Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αστα τα μπατζετ ρε bulls. Και η Μαντσεστερ σιτυ εχει μπατζετ και δεν περναει ουτε τους ομιλους...

Α ασε τα μπατζετ τωρα ε?? Τι υποκρισια!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

Τωρα που δεν σου αρεσει να φαινεται οτι η Ιντερ ειχε απο τα υψηλοτερα μπατζετ και ο Μορατι ηταν "yes man" σε ο,τι ελεγε ο Μουρινιο για να φερει, τωρα λοιπον λες ε ας αφησουμε τα μπατζετ????

 

Δεν μπορεις πλεον να χρησιμοποιεις το γελοιο "επιχειρημα" σου οτι ο Μουρινιο επιανε χωμα και το εκανε χρυσο ε? Χωμα 350 και πλεον εκατομμυριων αραγε?

Δεν μπορεις να πεις οτι εκανε αθλο πλεον ε? Οτι δηθεν ειχε παικτακια και τους εκανε παικταραδες. Δεν μπορεις πλεον να τα χρησιμοποιησεις ολα αυτα ε?

Γελανε και οι πετρες..... :-(

 

Και η λιστα σου ειναι για γελια ή απλως εκ των υστερων τα βαζεις ετσι...

Για γελια ή για κλαματα δεν ξερω. Εγω αυτην ειχα περιπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

......

Ο Βαρουχας δεν ειναι πανω απο τους επισημους κανονισμους. Τελεία.

Ο Βαρουχας εχει πει χιλιαδες μπαρουφες περι κανονισμων ανα τακτα χρονικα διαστηματα.

Με απλα λογια ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ ΤΗΣ ΦΙΦΑ >>>>>>>>>> απο οποιονδηποτε. Τελεία.

....

 

Προφανως και δεν ειναι κανεις πανω απο τους επισημους κανονισμους της ΦΙΦΑ. Η διαφορα σας ειναι πως αυτος (βαρουχας) περα απο το τι λεει ο κανονισμος, ξερει και την ερμηνεια του, κατι που εσυ αγνοεις. 

 

Ο κανονισμος μιλαει για προθεση οπως πολυ σωστα μας ειπες. Ωστοσο δεν μας ειπες πως ο διαιτητης θα καταλαβει αν ο παικτης εχει προθεση να χτυπησει την μπαλα με το χερι ή οχι! Προφανως ο παικτης δεν θα το κανει λες και κανει σερβις στο βολευ! Και ουτε ο διαιτητης θα σταματησει την φαση και θα παει να ρωτησει τον παικτη: " Ηθελες, καλε μου φιλε, να την ακουμπησεις με το χερι ή καταλαθος εγινε?" Γι αυτο στην μεγαλη περιοχη τα χερια ειναι μαζεμενα!!! Για αυτο και οταν γινονται σουτ στην περιοχη ολοι οι παικτες μαζευουν τα χερια και τα βαζουν απο πισω στον κωλο, για να μην χτυπησει η μπαλα ΑΘΕΛΑ ΤΟΥΣ στα χερια τους και δωθει πεναλτι! 

 

Στην επιμαχη φαση, τα χερια του Ραφαελ δεν πρεπει να ειναι εκει που ειναι γιατι σε ΚΑΜΙΑ ΦΑΣΗ ΕΝΟΣ ΑΛΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΕΦΑΛΙΑ, ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΥΨΟΣ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΨΗΛΑ. Ειναι πραγματικα τοσο δυσκολο να το καταλαβεις?? Δεν μας ενδιαφερει αν το ηθελε/το σκεφτοταν/του "βγηκε", απο την στιγμη τα χερια του ειναι σε μερος που δεν πρεπει και ανακοπτουν την πορεια της μπαλας, ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΡΟΘΕΣΗ και ειναι πεναλτι.

 

post-140655-0-11396200-1365893438_thumb.jpg

 

Εσυ KIRILEMAN τι πιστευεις? Ηταν πεναλτι αυτη η φαση ή οχι? Aπαντα, μην την αποφυγεις την ερωτηση, οπως συνηθιζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bulls πας καλα παλικαρι μου?

