Προς το περιεχόμενο

LG 22'' L226WTQ-SF wide


orfeas2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακομα δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα στην Ελλάδα μεσω αντιπροσωπίας, όσοι την φέρνουν ειναι με δικες τους εισαγωγες. Για την αντιθεση μην το πολυψάχνεις δεν παιζει ρόλο, τα sf,bf ειναι το χρώμα του πλαισίου.

Μην περιμένεις πολλές απαντησεις για μια ακυκλοφόρητη οθόνη, καλύτερα να απευθυνθείς στην αντιπροσωπία της LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 192
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

την έβαλε την 226wtq ξανά στα 257Ε το πλαίσιο, καλά είναι πιστεύω , και κάτι άκουσα ότι την 226bw στα multirama στο the mall , την δίνουν 280Ε. κινηθείτε. (edit : άκυρο για τις 226)

 

έχει κυκλοφορήσε η 20'' version αυτής που ψάνεις φίλε , όχι η 227 , αλλά η 207. στο e-shop θα την βρεις εύκολα.

 

τη βρήκα εγώ για σένα.

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.167101

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedia....etoimh eimai :-(

 

Lete na paw na thn tsimpisw ?

 

Exw parei tin 8800GT kai vazw ola ta games sto full..kai me 3enerwnei to Monitor mou :cry: (17" CRT..)

 

Ena megalo..ALLA..ta 3-4 kamena Pixel....to asximo Silver....Kai to Crysis dn nmzw na sikwnete stin native tis...alla arnitika??? :-(

 

Ti na kanw???? :cry:

/Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνει σε πολύ λίγο η νέα φουρνιά των Lg με πολύ καλύτερα χαρακτηριστικά.

 

Kαι εγώ το ίδιο δίλημμα έχω. Έχω 8800gt και 19 Crt.

 

Απλά περιμένω για κάτι καλύτερο.

 

Στις οθόνες δεν θέλει βιασύνη γιατί είναι κάτι που θα σου μείνει χρόνια. Τα μάτια μας πάνω απο όλα.

 

Just wait.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eh kai pali PVA/MVA/IPS>TN sta panels...kai dystyxws oles oi 22ares ektos apo mia ths Lenovo einai me tn panel...

 

+100000.

 

Άψογος όπως πάντα.

 

Τα Τn panels είναι για τα σκουπίδια! :-D. Θα τα δίνουν με το κιλό σε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re pedia..Den eimai toso periergh :/ H o8oni p exw twra..eimai apolutos sigouri oti 8a sas fenotan KOLASH !

 

Kai ektos aftou..exw 1 filo pou mou leei oti einai vlakies..Oti DEN fenonte kai toso ta kamena pixels kai oti dn 8a me enoxlisoun! =/ Ti na pistepsw gmt....

 

Mia paragelia enws leptou einai....na tin kanw na paei sto kalo?? Eiparxei logos pou to ka8isterw? Pistevw osos kairos kai na perasei .. stin LG L226WTQ 8a paw kai dn 8a exei pesei i timi tis oute 1 euro! :-(

 

Afiste ta "O,ti nmzeis" kai pite mou kamia sofi gnwmi please..

 

/Maraki.. -_- (Koitakste ti wra sikwnwme kai trogwme stis skepseis.. ;p)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρία , αν έχω βαρεθεί κάτι είναι το ότι όλοι λένε "περίμενε λίγο καιρό , βγαίνουν τα νέα μοντέλα , καλύτερα , φτηνότερα , πετάνε , με s-ips panel στα 200Ε ,με γωνία θέασης 10000 μοίρες και 100hz" , μην τρώγεσαι και τόσο για μία οθόνη. δεν θα μείνεις με αυτή για πάντα. αν βγει κάτι καλύτερο , μαζεύεις και παίρνεις. πάρε την lg κάνε τη δουλειά σου , αν έχω καταλάβει καλά θα είναι 1000% καλύτερη από αυτή που έχεις τώρα. μια οθόνη είναι , όχι μεταμόσχευση καρδιάς για να έχεις ανασφάλειες. μακάρι όλοι να έιχαν μόνο αυτό το πρόβλημα , τι οθόνη να διαλέξουν.

 

αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pedia....tin paragelnw..kai oti ginei as ginei..Outos h' allos mias psixi pou einai na bgei as bgei..aftin 8a eperna eimoun sure edw kai mines..

 

H timi tis dn paizei na pesei oute meta ewrtwn..ara..

 

Going for LG 22" L226WTQ 4 Life !! Wish me good luck with the Dead Pixels =)

 

/Maraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw th sygkekrimenh othoni kai pistevw oti einai apsogh. Thn exw syndesei kai me to Xbox360 kai paizei fantastika. Apsoga Xrwmata.

 

Nase kala...Afto to "apsoga" apo to stoma sou kai stou 8eou t'afti :o

 

Axx kai na min exei kamena pixels..axx..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...