0:23 το δεξι ποδι του Μουρινιο ακουμπαει ΚΑΝΟΝΙΚΑ πανω στο κεφαλι του Φαμπρεγκας. Και εν συνεχεια ο Φαμπρεγκας κουναει το αριστερο του ποδι προς τα μπρος ως αντιδραση για το κλωτσιδι-α-λα-Τεοντοσιτς. Για να ειμαι ειλικρινης και δικαιος, επειδη η ενεργεια του Μουρινιο φαινεται ξεκαθαρα, δεν ειναι ακριβως κλωτσια η κατι βιαιο τελος παντων, πιο πολυ μοιαζει σαν να σκουπιζει το παπουτσι του πανω στο κεφαλι του Φαμπρεγκας. Βαζει ψηλα το ποδι του και το κατεβαζει μεχρι κατω.

 

Το δε ποδι του ο Μουρινιο το σηκωνει για να παρουν αερα τα πατζακια του λογικα...(αυτο για τους πιο δυσπιστους)

 

Δεν εξηγειται αλλιως εχω βιονικο ματι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να χω βιονικα ματια για να βλεπω μονο εγω οτι στο 0:23 το δεξι ποδι του Μουρινιο ακουμπαει ΚΑΝΟΝΙΚΑ πανω στο κεφαλι του Φαμπρεγκας. Και εν συνεχεια ο Φαμπρεγκας κουναει το δεξι του ποδι προς τα μπρος ως αντιδραση για το κλωτσιδι-α-λα-Τεοντοσιτς. Για να ειμαι ειλικρινης και δικαιος, επειδη η ενεργεια του Μουρινιο φαινεται ξεκαθαρα, δεν ειναι ακριβως κλωτσια η κατι βιαιο τελος παντων, πιο πολυ μοιαζει σαν να σκουπιζει το παπουτσι του πανω στο κεφαλι του Φαμπρεγκας. Βαζει ψηλα το ποδι του και το κατεβαζει μεχρι κατω.

 

Το δε ποδι του ο Μουρινιο το σηκωνει για να παρουν αερα τα πατζακια του λογικα...

 

Δεν εξηγειται αλλιως εχω βιονικο ματι...

 

Και εγώ κατι τέτοιο βλέπω

 

desktop2011081900494332.jpg

 

Το πόδι του γιατι ειναι στο κεφαλι του Fabregas;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κατι τέτοιο βλέπω

 

desktop2011081900494332.jpg

 

Το πόδι του γιατι ειναι στο κεφαλι του Fabregas;

Ε ισως να ηθελε να δωσει καμια μικρη κλωτσια ετσι στα κρυφα κοιτωντας αλλου, ταχα οτι δεν ηξερε που ειναι ο Φαμπρεγκας. Ικανο τον εχω.

Αλλά ενταξει δεν το ξερουμε αυτο ουτε θα το μαθουμε. Δεν εχει σημασια αυτο, άλλα εχουν σημασια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δεν εχει σημασια...Να τα βλεπουν αυτοι που μας λενε οτι εχουμε κομπλεξ με τον τσοπανο οσοι λεμε οτι ειναι υπανθρωπος και επικινδυνος, αυτο ειναι το νοημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε καλα κανουν και δερνονται.Μου αρεσουν πολυ αυτα τα ματς γιατι εκτος απο απιστευτη μπαλα βλεπεις και λιγο ξυλο.Ολα σε ενα σου λεω,δεν υπαρχει αυτο το αθλημα!!!

Να δεις που και στην Ελλαδα θα γινουν πολλοι wannabe μουρινιο και θα κλωτσαμε ο ενας το κεφαλι του αλλου στο γηπεδο.(ηδη το κανουμε)

 

Σοβαρα τωρα πιστευω πως αν η Ρεαλ δεν προσπαθουσε να το παρει με αυτον τον βρωμικο τροπο αλλα αντρικια θα νικαγε.Εχει προοπτικες αυτη η ομαδα και αλλα μαλλον δεν χρησιμοποιει σωστα τα ταλεντα της.Προβλεπω επομενη μεταγραφη στη Ρεαλ τον Μαικ Ταισον.

 

Παντως λιγα ειναι τα ψωμια της Μπαρτσα.Μακαρι η Βασιλισσα να επιστρεψει επιτελους στον θρονο της παιδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως δεν εχει σημασια...Να τα βλεπουν αυτοι που μας λενε οτι εχουμε κομπλεξ με τον τσοπανο οσοι λεμε οτι ειναι υπανθρωπος και επικινδυνος, αυτο ειναι το νοημα.

Αυτοι ειναι κολλημενοι στο οτι πρεπει να παρουν τιτλο με ΟΠΟΙΟΝ τροπο γινεται! Δεν βλεπεις τι ειπε ο αλλος? ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ για τον τιτλο! Ολα συγχωρουνται αρκει να εκθρονισουν την Μπαρτσελονα.

