Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξει βγαλτε και στημενη την κληρωση. Δεν πιανεστε πουθενα λεμε. Το εχετε χασει ντιπ για ντιπ...

Τις στηνουμε τις κληρωσεις της Ρεαλ για αυτο και την βαλαμε να παιξει με το σαπακι την Μαντσεστερ στους 16...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αντε να το παρουμε να βουλωσουμε τα στοματα καποιων.Αν η ομαδα ειναι σε τελεια μερα εξαφανιζει οποιαδηποτε ομαδα ακομα και Μπαρτσα.

 

Λαθος.

Αν βρεθει σε τέλεια μερα και η Μπαρτσελονα σε μετρια τοτε ναι, θα νικησει η Ρεαλ Μαδριτης.

Εαν ομως βρεθει σε τέλεια μερα και σε πολυ καλη η Μπαρτσελονα, τοτε η Ρεαλ Μ. θα χασει. Και αυτο γιατι δεν θα ακουμπησει μπαλα.

Δεν χρειαζεται προφανως να πουμε τι γινεται σε τέλεια μερα της Μπαρτσελονα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πιο δυνατή ομάδα αυτή τη στιγμή είναι η Μπάγερν. Βλέπω τελικό Μπάγερν-Ρεάλ αν και προτιμώ με Μπαρτσελόνα την φοβάμαι λιγότερο.

Οσο άτυχοι ήμασταν με τη κλήρωση με manu τώρα τόσο τυχεροί ήμασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαθος.

Αν βρεθει σε τέλεια μερα και η Μπαρτσελονα σε μετρια τοτε ναι, θα νικησει η Ρεαλ Μαδριτης.

Εαν ομως βρεθει σε τέλεια μερα και σε πολυ καλη η Μπαρτσελονα, τοτε η Ρεαλ Μ. θα χασει. Και αυτο γιατι δεν θα ακουμπησει μπαλα.

Δεν χρειαζεται προφανως να πουμε τι γινεται σε τέλεια μερα της Μπαρτσελονα.

Ετσι λες εσυ.....Με την αμυνα που εχεις θα πρεπει να εχεις 90 λεπτα την μπαλα στα ποδια σου αλλιως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....

 

Το τρολ ολοι εχουν καταλαβει ποιος ειναι. Βασικα δεν εισαι τρολ αλλά απλως λες συνεχως ακυρα και λανθασμενα πραγματα. Χαμηλο το επιπεδο, το κατανοω....

 

 

Προφανως φιλε μου και για σενα λεω και ακυρα και λανθασμενα πραγματα. Το ζητημα ειναι οτι τα ακυρα και τα λανθασμενα πραγματα που λεω τα υποστηριζει ενας καθηγητης διαιτησιας(βαρουχας), ενας ποδοσφαιριστης μυθος (γκουλιτ), κατι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι και η κοινη λογικη.

 

Τα εγκυρα και σωστα πραγματα που λες εσυ τα υποστηριζει ο linuslost, o orpheas1998 και κατι αλλα γιουσουφακια.

 

Επειδη σου αρεσει πολυ η παροιμια με τον γιαλο, να σε ενημερωσω οτι αρμενιζεις πολυ στραβα φιλαρακι...πολυυυυυυυυυυ στραβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως φιλε μου και για σενα λεω και ακυρα και λανθασμενα πραγματα. Το ζητημα ειναι οτι τα ακυρα και τα λανθασμενα πραγματα που λεω τα υποστηριζει ενας καθηγητης διαιτησιας(βαρουχας), ενας ποδοσφαιριστης μυθος (γκουλιτ), κατι ποδοσφαιρικοι δημοσιογραφοι και η κοινη λογικη.

Ασε την κοινη λογικη κατα μερος(ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ περι κανονισμων ποδοσφαιρου και μόνο που την επικαλεστηκες δειχνει το πόσο ασχετος εισαι περι κανονισμων ποδοσφαιρου), ασε τον Γκουλιτ και ασε τον Βαρουχα που εξηγησα τι συμβαινει με αυτον.

Αστα ολα αυτα και αυτους και πιασε τους ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΙΦΑ που σου εβαλα ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ 100% ΛΑΘΟΣ και συμβαδιζουν 100% με οσα ειπα!! ;)

 

Και μαλιστα επιμενεις ακομα ενω εχεις βγει λαθος καμια 13 φορες και στο εχω πει οτι εισαι λαθος 13 φορες και μαλιστα με επιχειρηματα(τι πιο επισημο απο τους κανονισμους της ΦΙΦΑ? Ο Γκουλιτ?). Και εσυ μου λες για τον Γκουλιτ.... :-(

 

Τα εγκυρα και σωστα πραγματα που λες εσυ τα υποστηριζει ο linuslost, o orpheas1998 και κατι αλλα γιουσουφακια.

