Προς το περιεχόμενο

New Creative Zen


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν τι περιεργα ακους? Για πες και σε μας...

 

Να σας πω... Τα παρακατω ειναι καποια σχολια που (σε παρομοια μορφη) διαβασα 3-4 φορες:

 

 

Pros:

Excellent quality sound, nice colorful screen, a lot of cool features, very cute and portable.

 

Cons:

Cheap plastic cover at the front (easily gets scratched), one color available, not a lot of accessories designed for the mp3, no gapless function.

 

Full user opinion

The first thing I thought about this mp3 is that I'd finally found a reason to not buy an iPod. Sound quality was better than iPod's, it was much more beautiful than the new nano series and has a lot more extras (voice recording, radio and so on).

 

But, 2 hours later, the 5 ways touch pad has broken up! Impossible to use the left button! My mother's Zen totaly stopped working! So we are both returning the product.

 

There is a lot of returns for this mp3 by now (look at amazons store reviews for the same mp3). My suggestion is to wait a bit so that Creative can fix up the problem. When it'll be done, it will be an AMAZING MP3.

 

Δεν ξερω τι απο αυτα ισχυει, αλλα απο τη στιγμη που γραφονται μαλλον πρεπει (αρχικα) να ειμαστε επιφυλακτικοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 580
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μαλλον παω για το sony NWZ-S616FB (4GB)

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=957&product=1019775

 

Aν και απο οτι ακουστηκε δεν εχει playlist on the fly ειναι πολυ καλο.

Εξαλλου δεν υπαρχει και κανενα τελειο.Εμενα καλο μου φαινεται.

Δεν ξερω αν το πηρε και κανεις απο εδω μεσα να μας πει κι αλλη γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον παω για το sony NWZ-S616FB (4GB)

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=15&category=957&product=1019775

 

Aν και απο οτι ακουστηκε δεν εχει playlist on the fly ειναι πολυ καλο.

Εξαλλου δεν υπαρχει και κανενα τελειο.Εμενα καλο μου φαινεται.

Δεν ξερω αν το πηρε και κανεις απο εδω μεσα να μας πει κι αλλη γνωμη.

 

Sorry που θα στο πω αλλα σχεδιαστικα (για μενα) ειναι απορουστικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε δεν ειναι ολα τελεια. Θα παω να το δοκιμασω κι απο κοντα και θα δω...

Τελικα το ενα μας ξυνιζει το αλλο μας βρομαει , με αυτη τη λογικη δεν προκειται να παρουμε ποτε. Εχω ποσο καιρο ψαχνω , για αυτοκινητο λιγοτερο θα εψαχνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπαμε δεν ειναι ολα τελεια. Θα παω να το δοκιμασω κι απο κοντα και θα δω...

Τελικα το ενα μας ξυνιζει το αλλο μας βρομαει , με αυτη τη λογικη δεν προκειται να παρουμε ποτε. Εχω ποσο καιρο ψαχνω , για αυτοκινητο λιγοτερο θα εψαχνα...

 

Καλα λες... Αφου το αποφασισες τραβα παρτο να τελειωνεις. Καποιο τελειο δεν υπαρχει ουτως η αλλως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

loipon paidia piga simera kai ta eida kai ta 2.to sony kalo.h othoni toy kathari san ta nea kinita tis sony ericson me qvga othoni.to menou tipota to idiaitero omws eykolo sto xeirismo.de mou arese to plhktro 4 kateythinsewn.moy thimise ekeino toy sony ericson w850 poy to eixe enas gnwstos kai toy espase.de moy fanhke poly anthektiko(prosopiki apopsi).

 

twra to creative.koitaxa sto amazon ta sxolia ekeinwn poy to agorasan.o enas leei exei kalitero ixo apo to ipod,o allos to antitheto.ston ena krataei poly i mpataria ,ston allon oxi.kapoioi epesan se elatomatiko komati ,aloi einai trela eyxaristimenoi me ayto.

