Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ποδόσφαιρο που προσπαθεί να παίξει η Ατλέτικο πάντως, η Γιούβε έχει διδακτορικό. :P

Δεν νομίζω βέβαια να περάσουν οι Ιταλοί, ήδη έχουν κάνει υπέρβαση, αλλά εύκολα βράδια δεν θα έχει η Ρεάλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχει παραγινει αυτο με τς κληρωσεις της ρεαλ

παντα τον πιο ευκολο δρομο για τον τελικο.9 στις 10 φορες κληρωνεται με την πιο αδυναμη που εχει μεινει

 

καποιος καχυποπτος θα ελεγε διαφορα αλλα οχι εγω

 

τεσπα αν θες να παρεις κουπα πρεπει ετσι κι αλλιως να τους κερδισεις ολους οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αρχισουμε να λεμε για στημενες κληρωσεις ( γελαω μονο που το λεω) πιστευω οτι πρεπει να το γυρισουμε στο χαντμπολ. Οχι gas δεν λεω για σενα, γενικα μιλαω γιατι εχω διαβασει διαφορα σχολια σε facebook...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προκριση ειναι καθαρα στα χερια της Ρεαλ. Ειναι καλυτερη ομαδα,πιο ποιοτικη με παιχτες με μεγαλυτερη εμπειρια σε μεγαλες διοργανωσεις. Δεν νομιζω πως αμα πιασει αποδοση η Ρεαλ θα εχει τυχη η Juventus. Αμα παιξουμε καλα, θα περασουμε. Αν δεν παιξουμε καλα, δεν θα περασουμε. Simple as that.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως την φοβαμαι λιγο την Γιουβε... Μιλάμε για τους μαστορες του κατενατσιου και του ααντιποδοσφαιρου... Οτι προσπαθουν να κάνουν οι Σιμεονε και Μουρινιο το εχουν τελιοποιημενο οι ιταλοι... Θα γινει καμια μακακια θα γελαμε 10 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αρχισουμε να λεμε για στημενες κληρωσεις ( γελαω μονο που το λεω) πιστευω οτι πρεπει να το γυρισουμε στο χαντμπολ. Οχι gas δεν λεω για σενα, γενικα μιλαω γιατι εχω διαβασει διαφορα σχολια σε facebook...

Και γω πιστεύω ότι ήταν στημένη, αλλά όχι για εσάς. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως την φοβαμαι λιγο την Γιουβε... Μιλάμε για τους μαστορες του κατενατσιου και του ααντιποδοσφαιρου... Οτι προσπαθουν να κάνουν οι Σιμεονε και Μουρινιο το εχουν τελιοποιημενο οι ιταλοι... Θα γινει καμια μακακια θα γελαμε 10 χρονια...

Όλοι την φοβούνται. Μας έχει κάνει και ζημιές στο πρόσφατο παρελθόν οπότε λογικό.

 

Θα έχει ενδιαφέρον το άμα θα επιλέξει ο Κάρλο να της δώσει χώρο ώστε να χτυπήσει στην αντεπίθεση Ή θα παίξει ποδόσφαιρο κατοχής για 180 λεπτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικό που παίζουμε και τον επαναληπτικό στην έδρα μας.

Παιδιά ήταν το ιδανικότερο σενάριο, αυτό δεν σημαίνει οτι θα ειναι εύκολο. Αλλά το ιδανικότερο.

Και είναι στα χέρια της Ρεάλ ακόμα και που λείπει ο Modric και που θα μπορεί η Juventus να ξεκουραστεί.

 

Λέτε να γίνει κανένα θαύμα να είναι ο Modric στον επαναληπτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θετικό που παίζουμε και τον επαναληπτικό στην έδρα μας.

Παιδιά ήταν το ιδανικότερο σενάριο, αυτό δεν σημαίνει οτι θα ειναι εύκολο. Αλλά το ιδανικότερο.

Και είναι στα χέρια της Ρεάλ ακόμα και που λείπει ο Modric και που θα μπορεί η Juventus να ξεκουραστεί.

 

Λέτε να γίνει κανένα θαύμα να είναι ο Modric στον επαναληπτικό;

 

Πιστευω οτι δυσκολα για Modric στα ημιτελικα. Και να επιστρεψει στο Μπερναμπεου δεν νομιζω οτι θα ειναι στην ιδανικη κατασταση ωστε να παιξει 90λεπτο... Ιδιαιτερα αν ο πρωτος αγωνας δεν παει οπως το θελουμε και μας δυσκολεψει η Γιουβε, πιτσυεω δεν θα το ρισκαρει ο Αντσελοτι... Καλυτερα να ειναι 100% ετοιμος στον τελικο ( αν περασουμε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι εκπληκτικο που βαζετε γκολ αμεσως μολις δεχεστε φετος.... Δεν περνανε πανω απο 10 λεπτα και καταφερνετε να σκοραρετε!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπα αν θες να παρεις κουπα πρεπει ετσι κι αλλιως να τους κερδισεις ολους οποτε...

 

Δεν ισχυει αυτο προφανως. Καποιες ομαδες εχουν να αντιμετωπισουν πιο ευκολες αντιπαλους και καποιες πολυ πιο δυσκολους. Δεν ειναι πρωταθλημα(round robin συστημα) το Τσαμπιονς Λιγκ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ισχυει αυτο προφανως. Καποιες ομαδες εχουν να αντιμετωπισουν πιο ευκολες αντιπαλους και καποιες πολυ πιο δυσκολους. Δεν ειναι πρωταθλημα(round robin συστημα) το Τσαμπιονς Λιγκ.

 

ισχυει αυτο που λες αλλα ισχυει αυτο που λεω πιο πολυ

 

εννοω στο σημειο που φτασαμε εισαι 3 ματς μακρια απο την κουπα(δε μιλαω για πιο πριν)

και για τις 4 ομαδες που εχουν μεινει αν θες κουπα πρεπει να αποκλεισεις 2 αντιπαλους αναγκαστικα

 

με οποιον και να κληρωθεις 3 ματς πρεπει να παρεις,

τα παιρνεις και παιρνεις και την κουπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://sportsking.gr/2015/04/28/trelo-senario-antallagis-beil-azar/

 

Aν ειναι οντως αληθεια να μην το σκεφτουν καθολου...

 

Eυκολα τον ηθελα στην Ρεαλ αλλα δεν βλεπω να τον δινει ο Μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...