 

Επειδη σου αρεσει πολυ η παροιμια με τον γιαλο, να σε ενημερωσω οτι αρμενιζεις πολυ στραβα φιλαρακι...πολυυυυυυυυυυ στραβα.

 

ΟΛΟΙ(ή τελοσπαντων οι περισσοτεροι με λογικη ειδαν) πλεον βλεπουν οτι δεν ξερεις τι λες και εισαι ασχετος οποτε συνεχισε να εκτιθεσαι δεν εχω κανενα προβλημα.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκάλεσες 2 μέλη του φόρουμ γιουσουφάκια;  :confused:  :devil:

 

Xωρις τις ερωτικες παροχες,μην παρεξηγηθω!!  :devil:

 

Ασε την κοινη λογικη κατα μερος(ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ περι κανονισμων ποδοσφαιρου και μόνο που την επικαλεστηκες δειχνει το πόσο ασχετος εισαι περι κανονισμων ποδοσφαιρου), ασε τον Γκουλιτ και ασε τον Βαρουχα που εξηγησα τι συμβαινει με αυτον.

Αστα ολα αυτα και αυτους και πιασε τους ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ ΤΗΣ ΦΙΦΑ που σου εβαλα ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΣΑ ΕΙΠΕΣ 100% ΛΑΘΟΣ και συμβαδιζουν 100% με οσα ειπα!! ;)

.... ......

 

Aχαχαχα. Ρε σε αγαπαω ρε!Πραγματικα σε αγαπαω! Πριν,προκειμενου να μας πεισεις οτι ο Μουρινιο δεν ξερει να χτιζει ομαδες, ειπες βγαλε εκτος την Πορτο.

 

Τωρα λες να βγαλουμε εκτος τον Βαρουχα και τον Γκουλιτ! Να βγαλουμε εξω τον καθηγητη διαιτησιας που ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!!

 

Λες και ο Βαρουχας που βγηκε και ειπε για την επιμαχη φαση οτι ειναι πεναλτι δεν ξερει τους επισημους κανονικους της Fifa, περιμενει εναν που το παιζει διαιτητης στα φορουμ για να τους μαθει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχαχαχα. Ρε σε αγαπαω ρε!Πραγματικα σε αγαπαω! Πριν,προκειμενου να μας πεισεις οτι ο Μουρινιο δεν ξερει να χτιζει ομαδες, ειπες βγαλε εκτος την Πορτο.

Δεν το ειπα για αυτο τον λογο. Πανε πισω και δες για ποιον λογο το ειπα. Μην διαστευλωνεις αυτα που λεω!!

γω ειπα οτι ο Μουρινιο δεν ειναι και τιποτα τοσο σπουδαιο ως προπονητης γιατι εκτός απο την Πόρτο ολες τις αλλες φορες διαχειριζοταν ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ εκατομμυρια και τους καλυτερους παικτες και ειχε οποιους παικτες ηθελε. για αυτο και δεν ειναι σκουπιδι, ουτε κακος προπονητης αλλά ουτε και θρυλος, ή πολυ πολυ καλος προπονητης. Ενας καλος προπονητης ειναι....

 

 

Τωρα λες να βγαλουμε εκτος τον Βαρουχα και τον Γκουλιτ! Να βγαλουμε εξω τον καθηγητη διαιτησιας που ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!!!!

Ο Βαρουχας δεν ειναι πανω απο τους επισημους κανονισμους. Τελεία.

Ο Βαρουχας εχει πει χιλιαδες μπαρουφες περι κανονισμων ανα τακτα χρονικα διαστηματα.

Με απλα λογια ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΤΗΣ ΦΙΦΑ >>>>>>>>>> απο οποιονδηποτε. Τελεία.

 

 

Λες και ο Βαρουχας που βγηκε και ειπε για την επιμαχη φαση οτι ειναι πεναλτι δεν ξερει τους επισημους κανονικους της Fifa, περιμενει εναν που το παιζει διαιτητης στα φορουμ για να τους μαθει!

Στο εξηγησα αλλά δεν θες να το καταλαβεις(ή εισαι ανικανος): Ο Βαρουχας εχει μια ανικανοτητα σε τετοιες φασεις καθως και σε φασεις με κιτιρνη καρτα. Εχει πει τεραστιες κοτσανες στο παρελθον(οταν εβγαινε στην τηλεοραση) περι κιτρινων καρτων καθως και πεναλτι απο χερι. Οποτε δεν του δινω καμια σημασια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε BULLS δηλαδη εσυ για να αποδεχτεις πως ειναι ο καλυτερος πρεπει να παει σε ομαδα χωρις μπατζετ? Ε αυτο δεν γινεται φιλε μου πλεον.

