Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω ισπανικά , αλλά το βίντεο που έδειξαν στο μεγκα ή αυτά που κυκλοφορούν στο ίντερνετ είναι κ αυτά ψεύτικα? ? ?

 

Εξάλλου οι αποδοκιμασίες ήταν από τους ultras που όλοι ξέρουμε τι σόι "άνθρωποι" είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιοι οι φανατικοί το διαψεύδουν με ανακοίνωσή τους.

http://www.ultras-sur.es/

Ante los comentarios surgidos, durante  y tras el partido que nos enfrento al Real Betis, el pasado sábado 20 de abril, sólo podemos decir que, la noticia sobre unos presuntos cánticos contra nuestro jugador Iker Casillas, son una falsedad inventada y propagada por un conocido medio de desinformación.Estas ratas, que se parapetan tras un micrófono para mentir y engañar a los madridistas que les ven y les escuchan, se permitieron el lujo de pedir que se prohíba la entrada al estadio a los Ultrassur, cuando debería ser a esta escoria a la que la afición madridista negara la entrada en nuestro estadio por intentar desestabilizar a nuestro club .¡Basta ya de mentiras y manipulaciones por parte de grupos interesados en controlar nuestro club para sus propios y sucios intereses!MENTIRAS Y DIFAMACIONES, VUESTRAS ÚNICAS INFORMACIONES

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Mourinho ήδη έχει εκτεθεί για εμένα.

Στα ματς του πρωταθλήματος θα μπορούσε να έχει δώσει παιχνίδια στον Casillas για να είναι έτοιμος για τα ματς του CL και τον τελικό του Copa del Rey.

Τώρα αν, το απεύχομαι, κάνει γκέλα ή τραυματιστεί ο Lopez θα περιμένει να αποδώσει ένας τερματοφύλακας που έχει να παίξει από Ιανουάριο και δεν του δείχνει εμπιστοσύνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Mourinho εχει κανει λαθη, δεν το αρνειται κανεις. Ωστοσο, με τις υπαρχουσες συνθηκες(ντεφορμαρισμα,κακο ξεκινημα, κλικες,ντιβες,παραγκονισμος παικτων,ελλειψη διοικησης,γενικοτερος χαβαλες) ειναι ο μονος που θα μπορουσε να κρατησει αυτη την ομαδα ζωντανη στους 4 του ch.l και μαλιστα η Ρεαλ υστερα απο καιρο φαινεται σχετικα συσπειρωμενη και παιζει ομορφη μπαλα.

 

Ας δουμε τι θα γινει με την Dortmund και βλεπουμε. Δυσκολη αντιπαλος αλλα εγω προσωπικα ειμαι αισιοδοξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς λανθασμένο timing.

 

Δεν το ανακοινωσε η bayern. Ειχε σκοπο να κανει προσφορα μετα τους ημιτελικους με την ρεαλ, αλλα η bild το εχει δημοσιευσει απο χθες στην γερμανια, οποτε εκαναν προσφορα σημερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δύσκολος αντίπαλος και στο 50-50 θα έλεγα εγώ.

 

Ούτε καν!!!!!

 

Μέσα εξώ, βεντούζα έχει.

 

Το μόνο κακό είναι ότι στον τελικό δεν θα ναι οι τρις-σιχαμένοι αλλά οι απλά.....σιχαμένοι :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-1 ή 1-2 σκορ για σήμερα βλέπω εγώ. Ελπίζω να επιβεβαιωθώ.

Αν πάνε οι παίχτες προετοιμασμένοι, παίξουν σοβαρά όπως αρμόζει σε ημιτελικό CL, τότε θα έχει θετικό αποτέλεσμα η Ρεάλ. Η Ντόρτμουντ είναι επικίνδυνη ομάδα, λίγο να την υποτιμήσεις την πάτησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...