Ειπα εγω πως δεν ειχε μπατζετ στην Ιντερ? Βρες το ποστ ρε μαγκα αλλιως παραδεξου πως γινεσαι ρομπα...

 

Το γεγονος ομως οτι η Ιντερ ηταν ποδοσφαιρικο σαπακι δεν το αμφισβητεις ουτε εσυ. Οταν πανω απο 10 ομαδες ειναι μεγαλυτερα φαβορι απο εσενα εισαι σαπακι. ΤΕΛΟΣ. Και οταν το παιρνεις τελικα ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΟΣ.

 

Τι δεν καταλαβαινεις να στο κανω και πιο λιανα. Μην αρχισεις να λες αοριστιες και μπουρδολογιες μονο παλι. Στο θεμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως και δεν ειναι κανεις πανω απο τους επισημους κανονισμους της ΦΙΦΑ. Η διαφορα σας ειναι πως αυτος (βαρουχας) περα απο το τι λεει ο κανονισμος, ξερει και την ερμηνεια του, κατι που εσυ αγνοεις.

 

Εγω αγνοω?? Εγω ειδικα αγνοω?? Αστεια πραγματα. Εγω ξερω τα παντα για τους κανονισμους. Απο ερμηνειες εως φιλοσοφιες, εως και ολες τις υποπεριπτωσεις ολων!

Ο Βαρουχας δεν ξερει τι του γινεται σε θεματα χεριων στο ξαναλεω.....

 

 

Ο κανονισμος μιλαει για προθεση οπως πολυ σωστα μας ειπες. Ωστοσο δεν μας ειπες πως ο διαιτητης θα καταλαβει αν ο παικτης εχει προθεση να χτυπησει την μπαλα με το χερι ή οχι! Προφανως ο παικτης δεν θα το κανει λες και κανει σερβις στο βολευ! Και ουτε ο διαιτητης θα σταματησει την φαση και θα παει να ρωτησει τον παικτη: " Ηθελες, καλε μου φιλε, να την ακουμπησεις με το χερι ή καταλαθος εγινε?" Γι αυτο στην μεγαλη περιοχη τα χερια ειναι μαζεμενα!!! Για αυτο και οταν γινονται σουτ στην περιοχη ολοι οι παικτες μαζευουν τα χερια και τα βαζουν απο πισω στον κωλο, για να μην χτυπησει η μπαλα ΑΘΕΛΑ ΤΟΥΣ στα χερια τους και δωθει πεναλτι!

 

Λοιπον μαλλον εισαι τυφλος. Δεν θα ξαναγραψω ολα αυτα που ανεφερα γιατι ηταν παρα πολλα. Αυτα που λες οτι δεν ειπα ΤΑ ΕΙΠΑ. ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΑΛΙΣΤΑ.

Τα εξηγησα αναλυτικοτατα πως ειναι ο κανονισμος και ποια η ερμηνεια και πως ο διαιτητης κρινει πότε ειναι προθεση ή οχι. Δεν ειναι πολλες σελιδες πισω οποτε πανε και δες τα για να μην λες ανοησιες και για να μην λες ανοησιες οτι δεν τα ειπα....

 

Επισης προφανως δεν εχεις παιξει μπαλα ποτέ και εισαι ασχετος περι διαιτησιας(ουτε ενα σεμιναριο προφανως ουτε τιποτα για να ξερεις ποια ειναι η φυσιολογικη θεση των χεριων οταν κανει αλμα καποιος) και δεν ξερεις οτι οταν πηδαει ενας παικτης δεν μπορει να τα εχει μαζεμενα τα χερια....

 

 

 

Bulls πας καλα παλικαρι μου?

Ειπα εγω πως δεν ειχε μπατζετ στην Ιντερ? Βρες το ποστ ρε μαγκα αλλιως παραδεξου πως γινεσαι ρομπα...