Το εκανε στα νιατα του στην Πορτο. Πλεον απο εδω και περα θα ειναι ΠΑΝΤΑ σε ομαδες με τεραστια μπατζετ γιατι ειναι ο κορυφαιος στο ειδος του. Δεν γινεται να παει στην ανω ραχουλα πως να το κανουμε...

 

Και ο Φεργκιουσον λεω εγω τοτε δεν ειναι καλος προπονητης. Ας πηγαινε στην Αστον Βιλα να δουμε ποσο μετραει.


Τα επιχειρηματα σου ειναι αστεια!!!

 

 

Ο αλλος πηρε τσαμπιονς λιγκ με πορτο και ιντερ!!!! Απο εκει και περα το βουλωνεις απλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε BULLS δηλαδη εσυ για να αποδεχτεις πως ειναι ο καλυτερος πρεπει να παει σε ομαδα χωρις μπατζετ? Ε αυτο δεν γινεται φιλε μου πλεον.

Το εκανε στα νιατα του στην Πορτο. Πλεον απο εδω και περα θα ειναι ΠΑΝΤΑ σε ομαδες με τεραστια μπατζετ γιατι ειναι ο κορυφαιος στο ειδος του. Δεν γινεται να παει στην ανω ραχουλα πως να το κανουμε...

 

Και ο Φεργκιουσον λεω εγω τοτε δεν ειναι καλος προπονητης. Ας πηγαινε στην Αστον Βιλα να δουμε ποσο μετραει.

 

Τα επιχειρηματα σου ειναι αστεια!!!

 

Ο αλλος πηρε τσαμπιονς λιγκ με πορτο και ιντερ!!!! Απο εκει και περα το βουλωνεις απλα...

Καμια σχεση!

Και ο Ρεχαγκελ πηρε Ευρωπαικο πρωταθλημα με τον Μπασινα, τον Φυσσα και τον Ζαγορακη και ο Μαντζουρακης πηρε πρωταθλημα Ελλαδας. Δεν μου λενε κατι ολα αυτα.

Δεν μου λεει τιποτα ιδιαιτερο που ο Μουρινιο πηρε Τσαμπιονς Λιγκ με Ιντερ. Απορω τι την εβαλες την Ιντερ? Στην Ιντερ ειχε μαζεμενους πολλους τεραστιους παικτες στην καλυτερη φορμα της καριερας τους. Με "λιγη" βοηθεια και απο την διαιτησια πηρε το Τσαμπιονς Λιγκ. Δεν μου λεει κατι.

Με την Τσελσι δεν το καταφερε παρολα τα εκατονταδες εκατομμυρια που ειχαν ξοδευτει. Με την Ρεαλ ειχε 2 αποτυχιες επισης παρολα τα εκατονταδες εκατομμυρια που εχουν ξοδευτει ως τωρα.

 

Ο Βενγκερ απο την αλλη ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ με παικτες και κανοντας τους μεγαλους και ονοματα(και οχι απλα αγοραζοντας τους καλυτερους) εφτιαξε 4 φουρνιες διαφορετικων μεγαλων ομαδων της Αρσεναλ που επαιζαν μπαλαρα. Λογω απειριας, και επιπεδου ακομα μπορουμε να πουμε(γιατι καλες οι ομαδες που παιζουν μπαλαρα αλλά ο,τι πληρωνεις παιρνεις τις πιο πολλες φορες), δεν κατεκτησε τροπαια. Ο Φεργκιουσον, ε ενταξει τι να πουμε για τον Φεργιουσον. Καποτε ειχα δημοσιευσει εδω ενα αφιερωμα με το οτι η Λιβερπουλ ειχε ξοδεψει πιο πολλα λεφτα για μεταγραφες στα χρονια της κυριαρχιας της Μαντσεστερ Γ. Και ομως αλλος σαρωνε τα τροπαια. Ο τεραστιος θρυλος Σερ Αλεξ!

 

Ο Μουρινιο ειναι απλως ενας πολυ καλος προπονητης. Ως εκει. Την πρωτη του χρονια στην Ρεαλ Μ. ξοδεψε ενα καρο λεφτα για να χασει "περπατηστα" το πρωταθλημα. Περυσι το πηρε. Φετος παλι φαινεται να το χανει για πλακα και παλι. Ε αυτο εγω δεν το θεωρω σουπερ επιτυχια και σουπερ προπονητη.

Επεξ/σία από MJBulls23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...