Προς το περιεχόμενο

Να επέμβει η Κυβέρνηση για τα υβριστικα βίντεο Τούρκων


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έναν καλύτερο μετατροπέα από Greeklish σε ελληνικά?

 

Start->Control Panel->Regional Settings->Languages->Details->Add->Greek με Keyboard Layout Greek (220), OK, μετα Preferences (νομιζω) στο παραθυρο Languages->Show Language bar on desktop τσεκαρισμενο, ΟΚ, μετα key settings (διπλα στο preferences), διπλο κλικ στο Input laνguage switching (καπως ετσι), τσεκαρισε το Change input Language και επελεξε τα πληκτρα Shift και Alt. OK, OK στο παραθυρο Input Languages, ΟΚ στο παραθυρο Regional Settings και εισαι ετοιμος

 

BTW ετσι βαζεις ελληνικα στο πληκτρολογιο να ησυχασεις μια και καλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
και γεια πριν είχα πάει να φάω λίγο "γειαφτο" δεν απάντησα μην έχεις την εντύπωση ότι δεν μπορώ να σου απαντήσω. ως τώρα εσύ δεν μου απάντησες. τι έχεις να πεις γεια αυτούς που σφάζουν οι φίλοι σου οι τούρκοι? γεια τους παπάδες τους δημοσιγράφους απάντησε μου

 

Καλημέρα και καλώς όρισες στο φόρουμ και από εμένα.

 

Το τι κάνουν οι άλλοι κανονικά δε θα πρέπει να αποτελεί γνώμονα για το τι θα κάνουμε εμείς (ή ο οποιοσδήποτε). Η πολιτική των Τούρκων είναι τέτοια για διάφορους λόγους που έχουν να κάνουν με το ποιός έχει τα ηνία στη χώρα τους. Εμείς τέτοιους λόγους (τουλάχιστον ακόμα) δεν έχουμε.

 

Είναι και ένα πρόβλημα γι' αυτούς απ' τη στιγμή που για να μπούνε στην Ευρωπαϊκή Ένωση πρέπει να εγκαταλείψουν τις αυτές πρακτικές.

 

Εν ολίγοις επειδή αυτοί συμπεριφέρονται σαν βάρβαροι δε σημαίνει οτι πρέπει και εμείς να κάνουμε το ίδιο. Άσε που αυτό το θέμα με τη θρησκεία έχει και στην Ελλάδα ρίζες (δες το θέμα με το τζαμί στην Αθήνα), παρ' όλο που υπήρχε και υπάρχει μεγάλη ανεκτικότητα (απόλυτα λογικό) όσον αφορά τους μη νόμιμους τόπους λατρείας των Μουσουλμάνων (αρκετά μη επίσημα τζαμιά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για σου mithrantir τα πράματα είναι όπως tales στην τουρκια δεν διαφωνώ. αλα αυτό δεν έχει σημασία πάντα την ίδια τακτική είχαν οι τούρκοι εγώ δεν είπα να γίνουμε σαν αυτούς και δεν γίνετε να γίνουμε σαν αυτούς και το ξέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά προσπαθώ να πω στον antreaslam ότι δεν είναι τόσο καλή όσο νομίζει. και αυτά που λέει γεια κάψιμο και σκότωμα ποτε δεν τα είπα εγώ μονος τα επινόησε γιατί δεν μπορεί να απάντηση σε αυτά που τον ρώτησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ μιλάω με αληθινά γεγονότα που είπα για τους χριστιανούς παπάδες και τους δημοσιογράφους που σκοτώνουν στην τουρκια είναι αλήθεια ψάξτε και θα δείτε λέω ψέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PALIKARI μου, πρέπει να βελτιώσεις τη σύνταξη του λόγου σου, διότι το καταληκτικό σου συμπέρασμα σημαίνει ότι ψεύδεσαι.

 

Επίσης κάτω δεξιά σε κάθε σου μήνυμα υπάρχει ένα κουμπί που ονομάζεται "EDIT" μπορείς να το χρησιμοποιείς για να προσθέτεις τις νέες σου ιδέες, χωρίς να κάνεις νέα ποστ.

 

 

Και για να μην είμαι εκτός θέματος συμφωνώ με τον antreaslam, αλλά πιστεύω στη δυναμική του παλουκώματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου insomniak αυτό με το edit δεν το είχα αντιληφθεί. σε προκαλώ να μου πεις που είπα ψέματα. σε πιο σημείο? όχι αοριστίες και αερολογίες. και δεν πιστεύω ότι σε ενοχλεί η σύνταξη του λόγου. κάτι άλλο σε ενοχλεί. αν έχεις επιχειρήματα να μπεις στην κουβέντα κάντο η παρατήρησης περί sydaksis λόγου είναι εκτος θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑΛΙΚΑΡΙ, όταν ισχυρίζεσαι κάτι (πχ ότι σφάζουν κ σοτώνουν χριστιανούς κ λοιπά), τότε εσύ είσαι αυτός που θα πρέπει να το ψάξει, και να φέρει αποδείξεις, και όχι εμείς!

Δεύτερον, δεν είπα ότι είναι καλοί οι τούρκοι! απλά πολλοί εξ αυτών είναι τα ίδια σκ@τ@ με πολλούς ελληνες. Αυτό δεν τους κάνει χειρότερους, αυτό δε μας κάνει καλύτερους!

