Προς το περιεχόμενο

Real Madrid C.F. η βασίλισσα....


Freestyler83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε ραικονεν, αρπαζεσαι συνεχεια και δεν μπορω να καταλαβω το λογο... Εβαλα απλως ενα βιντεο απο τον χθεσινο αγωνα που μου εκανε εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτος ειναι ο Κριστιανο Ροναλντο! Δυστυχως εκει κατεληξε. ΔΕΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ η ομαδα. Δεν τον νοιαζει η Ρεαλ Μαδριτης. Τον νοιαζει να βαζει γκολ και να προβαλλεται αυτος! ΕΓΩΙΣΤΗΣ εως εκει που δεν παιρνει αλλά οχι για το καλο της ομαδας αλλά για το καλο το δικο του. Το εδειξε σε τετοιο βαθμο και στον περσινο τελικο. Το δειχνει και αλλες πολλες φορες με παρομοιες αντιδρασεις/νοοτροπιες που εχουμε δει συχνα πυκνα.

 

Το οτι οι οπαδοι της Ρεαλ Μ. θελουν να το κρυψουν κατω απο το χαλακι και να βρουνε 1002 δικαιολογιες για να νιωθουν ενα συνολο, μια ομαδα οτι ειναι, δεν εχει καμια σημασια αφου ολοι οι υπολοιποι βλεπουμε οτι ισχυει οτι ο Ροναλντο παιζει για τον εαυτο του και μόνο!

 

 

Το οτι ο πιο πανω(Ραικονεν) σχολιαζει εσενα που απλως εβαλες ενα βιντεο και οχι το γεγονος που δειχνει το βιντεο, ειναι ΤΡΑΓΙΚΟ και δειχνει την υποκρισια του. Αλλα δυστυχως για αυτον η πραγματικοτητα(και την ΞΕΡΕΙ!) δεν αλλαζει οσο αποπροσανατολισμο και να προσπαθησει να δημιουργησει.

Και η πραγματικοτητα ειναι οτι ο παικτης του, ο Κριστιανο Ροναλντο δηλαδη, δεν δουλευει και δεν βαζει πανω απο ολα την ομαδα αλλά τον εαυτο του! Και αυτο ειναι χειριστο για μια ομαδα.....

Ρε ραικονεν, αρπαζεσαι συνεχεια και δεν μπορω να καταλαβω το λογο... Εβαλα απλως ενα βιντεο απο τον χθεσινο αγωνα που μου εκανε εντυπωση.

 

Αρπαζεται γιατι δεν θελει να αναδεικνυεται αυτη η αληθεια, θελει να κρυβει αυτην την συγκεκριμενη αληθεια που αναδεικνυεται με τοσο εντονο τροπο απο το βιντεο σου.

Το οτι επιτιθεται σε εσενα που απλως εβαλες ενα βιντεο(την επομενη φορα που θα το κανει θα του κανω ριπορτ φυσικα, γιατι φυσικα εχεις δικαιωμα να κάνεις ο,τι θελεις και να βαζεις ο,τι σχετικο βιντεο θελεις με το τοπικ) και δεν σχολιαζει το βιντεο δειχνει και τον ΠΟΝΟ του που ανεδειξες την πραγματικοτητα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχας παρε ανασες... Καταλαβαίνω οτι είσαι σε πνευματική σύγχυση ως συνήθως... Δεν αρπαχτηκα καθολου με το βιντεο που ανεβασε ο linus ( ο οποιος btw για να δημιουργήσει θεμα το ανέβασε και ας πουλήσει πουθενά αλλου της μουφες σχετικα με το ποσο του εκανε εντύπωση). Λες και δεν ξέρουμε τον χαρακτήρα του Ροναλντο , περιμεναμε τον linus να μας το δείξει... Επιπλέον θα πω για αλλη μια φορα ( φυσικά ουτε καν βλεπεις τι γραφουν οι υπόλοιποι) οτι η συμπεριφορά του Ροναλντο δεν προκαλει σε ΚΑΝΕΝΑΝ απο εμας εντύπωση γιατι πολυ απλα ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΝΑΛΝΤΟ. Τέλος. Είτε ανεβαζετε 500 βιντεο την ημέρα ειτε οχι αυτος ειναι... ΔΕΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ τους οπαδους της Ρεαλ οσο και αν εσυ και οι ομοιοι σου προσπαθούν να αποδείξουν αυτο ακριβώς.

 

 

 

Edit: Οσο για το report δεν μου καίγεται καρφι στην κυριολεξία... Δεν εβρισα ουτε προσβαλα με χαρακτηρισμους κανεναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βάζουν γκολ τους θέλουμε τους ποδοσφαιριστές και να προσφέρουν θέαμα, δε θα τους παντρευτούμε. Οπότε σκασίλα μας αν είναι εγωιστές, κακομαθημένοι ή περνάνε με κόκκινο. Μην καθόμαστε τώρα να ψειρίζουμε κάθε τους σημαντική ή ασήμαντη ενέργεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηταν για αστειο. Ηταν επειδη μισω ορισμενα γραμματικα λαθη.

Το γραμματικο λάθος που το είδες ??? Δεν νομίζω να έγραψα κάτι λάθος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το γραμματικο λάθος που το είδες ??? Δεν νομίζω να έγραψα κάτι λάθος...

στο "ποιο πάνω" αναφέρεται.

 

Αλλα τι ψάχνεις;

Αστον να κοροιδεύει και να χαίρεται.

Κάθονται και ασχολούνται με τον Ronaldo λες και δεν ξέρουμε τον χαρακτήρα του. 

Δεν ξέρω αν ο τύπος είναι barca αλλα ο κοντός τους είναι χειρότερος σκατοχαρακτήρας (αυτο πιστεύω) αλλα δεν παω να το γράψω στο νήμα τους.

Επεξ/σία από epir21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...