 

Οποτε και πιστολι να βγαλει ο Μουρινιο να πυροβολησει τον Μεσι στο ποδι θα το δικαιολογησουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπρός Αναξίμανδρε (που σε έχω σε λίστα αγνόησης) και MiDi_MiLiZ (που θα μπεις σε λίστα αγνόησης), πείτε μας πως εδώ ο Messi απλά ψυχαγωγεί τον κόσμο και το σπρώξιμο στον Coeantrao είναι απλά και μόνο για να ταρακουνήσει μια μύγα που καθόταν στον ώμο του Πορτογάλου..

 

 

Από την άλλη, ίσως του πήραν το παιχνιδάκι του, ποιός ξέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε αγιος δεν ειναι ο μεσσι, αλλα βασει των εως τωρα κατορθωματων του, νομιζω ειναι λιγοτερο κ@λοπαιδι απο αλλους. προκαλει πολυ λιγοτερο ειτε ενδογηπεδικα, ειτε εκτος αυτων.. σε αυτο διαφωνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε αγιος δεν ειναι ο μεσσι, αλλα βασει των εως τωρα κατορθωματων του, νομιζω ειναι λιγοτερο κ@λοπαιδι απο αλλους. προκαλει πολυ λιγοτερο ειτε ενδογηπεδικα, ειτε εκτος αυτων.. σε αυτο διαφωνεις;

Μιλάμε για ενέργειες αντιαθλητικές και ντροπιαστικές για το επίπεδο ενός παίκτη που θέλουν να λένε μερικοί πως είναι από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος της ιστορίας. Κάθε χρόνο μας έχει συνηθήσει σε τέτοιες ενέργειες από τότε που έβαλε την κεφαλιά του με το χέρι έως και σήμερα.. Το έχει κάνει hobby πλέον και μεγάλη ποικιλία όπως, φτύσιμο πισώπλατα στον Duda, σπάσιμο δοντιών του Maicon, κλωτσιά της μπάλας στα μούτρα των οπαδών; Όλα τα 'χει ο μπαξές.

 

Ο μόνος λόγος που το θίγω τόσο είναι επειδή μου έχουν παρομοιάσει τον Mourinho ως την απειλή του ποδοσφαίρου και της ανθρωπότητας ενώ την ίδια στιγμή από το κόμπλεξ τους δεν βλέπουν τα ίδια τους τα χάλια και θεωρούν ακόμα και το γελοίο τους και συνεχές θέατρο δικαιολογημένο και καλή τακτική.. Όταν έχεις συνηθήσει όμως να 'σαι από κάτω τόσες γεννιές, δεν μπορείς να περιμένεις και πολλά από άποψη επιπέδου.

 

Αυτή είναι η άποψή μου και δεν πρόκειται να ξανάpostάρω κάτι πάνω σε αυτό, αν θέλετε να με ρωτήσετε για παίκτες μου και γενικά για την ομάδα μου, εδώ είμαι.. Αλλά μόνο για ήρεμη και σοβαρή κουβέντα χωρίς τις εξυπνάδες του κάθε πονεμένου και χωρίς συγκρίσεις με Φάρσα (sorry alexis) και οποιαδήποτε άλλη ομάδα. Αν θέλετε φασαρία, όπως αναφέραμε και προηγουμένως, ανοίξτε αντίστοιχο topic για να βγάζει ο καθένας το άχτι του εκεί μέσα. Θέλω να πιστεύω πως αφού τους moderators δεν τους πειράζει το όλο θέμα και η λεηλασία αυτού του topic, δεν θα έχουν και μεγάλο πρόβλημα στην δημιουργία ενός άλλου.

 

That's all folks.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για ενέργειες αντιαθλητικές και ντροπιαστικές για το επίπεδο ενός παίκτη που θέλουν να λένε μερικοί πως είναι από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος της ιστορίας. Κάθε χρόνο μας έχει συνηθήσει σε τέτοιες ενέργειες από τότε που έβαλε την κεφαλιά του με το χέρι έως και σήμερα.. Το έχει κάνει hobby πλέον και μεγάλη ποικιλία όπως, φτύσιμο πισώπλατα στον Duda, σπάσιμο δοντιών του Maicon, κλωτσιά της μπάλας στα μούτρα των οπαδών; Όλα τα 'χει ο μπαξές.

 

Ο μόνος λόγος που το θίγω τόσο είναι επειδή μου έχουν παρομοιάσει τον Mourinho ως την απειλή του ποδοσφαίρου και της ανθρωπότητας ενώ την ίδια στιγμή από το κόμπλεξ τους δεν βλέπουν τα ίδια τους τα χάλια και θεωρούν ακόμα και το γελοίο τους και συνεχές θέατρο δικαιολογημένο και καλή τακτική.. Όταν έχεις συνηθήσει όμως να 'σαι από κάτω τόσες γεννιές, δεν μπορείς να περιμένεις και πολλά από άποψη επιπέδου.

