Προς το περιεχόμενο

LG 22'' L226WTQ-SF wide


orfeas2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αυτό είναι καλύτερο

 

failatfail.jpg

 

Hahahah μπραβο Thresh! Πρωτη φορα το βλεπω!! 8ελεις GTX σε SLI για να loadareis μια ''Μπλε Ο8ονη'' στις μερες μας xD

 

lolz-you-fail.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηmmm..Κουναω (οσο μπορω..) το γραφειο περα δω8ε..Και κινητε και η LG..Αλλα το πανω μερος (η ο8ονη..), η βαση ειναι βραχος..

 

Η παλια ηταν βραχος...Καμια σχεση με αυτο.

 

Αμφιβαλω εαν με σεισμο μπορει να πα8ει κτ(εαν δεν την πλακωσει το σπιτι..)..Δεν παιζει να πεσει..Κοιταξε εαν εβαλες καλα την βαση σου..Οταν την πρωτοεπιασα στα χερια μου..Εκανα λες και επιασα μωρο :P Δεν εβαλα λοιπον αρκετη δυναμη..Και δν ειχα κανει *κλάκ* οταν την συνδεσα με τη βαση της! Ευτυχως το καταλαβα πριν την τοπο8ετησω απο το κρεβατι στο γραφειο :fear:

 

Checkαρέ το και εσυ, γτ δν μπορει, τετοια διαφορα....

 

Οχι εννοειται πως εψαξα για κατι τετοιο με το που την συνδεσα γιατι μου εκανε εντυπωση κι εμενα τοσο τρεμουλο....ΑΛΛΑ δυστυχως ετσι ειναι.

 

Τέτοια 8έλω να ακούω!! :-):-):-)

 

Εμενα να δεις ενα αγχος που μου εφυγε ιδιως μετα το τεστ.

 

Παντως συνολικα μετα απο 13 μερες συμβιωσης ειναι ενα παρα πολυ καλο μονιτορ και μπορω να πω πως σιγουρα αξιζει τα μολις 257Ε που αξιζει....(αξιζε τελοσπαντων χαρις στο Πλαισιο....)

 

Οσο σκεφτομαι οτι ειχα πληρωσει 800+ την LG με πιανει η ψυχη μου....:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παλια ηταν βραχος...Καμια σχεση με αυτο.

 

Οχι εννοειται πως εψαξα για κατι τετοιο με το που την συνδεσα γιατι μου εκανε εντυπωση κι εμενα τοσο τρεμουλο....ΑΛΛΑ δυστυχως ετσι ειναι.

 

Εφερα εναν ευσωμο φιλο μου να κουνισει με ολη του την δυναμη το γραφειο! :-D

Η ο8ονη δεν πεφτει!! Θα την δεσω σε νταλικα να την τραβηξει σημερα! :mrgreen:

 

Οσο σκεφτομαι οτι ειχα πληρωσει 800+ την LG με πιανει η ψυχη μου....:cry:

 

Τι ειναι το ''800+'' ? Ευρό ? :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφερα εναν ευσωμο φιλο μου να κουνισει με ολη του την δυναμη το γραφειο! :-D

Η ο8ονη δεν πεφτει!! Θα την δεσω σε νταλικα να την τραβηξει σημερα! :mrgreen:

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

 

Τι ειναι το ''800+'' ? Ευρό ? :X

 

Τα χρηματα που ειχα πληρωσει για την 1920P πριν απο 3 χρονια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρηματα που ειχα πληρωσει για την 1920P πριν απο 3 χρονια...

 

*Ouch*

 

Ιndeed, πριν 3 χρόνια ηταν εντελώς διαφορετικά τα πραγματα.. =/

 

Δεν πειραζει, κοιταμε μπροστα! Και τελοC καλο..Ολα καλά! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια..Μηπως μπορει να μου πει κανεις, ποιές ειναι οι καλύτερες ρυθμήσεις ΦΩΤΕΙΝΟΤΗΤΑΣ και ΑΝΤΙΘΕΣΗΣ στην LG??

 

Δεν υπαρχει κτ standard καλο? Εμενα δεν με χαλάει οπως (σχεδον..) και να'νε..Απλα γτ να μην τα εχω οπως "πρεπει" να τα εχω? :rolleyes:

 

Εσεις πως τα εχετε βαλει?? :o

 

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brightness 30 contrast 45 και φυσάει η οθόνη :-D Προσωπικά έχω πειράξει και τα χρώματα και έβαλα Red 58 Green 50 και Blue 30. Ευτυχώς που υπάρχει και αυτό το Fortemanager http://www.lge.com/products/mobile/mobil/sidemenu.do?action=list&group_code=CTG1000499&list_code=PRD_DWN&target=down_list&categoryId=CTG1000496&modelCategoryId=CTG1000499&parentId=CTG1000439

 

και είναι πανευκολη η ρύθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

brightness 30 contrast 45 και φυσάει η οθόνη :-D Προσωπικά έχω πειράξει και τα χρώματα και έβαλα Red 58 Green 50 και Blue 30. Ευτυχώς που υπάρχει και αυτό το Fortemanager http://www.lge.com/products/mobile/mobil/sidemenu.do?action=list&group_code=CTG1000499&list_code=PRD_DWN&target=down_list&categoryId=CTG1000496&modelCategoryId=CTG1000499&parentId=CTG1000439

 

και είναι πανευκολη η ρύθμιση.

 

Ελεος! Εβαλα ετC τo Brightness και το Contrast και εβαλα μετα λιγο Γιωργακη Τσαλίκη..Και τραγουδουσα..ΣΚΟΤΑΑΑΔΙ!! ΓΥΥΥΡΩ ΜΟΥ ΣΚΟΟΟΤΑΑΑΑΑΑΔΙΙΙΙ :-D

 

Humourάκι..

 

Δεν βλεπετε ετC οπως μου τα ειπες =( Εγω τα εχω Bright60 και Contrast68 και την βλεπω τελεια..(Αυτο ηταν και η απορια μ, μην υπηρχε κτ καλυτερο απο το τελειο..). Τωρα πως γινετε εσενα να ειναι τελεια με τοσο χαμηλα? Μηπως εχεις αλλο μοντελο??

 

Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...