 

Εσυ προφανως γινεσαι "ρομπα" με το να λες οτι ειχε να διαχειριστει χωμα και το εκανε χρυσο. Οταν λες οτι: "Ελα τωρα ποια Ιντερ. Δεν θα υπηρχε Ιντερ εκεινη την χρονια αν δεν ηταν ο Μουρινιο. Αυτο που εκανε ο Μουρινιο δεν ηταν επιτευγμα αλλα αθλος!!!" ε τι αλλο να πουμε? Τα νουμερα σε διαψευδουν κατηγορηματικα!! Σε ρεζιλευουν βασικα.

 

Οποτε μην προσπαθεις να το σωσεις. Εκτεθηκες ανεπανορθωτα!! Οχι μόνο χωμα δεν ειχε να διαχειριστει αλλά ομαδα απο χρυσο, απο τα πλουσιοτερα και καλυτερα ροστερ τοτε!! ;)

 

 

Το γεγονος ομως οτι η Ιντερ ηταν ποδοσφαιρικο σαπακι δεν το αμφισβητεις ουτε εσυ. Οταν πανω απο 10 ομαδες ειναι μεγαλυτερα φαβορι απο εσενα εισαι σαπακι. ΤΕΛΟΣ. Και οταν το παιρνεις τελικα ΕΙΝΑΙ ΑΘΛΟΣ.

Τι αθλος θα μας τρελανεις? Απο τα πλουσιοτερα και καλυτερα ροστερ ειχε? Και ειναι αθλος που το πηρε?? Δεν πας καλα....

 

Αθλος θα ηταν να το επαιρνε με την Μπορντο, με την Βολσφμπουργκ. Με την Ιντερ που ειχε απο τα καλυτερα ροστερ της Ευρωπης(εστω και αν ειχε την ηττοπαθεια μεσα της τα τελευταια πολλα χρονια στην Ευρωπη)?? Αστεια πραγματα....

 

Και ποιες 10 ομαδες ειναι μεγαλυτερα φαβορι απο εσενα?? Διαφωνω καθετως και ανεφερα και πως πιστευα την κατασταση. Γιατι δεν μας λες και εσυ ποιες 11 ομαδες ηταν πιο μεγαλα φαβορι απο την Ιντερ να γελασουμε.

Μπορεις να πεις?

 

Ξαναθυμιζω:

Αξια ροστερ 2009-2010:

 

Μπαρτσελονα 515 400 000 €

Τσελσι 451 250 000 €

Ρεαλ Μ. 451 200 000 €

Ιντερ 384 500 000 €

Μανστεστερ Γ. 383 150 000 €

Αρσεναλ 314 300 000 €

Μπαγερν 279 550 000 €

Γιουβεντους 267 200 000 €

Μιλαν 256 300 000 €

Σεβιλλη 218 300 000 €

Λυων 208 300 000 €

Μπορντο 143 700 000 €

 

 

Για πες μας λοιπον εκεινη την χρονια τις 11 που υποστηριζεις οτι ηταν μεγαλυτερα φαβορι απο την Ιντερ για να παρει το Τσαμπιονς Λιγκ. Θα πεις? :rolleyes:

 

 

Τι δεν καταλαβαινεις να στο κανω και πιο λιανα. Μην αρχισεις να λες αοριστιες και μπουρδολογιες μονο παλι. Στο θεμα...

Εγω στο θεμα απανταω, εσυ υπεκφευγεις και δεν απαντας.

Το προβλημα σου ειναι οτι εχεις ερωτευτει τον Μουρινιο και δεν βλεπεις μπροστα σου και εφτασες στο σημειο να λες τυπακι εναν ζωντανο ημιθρυλο της Ρεαλ Μ., τον Κασιγιας επειδη δεν τα παει καλα με τον Μουρινιο.

Οποία καταντια!! :eek:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που δεν μπορεις να καταλαβεις κατι απο τα πιο απλα πραγματα, δηλαδη το γεγονος οτι το μπατζετ δεν σημαινει απαραιτητα κατι ισως δεν εχει αξια να συνεχισουμε.

Τωρα να σε ξεφτυλισω και να αρχισω να αναφερω ομαδες με τεραστια μπατζετ που απετυχαν οικτρα ειναι νομιζω ασκοπο. Τα ξερεις αλλωστε, μιας και τα παραδειγματα ειναι απιστευτα πολλα.

Το βασικο σου επιχειρημα επομενως ειναι αστειο.