 

Αυτή είναι η άποψή μου και δεν πρόκειται να ξανάpostάρω κάτι πάνω σε αυτό, αν θέλετε να με ρωτήσετε για παίκτες μου και γενικά για την ομάδα μου, εδώ είμαι.. Αλλά μόνο για ήρεμη και σοβαρή κουβέντα χωρίς τις εξυπνάδες του κάθε πονεμένου και χωρίς συγκρίσεις με Φάρσα (sorry alexis) και οποιαδήποτε άλλη ομάδα. Αν θέλετε φασαρία, όπως αναφέραμε και προηγουμένως, ανοίξτε αντίστοιχο topic για να βγάζει ο καθένας το άχτι του εκεί μέσα. Θέλω να πιστεύω πως αφού τους moderators δεν τους πειράζει το όλο θέμα και η λεηλασία αυτού του topic, δεν θα έχουν και μεγάλο πρόβλημα στην δημιουργία ενός άλλου.

 

That's all folks.

Σε ένα εναλλακτικό σύμπαν όπου ο χρόνος κυλάει ανάποδα, ο Μουρίνιο δε φταίει γιατί προκλήθηκε απο τον Μέσι... στις καθυστερήσεις. Αντίστοιχα δικαιολογούνται και τα αντιαθλητικά μαρκαρίσματα της Ρεάλ...!!!

 

Το ίδιο σουρεάλ είναι και το σχόλιο "για ήρεμη και σοβαρή κουβέντα χωρίς τις εξυπνάδες του κάθε πονεμένου". Και στο καπάκι ακολουθεί το "Φάρσα"....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπρός Αναξίμανδρε (που σε έχω σε λίστα αγνόησης) και MiDi_MiLiZ (που θα μπεις σε λίστα αγνόησης), πείτε μας πως εδώ ο Messi απλά ψυχαγωγεί τον κόσμο και το σπρώξιμο στον Coeantrao είναι απλά και μόνο για να ταρακουνήσει μια μύγα που καθόταν στον ώμο του Πορτογάλου..

 

 

Από την άλλη, ίσως του πήραν το παιχνιδάκι του, ποιός ξέρει..

Αφενος θα χασω τον υπνο μου αν με βαλεις σε λιστα αγνοησης. Ω θεε τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα...Το λες σαν να προκειται να φαω χυλοπιτα απο την τελευταια γυναικα του πλανητη, η σαν να προκειται να με αποριψει κανας εργοδοτης ξερωγω...Κλαιω. Επισης απορω, απτη στιγμη που ο ενας χρηστης ειναι σε λιστα αγνοησης και ο αλλος θα μπει, οπως λες, για ποιο λογο ακριβως τους απευθυνεσαι? Ψαξου λιγο και διαλεξε τι θες!

 

Αφεταιρου μην κρινεις εξ'ιδιων τα αλλοτρια. Εγω δεν κολλαω να πω οτι μαλακιστηκε ο Μεσσι και ειχε αντιαθλητικη συμπεριφορα και οτι ειναι αδικαιολογητος. Αλλοι δυσκολευονται να παραδεχτουν τα αυτονοητα για τον προπονητη τους, πχ οτι "ο Μεσσι πηγε να κλοτσησει τη μπαλα προς το Μουρινιο και αυτος σηκωσε το χερι να προστατευτει και μετα συνεχισε να το κουναει ως αντιδραση για την ενεργεια που σκεφτηκατε οτι σκεφτηκε να κανει ο Μεσσι αλλα δεν εκανε".

Επισης δε θα σου γραψω οτι εχεις κομπλεξ με το Μεσσι που σου τεντωνει την ομαδα και τα ποσταρεις αυτα, ουτε θα σου πω οτι βαρεσες καρτα και μιλας για τον Μεσσι, ουτε θα σου πω να πας αλλου να μιλησεις για αυτον. Αλλοι τα γραφαν αυτα, μαντεψε ποιοι...

 

Ο Μεσσι εχει κανει κι αλλες τετοιες ενεργειες και πρεπει να του τραβηξουν το αυτι οσο ειναι καιρος. Απαραδεκτος. Ειδικα το σπρωξιμο στον Κοεντραο εντελως ακυρο, με το Μουρινιο πες ηταν βιδωμενος και εκανε τη μαλακια του. Αλλα στον Κοεντραο τι πηγε να κανει?

 

Ειπαμε, υπαρχουν καποιοι που εχουν ανοιχτα τα ματια τους και βλεπουν και κρινουν. Υπαρχουν και καποιοι αλλοι που φορανε τις παρωπιδες τους πρωτου κρινουν. Μη μας τσουβαλιαζεις ολους στην ιδια κατηγορια με σενα ομως.

