Προς το περιεχόμενο

Ninja Gaiden 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εννοεις τη 2η εμφανιση αυτουνου με τα πλοκαμια?

αν ναι, 2 ninpo και δυο-τρεις καλες σπαθιες και αντε γεια σε δευτερολεπτα.

 

αν παλι εννοεις αλλο boss, τοτε περιμενε λιγο... :devil:

 

Οχι, τον επομενο εννοω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 213
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οχι, τον επομενο εννοω....

 

 

Αν λες για αυτόν που παλεύει με τον πατέρα του Ryu όσο η γκόμενα τρέχει με το αγαλματάκι, πάρε το dragon sword που καλό είναι να το έχεις στο level 2 και από εκεί και πέρα, έχε το νου σου ΠΟΛΥ στα blocks και στα πηδηματάκια προς το πλάι. Έχει μερικές πολύ δυνατές επιθέσεις που σου σπάνε την άμυνα και εκτίθεσαι. Με το που βρεις κάποιο κενό, τράβα combo με το Χ και τελείωσέ το με το Υ. Μετά πάλι το ίδιο. Δεν είναι τόσο δύσκολος τελικά. Έχε μαζί και 1-2 healing herbs.

 

 

Τον έβγαλα με την 3η προσπάθεια τον καταραμένο... :devil: Σκίζει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ο δευτερος ειναι αυτος που λετε και λεγεται genshin.

 

 

τον σαπακιασα με το κονταρι level2, με την μια που τον επαιξα, αλλα χαλασα 2 μαυρες ρομπες και 2 ninpo.:o:whistle:

 

 

αν και επαιξα ατσουμπαλα :lol:, εκανα upload το video της μαχης στο <<ninja cinema>> :lol:

αλλα δεν βλεπω πως μπορει να το δει καποιος αλλος...

οποιος εχει βρει ακρη με το cinema, ας το πει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα ο δευτερος ειναι αυτος που λετε και λεγεται genshin.

 

 

τον σαπακιασα με το κονταρι level2, με την μια που τον επαιξα, αλλα χαλασα 2 μαυρες ρομπες και 2 ninpo.:o:whistle:

 

 

αν και επαιξα ατσουμπαλα :lol:, εκανα upload το video της μαχης στο <<ninja cinema>> :lol:

αλλα δεν βλεπω πως μπορει να το δει καποιος αλλος...

οποιος εχει βρει ακρη με το cinema, ας το πει

πας στο leaderboards και απο εκει μπορεις να τα δεις....

εγω εχω προβλημα με τον τριτο

 

οχι ακριβως τον τριτο, αλλα ενα ηλεκτροφορο σκουληκι με ανθρωπινο προσωπο, εχω και λιγη υγεια οταν φτανω....θελει τοξο απο οτι εχω καταλαβει αλλα εκεινα που πυροβολαει δεν μπορω να τα αποφυγω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον αφου εχω φτασει στο 3ο level να πω κ εγω την γνωμη μου..

 

η καμερα οντως ειναι προβληματικη και εχω εντοπισει και καποιο προβλημα με την κινηση του ryu. δεν ξερω μερικες φορεσ κολλαει και περπαταει μονος του χωρις να πατησω καποιο κουμπι. Οσο ειναι ακινητος δοκιμαστε και πατηστε μια φορα το μοχλο προς τα αριστερα. εμενα τουλαχιστον συνεχιζει και περπαταει μονος του ενω το εχω ηδη αφησει!

Τελος παντων το game ειναι κορυφαιο και θα συμφωνησω με τα περισσοτερα reviews. Ειναι ελαχιστα πιο χαμηλο απο τις προσδοκιες μου, καταιγιστικη δραση, τρομερες κινησεις και μεγαλος βαθμος δυσκολιας συνθετουν ενα απο τα καλυτερα games που εχω παιξει ποτε. Ελαχιστα κατω απο 9 η δικη μου βαθμολογια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nzeppos δεν ειναι ο βαθμος δυσκολιας του τυπου "σου σπαω τα ουμπαλα για να εχει μεγαλη διαρκεια το παιχνιδι".

 

Δυσκολο αλλα οσο πρεπει για να μαθεις το παιχνιδι και τις κινησεις στην εντελεια και να μην το τελειωσεις κανοντας 2-3 κινησεις σε λιγες ωρες.

 

Το μονο προβλημα ειναι η καμερα που πραγματικα κατανταει απιστευτα εκνευριστικη ωρες ωρες...ειλικρινα θα προτιμουσα να εχει λιγοτερη δραση απο αυτο το χαλι που πρεπει κατα τη διαρκεια μιας μαχης να παταω 2-3 κουμπια για να κανω τα combos και ταυτογχρονα να ασχολουμαι με τη καμερα μπας και καταφερω να δω ποιον διαολο χτυπαω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι τοσο τραγικα οσο τα λες τα πραγματα...Δοκιμασε λιγακι να παιζεις με το RT..Εχει δικιο ο Petran με τοσο καταιγιστικη δραση ουτε σκηνοθετες του Χολυγουντ δεν θα μπορουσαν να το δειξουν καλυτερα σε τοσο λιγα δευτερολεπτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

it seem 1120 for horizontal but need confirmation, there are not good screenshot for horizontal check. for vertical 585 it's relatively sure and reliable

1120x585 would be another type of anamorphic resolution, opposed to the other classic anamorphic 1024x600 use in some X360 (COD4, PGR3, Oblivion, TR...)

but there are little more pixel in 1120x585 than in 1024x600 and 1120x585 is the better use of the EDRAM space that i have seen. it's 9.998MiB, just a 2KiB residue unused. maybe it explain this choice

 

http://forum.beyond3d.com/showpost.php?p=1168976&postcount=63

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πας στο leaderboards και απο εκει μπορεις να τα δεις....

εγω εχω προβλημα με τον τριτο

αντε στα leaderboards, πατα να δεις το replay μου (karma score γυρω στις 330.000, warrior)

να δεις πως βγαινει o 3oς με master ninja :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...