 

simera to agorase o ksaderfos moy.stis 2 wres poy to epsaksa de vrika kati poy na mi moy aresei.o ixos ikanopoiitikos.den agorasame kai hifi sto katw katw.i othoni teleia.twra an to petas edw kai ekei fysika kai tha soy gratzoynithei.ayto poy ontws einai ekneyristiko einai i lalakia poy exei ginei me tin sd.eimai sigoyrow omws oti tha to ftiaxoun sto mellon giati exei kanei aisthisi ayti i paralipsi.

 

egw pantws skopeyw na parw ton epomeno mina ayto me ta 8 giga apo ta aforologita me 160 eyrw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

egw pantws skopeyw na parw ton epomeno mina ayto me ta 8 giga apo ta aforologita me 160 eyrw

 

Aπο που δηλαδη?

Οντος δεν θα παρουμε και hifi.Προσωπικες αποψεις ειναι κι οτι αρεσει στον καθενα. Τεσπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο που δηλαδη?

Οντος δεν θα παρουμε και hifi.Προσωπικες αποψεις ειναι κι οτι αρεσει στον καθενα. Τεσπα...

 

 

επειδη θα ταξιδεψω στο εξωτερικο δικαιουμαι να ψωνισω αφορολογιτα απο το γερμανο στο αεροδρομιο.ρωτησα και μου ειπαν 160 ευρω.

 

εγω το μονο που ξερω ειναι πως για το τι αμαξι θα αγορασω το αποφασισα σε μια βδομαδα.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re paidia epeidi mallon tha to agorasw apo sigapore poy einai kai pio ftino mipws xerei kanenas an to radiofwno tha doyleyei edw?mi pathw ta idia me kapioys poy agorasan mp3 me radiofwno apo usa kai edw den epexze!!!

 

mipws kserei kai kanenas to e-mail tis creative na rwtisw kai autous?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

150 ευρώ για 4GB είναι κλεψιά...

Έχω ακόμη ένα Sony 20GB που είχα πάρει 150 ευρώ πριν 2 χρόνια...

Για περισσότερη διάρκεια μπαταρίας έχουν βάλει κάρτες αντί για σκληρούς αλλά οι χωρητικότητες είναι αισχρές για τα λεφτά αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως θεωρω πως γι'αυτα που προσφερει το Zen ειναι μια σχετικα καλη τιμη,λαμβανοντας υποψη και τις τιμες στο νεο i-pod nano (165 ευρω) και στο νεο Sony A-series A816B (169 ευρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακόμη ένα Sony 20GB που είχα πάρει 150 ευρώ πριν 2 χρόνια...

 

Πώς; Πού; Πότε; Εγώ αυτήν τη στιγμή, 2 χρόνια μετά, δε βλέπω να έχει η Sony μοντέλο σκληρού δίσκου σε τέτοια χωρητικότητα και τέτοια τιμή στη γκάμα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το απεκτησα και εγω το σαββατο:-D

ειναι παρα πολυ καλο οπως ολα τα creative που ειχα

η ποιοτητα ηχου κορυφαια σε συνδυασμο βεβαια με τα κορυφαια ακουστικα της shure

Σαν μεγεθος παρα πολυ βολικο οθονη καλη,ραδιοφωνο,βιντεο.φωτογραφιες,και υποδοχη για καρτα sd αν δεν φτασουν τα 8 giga

Το μονο μου προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να περασω το αμερικανικο firmware ωστε να απαλαγω απο το volume limit :mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς; Πού; Πότε; Εγώ αυτήν τη στιγμή, 2 χρόνια μετά, δε βλέπω να έχει η Sony μοντέλο σκληρού δίσκου σε τέτοια χωρητικότητα και τέτοια τιμή στη γκάμα της...

 

http://www.anythingbutipod.com/archives/2005/06/sony-network-walkman-nwhd5-review.php

 

Αφαιρούμενη μπαταρία σαν κινητό και άλλες 17+ ώρες μουσικής άμεσα...

 

Δυστυχώς πλέον βγάζει μόνο μικρής χωρητικότητας η Sony γιατί φαίνεται ότι τα μικρά σε μέγεθος και ελαφρά κάνουν καλύτερες πωλήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...