Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το πάτημα προς τα μέσα λειτουργούσε ως enter, τουλάχιστον στο Jukebox 2. Για το 1, δεν ξέρω...

 

α, μάλιστα...

στο 1 το wheel αρχικά ήταν μόνο για έλεγχο της έντασης του ήχου, εννοειται ότι δεν πατιέται προς τα μέσα. Με το δεύτερο firmware που έβγαλαν μπορούσες να διαλέξεις αν ο τροχός θα ελέγχει την κίνηση στα μενού ή την ένταση.

Από όσο διάβασα, δεν έχει ούτε line in ούτε line out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω και τα aurvana, αλλα για τωρα θα παρω τα 630.

 

:wink: :wink:

Φίλε τα 630 είναι απλά ΚΟΡΥΦΑΙΑ!

Το είχα πάρει από e-shop 25 ευρώ... τώρα έχουν εξαντληθεί εκεί, μόνο Multirama (35 ευρω), ή τα 635 στα Πλαίσιο (40 ευρώ)...

Τα aurvana κάνουν 99 ευρώ... δεν τα δίνω για ψύρες... είναι πάρα πολλά.

 

Ειχα δει τα 635 αλλα δεν μου αρεσε το καλωδιο τους (ειναι σαν διπλο;;; ή ειναι ιδεα μου; ) και για αυτο τα απεφυγα.. Και τα 630 ετσι θα ειναι? (ιιχ :? )

 

Tα 630 είναι ένα κλασσικό ζευγάρι ακουστικών (ψύρες), με κλασσικό καλώδιο.

Τα 635 έχουν ενσωματωμένο neckstrap, δηλαδή είναι ένα κοδρόνι που περνάει πίσω από το λαιμό και από αυτό ξεφυτρώνουν 2 καλώδια με ακουσικά στο ύψος του στήθους και στην άκρη κάτω έχει θυλιά και το βύσμα για να κρεμάς και να το συνδέεις με το mp3 Player... Ούτε εμένα μου πολυ-αρέσει αυτό επειδή το Zen Micro είναι λίγο βαρύ και αν είναι κρεμασμένο όταν περπατάς χτυπάει στην κοιλιά και επειδή έχει δίσκο καλό είναι να αποφεύγεται αυτό το χτύπημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thx για την απάντηση sapphire :)

 

@Compheller κοιτώντας το απο ολες τις γωνιες απο το 360 ντεμο στο σαιτ τους, δεν βλεπω πουθενα την μικροτερη υποδοχή για το line in βυσμα οπως ειχαν τα αλλα players της creative, οπότε μάλλον δεν εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπείτε στο http://gr.europe.creative.com/

 

Έχει μεγάλες φωτογραφίες του Zen.

Εδώ: http://gr.europe.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16999&nav=21

 

Απ' ότι φαίνεται δεν έχει είσοδο line-in όπως το Zen V, αλλά τι να την κάνει κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στείλει mail στην creative να μου απαντησουν. Απο διαφορα που εχω διαβασει σε φορουμ, το launch του θα ειναι μεσα στο Σεπτεμβρη οποτε αν δεν το καθυστερησουν να το φερουν εδω, συντομα θα το δουμε.

 

*me crosses fingers :) Εχω ετοιμασει και budgetaki ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για τους γνώστες.

Πόσο αργή είναι η SD κάρτα σε player; Θέλω να πω υπάρχει καθυστέρηση στο φόρτωμα του τραγουδιού σε σχέση με την ενσωματωμένη μνήμη ή των εσωτερικό σκληρό που έχουν άλλες συσκευές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο psp παιζει κανονικοτατα, αμεσα, φανταζομαι οτι αν εχεις μια συγχρονη καρτα και καλο firmware στο player δεν πρεπει να υπαρχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε το μεηλ απο Creative! :) :)

 

 

Dear Konstantinos,

 

 

They are going to be in stock very soon, but you can order it

exclusively through

 

 

our online shop. Since their is really limited stock, I may need to

 

pre-book it for you.

 

Let me please know your telephone number that I can contact you to

 

clarify this.

 

 

 

If you have any further questions, please do not hesitate to get back

to

me.

 

 

Best Regards

David

Creative Online Sales

http://www.europe.creative.com

 

 

Παει να με ψησει για προπαραγγελια, αλλα δεν πεφτω :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λεει τιμη, επειδη δεν εχουν ανακοινωθει ακομα. Περιμενει να προπαραγγειλω χωρις να ξερω την τιμη; Για αυτο. :?

 

Το λαμογιο... Σ λεει, κατσε να το παραγγειλει πριν ακουσει την τιμη για να μην τον χασουμε απο πελατη (μολις μαθει την τιμη...)! Εγω εχω το Zune. Το πηρα απο εξωτερικο αλλα δεν με ξετρελανε. Μαλλον θα το δωσω και θα παρω το Creative Zen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...