Τρίτον, χαίρομαι που ζω σε μια χώρα που προστατεύει την ανεξιθρησκεία (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ), και όχι σε μια χώρα που κυνηγά τους "αλλοθρησκους¨!

Τέταρτον, το βρίσκω ΟΛΟΣΩΣΤΟ να φτιάξουμε τζαμιά για τους μουσουλμάνους, όπως με είχες ρωτήσει.

Πέμπτον, όσον αφορά το συντακτικό και την ορθογραφία σου, ίσως να μην το έχεις εντοπίσει, αλλά υπάρχει ένα μικρό προβληματάκι!

΄Εκτον, κάτι επί της ουσίας έχεις να προτείνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφ τοπικ, θα πω κάτι που μπορεί να ακουστεί μπούρδα.

Οι οδηγίες που έδωσε για το πως βαζεις τα ελληνικά στο πληκτρολόγιό σου (by the way, ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΕΣ), τις είδα πριν κανά 2ωρο, από τον kwsn, κ τώρα, τις βλέπω από τον ferongr . Πουλάκια κάνουν τα μάτια μου,ή είχε γίνει κάποιο μπέρδεμα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά το topic έχει ξεφύγει εντελώς - περίεργο πράγμα.

 

Η paschalia ακόμη δεν μου απάντησε στο παράδειγμα που έφερα.

 

Μάλλον επειδή δεν στέκουν οι απόψεις της περί "προσωρινών" μέτρων τις πολιτείας για διαγραφή βίντεο στο youtube και λοιπές άκυρες, άστοχες και ανούσιες προτάσεις.

 

@PALIKARI

 

Για όλα αυτά τα ωραία που κατηγορείς τους Τούρκους, πέρα απο απτές αποδείξεις θέλω να σε ρωτήσω αν έχεις γνωρίσει και κανένα Τουρκο.

 

Γιατί λόγο καταγωγής (Ρόδος) έχω γνωρίσει αρκετούς Τούρκους, Σουηδούς, Γερμανούς κτλ.

 

Εγώ που έχω γνωρίσει μερικούς σε διαβεβαιώνω πως εμείς οι ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ DNA (σαν τις κατσαρίδες), είμαστε μακράν χειρότεροι σε νοοτροπία, συμπεριφορά και πονηριά απο τους γείτονες.

 

Δεν είμαι φιλότουρκος. Δλδ αυτό που γίνεται στη Β.Ελλάδα με τους μουσουλμάνους βουλευτές που θέλουν να κάνουν την μουσουλμανική μειονότητα της Θράκης, Τουρκική μειονότητα, είναι κάτι στο οποίο είμαι αντίθετος, επειδή διακρίνονται τα διπλωματικά σχέδια των Τούρκων.

 

Αλλά όταν μου χαρακτηρίζεις ολόκληρο έθνος, βάση και μόνο μερικών χαζών και υβριστικών βίντεο που δημιούργησαν και ανέβασαν στο νετ πιτσιρικάδες (στο μυαλό περισσότερο, και όχι τοσο στην ηλικία) θερμοκέφαλοι, τότε γίνεσαι και εσύ ημιμαθείς σαν αυτούς που κατηγορείς, δημιουργώντας, πρώτα απ'ολα στη χώρα σου, περισσότερα προβλήματα πάνω στο ζήτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν antreaslam δεν είμαι καλός στην ορθογραφία και ζητω συγγνώμη εκπλήσσομαι βεβαια που δεν καταδικάζεις τους φόνους τον τούρκων και καταδικάζεις μερικές σαχλαμάρες μιας χούφτας ατόμων τους χρυσαυγίτες εννοώ. και "μουφενετε" περίεργο πως δεν έχεις ακούσει τίποτα γεια τους φόνους στην τουρκια που βούιξε ο τόπος και άκουσες τις σαχλαμάρες μερικών ανεγκέφαλων. μάλλον δεν το παραδέχεσαι. αν και δεν τα παο καλά με το net θα ψάξω να souvro στοιχεια γιατί δεν είμαι ψεύτης και ούτε μου αρέσει να λέω ψέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν antreaslam δεν είμαι καλός στην ορθογραφία και ζητω συγγνώμη εκπλήσσομαι βεβαια που δεν καταδικάζεις τους φόνους τον τούρκων και καταδικάζεις μερικές σαχλαμάρες μιας χούφτας ατόμων τους χρυσαυγίτες εννοώ. και "μουφενετε" περίεργο πως δεν έχεις ακούσει τίποτα

Ρε παλικάρι μου, τόση ώρα μου ζητούσες να μιλήσω σοβαρά,και με επιχειρήματα!

ΤΟ ΕΚΑΝΑ!

Σου αράδιασα μια ολόκληρη σελίδα!

ΔΕν μου έδωσες σχεδόν πουθενά απάντηση!

Και στο ξαναλέω:

Μπορείς να ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ αυτό που ισχυρίζεσαι για δολοφονίες και λοιπά?

Καταδικάζω (λες κ είμαι σε τηλεπαράθυρο νιώθω) οποιαδήποτε βιαιοπραγία, είτε από έλληνα, είτε από τούρκο, είτε από μπάτσο!

Αλλά δε φτάνει να μου το λέει ό καθένας! θέλω να μου το αποδείξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...