Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's H.A.W.X.


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λύση στο πρόβλημα του DX10

Do the following:

 

1. Click on this link:

 

http://www.mediafire.com/?nkwyqmjhfzi

 

2. You will note that this file is not compressed, but it doesn't matter.

 

3. Save it into

 

c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\tom clany's hawx

 

4. Now you will have two Hawx icons (with capital Xs), double click on the HAWX_dx10 icon.

 

5. It will start up with the Directx 10 menu tab fully visible and you can set the game up with Directx 10.

 

6. This does not disturb your saved profile.

 

7. You have multiplayer functionality.

 

Please note that if you run your game from your Steam console it will just run in the Directx 9 mode as before.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τον έχει τρελάνει κανέναν η μουσική; Βάζω την ένταση στο 50 και ενώ όλοι οι ήχοι είναι κανονικά,η μουσική έχει μια ένταση στο 200!!

ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΜΕ ΤΗ MLKI@;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιό game pad να πάρω? (vista 64 έχω)

sorry για το off topic.

 

Εγω θα σου προτεινα να παρεις joystick και οχι gamepad για το συγκεκριμενο παιχνιδι;)

Ειμαστε off topic ας μας συνχωρεσουν οι συνφορουμιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπα δεν είναι τόσο off-topic. Αλλά όλοι λένε πως με τα joysticks υπάρχει τεράστιο deadzone. Στο συγκεκριμένο ίσως να είναι καλύτερο gamepad.

 

Εγώ δεν μπορώ να παίξω με το joystick μου γιατί crash-άρει το παιχνίδι. Και ήταν γνωστό από το demo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά στο campaign, αυτές τις καταραμένες radar guided bombs πως τις ρίχνεις;; Lockάρω τον στόχο, αλλά μου λέει τις περισσότερες φορές Target Miss, στοίχημα να χω πετύχει 1-2 SAM's με τις guided :-(. Είμαι στην αποστολή που είσαι μόνος και πρέπει στην αρχή να βρεις κάτι κεραίες της Artemis κλπ δεν θυμάμαι πως λέγεται τώρα η συγκεκριμένη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα radar guided missiles τα ριχνεις απο τα 12 χιλιομετρα μακρια αν θυμαμαι καλα, απο εκει αν αρχιζεις και σημαδευεις και εχεις το στοχο μεσα στον κυκλο κλειδωνει το στοχο και ριξε το πυραυλο. Πρεπει να κρατησεις το στοχο μεσα στο κυκλο οταν θα ριξεις το πυραυλο.

Και πρεπει να υπαρχει και ελευθερο πεδιο μπροστα...οχι βουνο κτλ, και εχε και λιγο υψος, πχ 2000μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν είναι τόσο off-topic. Αλλά όλοι λένε πως με τα joysticks υπάρχει τεράστιο deadzone. Στο συγκεκριμένο ίσως να είναι καλύτερο gamepad.

 

Εγώ δεν μπορώ να παίξω με το joystick μου γιατί crash-άρει το παιχνίδι. Και ήταν γνωστό από το demo...

 

Συγκεκριμένα με το logitech 3d pro κάνεις ένα calibrate και είναι μια χαρούλα.

 

Ghost εσύ δεν είχες ένα Ultra wow joystick?:X το βρίσκω χαζό να μην φτιάξουν την συμβατότητα....

 

ΥΓ Έχω κολλήσει στην αποστολή όπου στρέφεσαι εναντιον της Artemis. Άχ....:P:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope, on ειναι το vsync...

 

Μια ακομα ερωτηση...στα Video Options, το DX10 ειναι γκριζαρισμενο και unavailable ως option. Τι παιζει?

Εκτος της λυσης που εδωσε δωθηκε στην προηγουμενη σελιδα, κανοντας δεξι κλικ στο εικονιδιο του παιχνιδιου βγαζει την επιλογη να τρεξεις το παιχνιδι σε dx10 mode...η απορια μου εμενα ειναι: αφου ενεργοποιηθει το dx10,γιατι στις επιλογες του dx10.1 δεν μπορεις να το επιλεξεις (και ειναι και off?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...