 

Η Ιντερ ηταν ενα μεγαλο μηδενικο, ενα σαπακι, μια ομαδα που δεν θα πονταρε κανενας τα λεφτα πως θα παρει το chl. Ας ειχε και 1 δις μπατζετ. Πως αλλιως θες στο πω για να το χωνεψεις.

 

Λιστα δεν χρειαζεται να βαλω. Την εβαλες μονος σου αφηνοντας πιο κατω Αρσεναλ (OMG!!!), Λιβερπουλ (δεν την αναφερεις καν) κλπ.

Μου φτανουν αυτες. Πηρε τον Πανσεραικο της Ευρωπης και τον εβγαλε πρωταθλητη.

 

Αναλογισου αυτο. Αν δεν ειχε προπονητη τον Μουρινιο υπηρχε περιπτωση να το παρει? Το πιο πιθανο να αποκλειοταν στους ομιλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εσυ KIRILEMAN τι πιστευεις? Ηταν πεναλτι αυτη η φαση ή οχι? Aπαντα, μην την αποφυγεις την ερωτηση, οπως συνηθιζεις.

Δε με πήρες ένα τηλέφωνο να σηκωθώ νυχτιάτικα να απαντήσω!

 

Για το θέμα "χέρι" η δική μου άποψη είναι εξής (την άποψή μου θα πω σκεπτόμενος με τη δική μου απλή λογική χωρίς να σημαίνει ότι συμβαδίζει με τους κανονισμούς τους οποίους γνωρίζω εμπειρικά και όχι επειδή τους έχω διαβάσει):

 

Το να χτυπήσει η μπάλα σε ένα χέρι, δε λέει τίποτα, οι ποδοσφαιριστές είναι άνθρωποι με πόδια και χέρια, δε θα τους κόψουμε τα χέρια. Αν το χέρι βρει τη μπάλα με πρόθεση, προφανώς είναι παράβαση, αυτό είναι το εύκολο. Το δύσκολο είναι όταν η μπάλα βρει το χέρι. Εκεί θα πρέπει να αρχίσουμε να εξετάζουμε διάφορες παραμέτρους, όπως την απόσταση, τη θέση του χεριού, τις γενικότερες συνθήκες της φάσης. Και πάλι, θεωρώ ότι αν το χέρι δεν είναι σε αφύσικη θέση και έτυχε να βρεθεί στο λάθος σημείο τη λάθος στιγμή, δε μπορεί να είναι παράβαση, είπαμε ότι οι ποδοσφαιριστές είναι κανονικοί άνθρωποι με χέρια και πόδια.

Στη συγκεκριμένη φάση, ναι μεν είναι υπερβολικά κοντά η κεφαλιά, όμως νομίζω ότι το χέρι του αμυντικού δεν είχε καμία δουλειά εκεί πάνω. Όταν πηδάς σηκώνονται και τα χέρια αλλά όχι τόσο ψηλά. Άρα μάλλον εγώ θα το σφύριζα γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι προσπαθεί με τα χέρια να καλύψει μεγαλύτερη επιφάνεια της εστίας.

 

Γενικά για το παιχνίδι, ακόμα και αν δινόταν πέναλτι, το πολύ πολύ να πήγαινε παράταση το ματς. Αντίθετα, η απαράδεκτη κόκκινη στέρησε κάθε δυνατότητα από την Man. Un. να διεκδικήσει την πρόκριση, έφερε, μάλιστα, το ματς εντελώς τούμπα και έγραψε άλλη μια σελίδα στην... ένδοξη ιστορία της φασιστοΡεάλ και του Μουρίνιο.

 

Κουίζ: Σε ποιό παιχνίδι η ομάδα σου έκανε 2 χέρια εντός περιοχής και πόσα από αυτά σφυρίχτηκαν πέναλτι; Επίσης, σε ποιό εντός εκτός παιχνίδι σφυρίχτηκε στον αντίπαλο της ομάδας σου οφσάιντ πίσω από τη σέντρα ενώ έχανε ήδη με 1-0 και ο αντίπαλος επιθετικός έβγαινε μόνος του με το τέρμα για το 2-0;

 

Hint: Είναι τη χρονιά που το πήρε τρένο (την ίδια χρονιά που απαγορευόταν δια νόμου να χάσει ματς), τη χρονιά που ο Πέπε έπρεπε να είχε σταματήσει το ποδόσφαιρο και είναι μετά το 2010.