 

*Εχει πολυ ενδιαφερον οτι ο τροπος που παρουσιαζεις και σχολιαζεις την ενεργεια του Μεσσι, πιο πολυ σαν να ψαχνεις εξιλεωση για τις ενεργειες και την κριτικη στον Μουρινιο μοιαζει, παρα για το ποσο ξεφτυλικι ηταν η ενεργεια αυτη καθεαυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα να διαψεύδεται κι αυτό γιατί ότι θέλετε βλέπετε μερικοί..

 

http://www.youtube.com/watch?v=d6gkgg9GCek&t=0m6s

Κλαιω. Με αυτο το βιντεο διαψευδεται οτι:

-Ο Μουρινιο κατευθυνεται για αρκετα μετρα, χωρις συγκεκριμενο λογο προς τον πεσμενο Φαμπρεγκας.

-Οτι ολως τυχαιως τη στιγμη που τον φτανει, απλωνεται το κοντινοτερο ποδι προς τον παιχτη της Μπαρτσελονα, χωρις συγκεκριμενο λογο.

-Οτι βρισκει τον παιχτη στην τριχα (κυριολεκτικα).

 

Μα δε το βλεπετε ξεκαθαρα? Ο Μουρινιο περασε το κεφαλι του Φαμπρεγκας για ποτηρι με ρακι και πηγε να ριξει μια ζεμπεκια γυρω του για τη στεναχωρια απο το 3-2. Αμεσως να κατηγορησετε τον Μουρινιο.

 

Κατα τ'αλλα οτι εγραψα στο ποστ μου. Καποιοι ανεξαρτητως προτιμησης καταδικαζουν και τους 2 (Μεσσι, Μουρινιο) ανεξαρτητως ποια φανελα φορανε. Καποιοι αλλοι δεν μπορουν με τιποτα να διακρινουν τις ενεργειες του ενα, ενω διακρινουν με περισση ευκολια τις ενεργειες του αλλου. Γελαω δυνατα :mrgreen:

 

Η πλακα ειναι το βιντεο αυτο στο youtube αναρτηθηκε απο ατομο που προσπαθει να αποδειξει οτι οντως ο Μουρινιο πηγε να χτυπησει τον Φαμπρεγκας, αλλα το χρησιμοποιεις εσυ για να μας πεις οτι αυτος πριν το αναρτησει δεν ειδε καλα οτι θα εκτεθει απο μονος του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για ενέργειες αντιαθλητικές και ντροπιαστικές για το επίπεδο ενός παίκτη που θέλουν να λένε μερικοί πως είναι από τους καλύτερους αν όχι ο καλύτερος της ιστορίας. Κάθε χρόνο μας έχει συνηθήσει σε τέτοιες ενέργειες από τότε που έβαλε την κεφαλιά του με το χέρι έως και σήμερα.. Το έχει κάνει hobby πλέον και μεγάλη ποικιλία όπως, φτύσιμο πισώπλατα στον Duda, σπάσιμο δοντιών του Maicon, κλωτσιά της μπάλας στα μούτρα των οπαδών; Όλα τα 'χει ο μπαξές.

Αμα διαμαρτυρεσαι και μου φερνεις παραδειγμα τον Μεσι και μιλας για ντροπιαστικες και αντιαθλητικες ενεργειες για τον Μεσι τοτε ο προπονητης σου σε ΕΝΑ μόνο αν παρουμε, πχ το τελευταιο, τι θα επρεπε να χαρακτηριστει? Αν ο Μεσι ειναι μια φορα αυτα που ειπες, τοτε ο προπονητης σου ειναι 100000000000000000000000000000000 φορες αυτα που ειπες. Σε εναν αγωνα. Στο συνολο καλα αστο να μην μιλησουμε. ΜΕΓΑΣ καραγκιοζης, ανανδρος, υποκριτης, θεατρινος, κλαψιαρης, δυσφημει το ποδοσφαιρο, κλπ, κλπ, κλπ, κλπ.

Οποτε μην μιλας δεν σε παιρνει.

Ασε που εχεις και τον Μαρτσελο, τον Πεπε, τον Αρμπελοα, τον Κεντιρα και ολους αυτους τους νιντζα, οποτε δεν σε παιρνει ετσι και αλλιως να μιλας για το σπρωξιμο του Μεσι. Ο Κεντιρα σηκωσε το ποδι του πηγαινοντας με φορα στο κεφαλι του Αμπινταλ και εκει ΜΟΥΓΚΑ ησουν ετσι?

Ειπαμε εισαι ενα τρολ της Ρεαλ.

 

Οσο για την λιστα αγνοησης που με εβαλες, περιμενε, παω να βρω μια γατα να την βαλω να κλαιει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...