 

 

Έχει παράδοση, άλλωστε, η Ρεάλ στους... τερματοφύλακες".

 

edit: Να το πάρει και το άλλο το ποτάμι...

Επεξ/σία από kirileman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που δεν μπορεις να καταλαβεις κατι απο τα πιο απλα πραγματα, δηλαδη το γεγονος οτι το μπατζετ δεν σημαινει απαραιτητα κατι ισως δεν εχει αξια να συνεχισουμε.

Εσυ δεν ξερεις μαθηματικα και δεν εχει ιχνος λογικης μεσα σου γιατι εγω αλλο λεω και εσυ αλλο λες και αλλο νομιζεις οτι λες.

Παμε λοιπον:

 

Εγω δεν λεω οτι μεγαλο μπατζετ σημαινει και σιγουρη επιτυχια.

Εγω λεω οτι οταν εχεις απο τα καλυτερα και ακριβοτερα ροστερ στην Ευρωπη αυτο σημαινει οτι δεν εχεις χωμα στην διαθεση σου αλλά εχεις χρυσο.

Οπως λες λανθασμενα εσυ! Οτι ειχε δηλαδη "χωμα στην διαθεση του" και "ποια Ιντερ" και "εκανε αθλο".

Το αν θα μετατρεψεις τον χρυσο σε χωμα ή εαν θα μεινει χρυσος ειναι αλλο θεμα και ειπα οτι ο Μουρινιο αυτο που εκανε μετα την Πορτο ειναι να επαιρνε χρυσο(πανακριβα ροστερ και παικταραδες) και να τον αφηνε χρυσο. Για αυτο και δεν τον θεωρω σπουδαιο αλλά απλως καλο προπονητη.

 

Εσυ λοιπον ειπες οτι ειχε χωμα στην διαθεση του ενω στην πραγματικοτητα ειχε χρυσο!

Εσυ λες οτι ειπα εγω οτι ισχυει η συνεπαγωγη: (Πανακριβο ροστερ) => (Σιγουρη επιτυχια("απαραιτητα" η λεξη που χρησιμοποιησες για να μου προσδωσεις οτιαυτο πιστευω-ενω φυσικα δεν το ειπα πουθενα αυτο))

Ενω φυσικα ποτέ δεν ειπα κατι τετοιο.

Εγω λεω οτι ισχυει η συνεπαγωγη: (Πανακριβο ροστερ) => (Δεν εχει χωμα στη διαθεση του χωμα και δεν ειναι αθλος να κανεις τον χρυσο να παραμεινει χρυσος)

 

Ελπιζω τωρα να μπορεις να αντιληφθεις καποια πραγματα και τι ισχυει πραγματικα....

 

 

 

Η Ιντερ ηταν ενα μεγαλο μηδενικο, ενα σαπακι, μια ομαδα που δεν θα πονταρε κανενας τα λεφτα πως θα παρει το chl. Ας ειχε και 1 δις μπατζετ. Πως αλλιως θες στο πω για να το χωνεψεις.

 

Λιστα δεν χρειαζεται να βαλω. Την εβαλες μονος σου αφηνοντας πιο κατω Αρσεναλ (OMG!!!), Λιβερπουλ (δεν την αναφερεις καν) κλπ.

Μου φτανουν αυτες. Πηρε τον Πανσεραικο της Ευρωπης και τον εβγαλε πρωταθλητη.

 

Σε ξαναρωταω λοιπον: Και ποιες 11 ομαδες ειναι μεγαλυτερα φαβορι απο την Ιντερ για εσενα?? Γιατι δεν μας λες και εσυ ποιες 11 ομαδες ηταν πιο μεγαλα φαβορι απο την Ιντερ?

Μπορεις να πεις?

 

Ξαναθυμιζω:

Αξια ροστερ 2009-2010:

 

Μπαρτσελονα 515 400 000 €

Τσελσι 451 250 000 €

Ρεαλ Μ. 451 200 000 €

Ιντερ 384 500 000 €

Μανστεστερ Γ. 383 150 000 €

Αρσεναλ 314 300 000 €

Μπαγερν 279 550 000 €

Γιουβεντους 267 200 000 €

Μιλαν 256 300 000 €

Σεβιλλη 218 300 000 €

Λυων 208 300 000 €

Μπορντο 143 700 000 €

 

 

Για πες μας λοιπον εκεινη την χρονια τις 11 που υποστηριζεις οτι ηταν μεγαλυτερα φαβορι απο την Ιντερ για να παρει το Τσαμπιονς Λιγκ.

Θα πεις τελικα ή φοβασαι? :rolleyes:

 

 

Αναλογισου αυτο. Αν δεν ειχε προπονητη τον Μουρινιο υπηρχε περιπτωση να το παρει? Το πιο πιθανο να αποκλειοταν στους ομιλους...

Αναλογισου εσυ αυτο:

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΥΠΟΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΗΜΑ!

Αυτα που λες περι "το πιο πιθανο" και "ΑΝ δεν ειχε τον Μουρινιο....τοτε ΔΕΝ θα το επαιρνε" ειναι τελειως ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ, ΑΣΤΗΡΙΧΤΑ, ΑΒΑΣΙΜΑ σεναρια σο. Ορισμοι σου!

 

Επισης αναλογισου αυτο:

Αν δεν ειχε προπονητη τον Μουρινιο παλι θα εκανε τρεμπλ και παλι θα ειχε ακριβως την ιδια πορεια.

(Τελειως ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ μιλας εσυ, τελειως ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ θα μιλαω και εγω.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου φερω κανενα παραδειγμα μπας και το καταλαβεις γιατι μιλωντας γενικα μαλλον δεν...

 

Παρε φετος την Παρι. Τεραστιο μπατζετ! Αν σηκωνε την κουπα θα ηταν το πιο φυσιολογικο πραγμα? Θα ηταν ή δεν θα ηταν αθλος? Θα παραμιλουσε ολη Ευρωπη?

Ε κατι αντιστοιχο ηταν και η Ιντερ. Ολη η Ευρωπη εντυπωσιαστηκε και εσυ το βρισκεις νορμαλ.

 

Στην 20χρονη πορεια του chl εχουν γινει 5 ''εκπληξεις'' και τις 2 τις εκανε ο Μουρινιο. Ελεος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγνοω?? Εγω ειδικα αγνοω?? Αστεια πραγματα. Εγω ξερω τα παντα για τους κανονισμους. Απο ερμηνειες εως φιλοσοφιες, εως και ολες τις υποπεριπτωσεις ολων!

Ο Βαρουχας δεν ξερει τι του γινεται σε θεματα χεριων στο ξαναλεω.....

.......

 

Eγινε! Φιλακια!

 

.....

Στη συγκεκριμένη φάση, ναι μεν είναι υπερβολικά κοντά η κεφαλιά, όμως νομίζω ότι το χέρι του αμυντικού δεν είχε καμία δουλειά εκεί πάνω. Όταν πηδάς σηκώνονται και τα χέρια αλλά όχι τόσο ψηλά. Άρα μάλλον εγώ θα το σφύριζα γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι προσπαθεί με τα χέρια να καλύψει μεγαλύτερη επιφάνεια της εστίας.

.....

 

Σε ευχαριστω πολυ!! Αυτο λεω εδω και καμια δεκαρια σελιδες στον "διαιτητη" mjbulls αλλα που...? Πες του το κι εσυ μηπως και ξυπνησει καποια στιγμη!

 

Στα υπολοιπα θα σου απαντησω αλλη στιγμη για επεσε η Αεκαρα και δεν ειμαι σε φαση να γραφω σεντονια. 

 

Να σου φερω κανενα παραδειγμα μπας και το καταλαβεις γιατι μιλωντας γενικα μαλλον δεν...

 

Παρε φετος την Παρι. Τεραστιο μπατζετ! Αν σηκωνε την κουπα θα ηταν το πιο φυσιολογικο πραγμα? Θα ηταν ή δεν θα ηταν αθλος? Θα παραμιλουσε ολη Ευρωπη?

Ε κατι αντιστοιχο ηταν και η Ιντερ. Ολη η Ευρωπη εντυπωσιαστηκε και εσυ το βρισκεις νορμαλ.

 

Στην 20χρονη πορεια του chl εχουν γινει 5 ''εκπληξεις'' και τις 2 τις εκανε ο Μουρινιο. Ελεος!!!

 

Aστο ρε crom, o ανθρωπος δεν νιωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί ασχολείστε ακόμα με ανθρώπους που δεν μπορούν να κατανοήσουν ούτε τα πιο απλά πράγματα στο ποδόσφαιρο???

 

Όλοι σχεδόν οι Οπαδοί της Ρεάλ που γράφετε εδώ έχετε απίστευτα χαμηλό ποδοσφαιρικό επίπεδο καφενειακου επίπεδου.. Αρπαζεστε κ θυμωνετε με κάθε διαφορετική άποψη κ για όλα φταίνε οι γύρω γύρω εκτός της ομάδας σας.

 

ΥΓ: ο ροναλντο είναι ο καλύτερος σε όλο το σύμπαν, το όνομα Μουρίνιο θα αντικαταστησει την λέξη "προπονητής" και η Ρεάλ είναι η καλύτερη ομάδα στην Ιστορία !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....

 

Όλοι σχεδόν οι Οπαδοί της Ρεάλ που γράφετε εδώ έχετε απίστευτα χαμηλό ποδοσφαιρικό επίπεδο καφενειακου επίπεδου.. Αρπαζεστε κ θυμωνετε με κάθε διαφορετική άποψη κ για όλα φταίνε οι γύρω γύρω εκτός της ομάδας σας.

 

...

 

Aχαχα, εμεις εχουμε χαμηλο επιπεδο καφενειακου επιπεδου ενω εσεις ειστε απο "τζακι", ειστε απο δεξιωση σε δεξιωση και συζητατε για την Μπαρτσελονα μονο οταν υπαρχει καποιο πολιτικο υποβαθρο τις κοντρας και θελετε να τονισετε την  προσπαθεια ανεξαρτησιας της Καταλονιας!

 

Τα επιχειρηματα σας ειναι "αχαχαχαχαχ" οπως εγραψες πριν λιγα ποστ και του φιλου του mjbulls τα επιχειρηματα ειναι " ο βαρουχας ειναι τραγικος, ο γκουλιτ ειναι πουθενας, οι δημοσιογραφοι ειναι αχρηστοι, εγω ξερω τα παντα!!!".Α, και ο kirileman αχρηστος και αυτος!!!

 

Kαι αντι να του στειλετε κανα πμ (εσεις οι φιλοι της μπαρτσελονα) να του πειτε "σταματα βρε ασχετε να εκτιθεσαι", καθεσαι και κατηγορεις εμας για χαμηλο επιπεδο καφενειακου επιπεδου που επι 20 σελιδες προσπαθουμε να εξηγησουμε τα αυτονοητα σε ανθρωπους που το παιζουν διαιτητες σε φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ: ο ροναλντο είναι ο καλύτερος σε όλο το σύμπαν, το όνομα Μουρίνιο θα αντικαταστησει την λέξη "προπονητής" και η Ρεάλ είναι η καλύτερη ομάδα στην Ιστορία !

Δε βλεπω τπτ περιεργο εδω  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/xanoun-ntortmoud-marselo-kai-modrits/670949

Σύμφωνα με τα ισπανικά Μέσα, ο Βραζιλιάνος μπακ-χαφ θα μείνει εκτός αγωνιστικής δράσης για 2-3 εβδομάδες...η κατάσταση του Κροάτη μέσου δεν δημιουργεί τόσο μεγάλο «πονοκέφαλο». Στα επόμενα δύο 24ώρα θα ξεκαθαρίσει οριστικά η συμμετοχή του στο προσεχές παιχνίδι με τους Γερμανούς, όμως δεν υπάρχει και μεγάλη αισιοδοξία πως θα προλάβει… 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...