Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's H.A.W.X.


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιτέλους και ένα ωραίο παιχνιδάκι να κάψουμε μερικές ωρίτσες. Πολύ καλό gameplay. Tα voice command's δουλεύουν αψογα και για εμένα ανέβασε πολύ την ευχαριστιση. Επίσης είναι πολύ ποιο ελαφρύ απο όσο φαίνεται. Μια συγχρονή midrange καρτούλα το παίζει νεράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Παιδιά έπαιξα το demo και το game μου άρεσε πολύ. Πολύ καλά επίπεδα ρεαλισμού για arcade. Βασικά είναι ένας εξομοιωτής που είναι παιχνίδι και όχι εξομοιωτής για να προπονηθούν οι Ίκαροι. Έλεος πια που για να παίξουμε ένα αεροπλανάκι έπρεπε να διαβάζουμε με τις ώρες.

 

Αλήθεια τι είναι αυτό το garena?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει πιστεύω να το τιμήσετε με αγορά κι ας είναι από την nUbisoft, ειδικά τώρα που πρόκειται για ένα τόσο ελαφρύ και καλό παιχνίδι.

 

PS: Μην ακούσω για Lock On και Flanker 2.0 έτσι, σε άλλη κατηγορία παίζουν αυτά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το garena είναι με λίγα λόγια μια φάση σαν το hamachi, ή αλλιώς ένα VPN.

 

Πιο απλά και με περισσότερα λόγια: Είναι ένα πρόγραμμα τύπου client στο οποίο μπορείς να παίξεις "τα παιχνίδια από Καραϊβική" σε multiplayer!

Αυτό το πρόγραμμα δημιουργεί σε όσα παιχνίδια υποστηρίζει ένα εικονικό τοπικό δίκτυο στο οποίο μπορούν να συνδεθούν έως και 255 άτομα, από όλο τον κόσμο, ταυτόχρονα και να παίξουν μεταξύ τους! Πιο απλά, η τζάμπα multiplayer λύση στα "τζάμπα" παιχνίδια.

www.garena.com

 

To HAWX υποστηρίζεται από το garena, αλλά μην περιμένετε πολλά... (Μόνο το Warcraft αξίζει πραγματικά στο ggc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Αξίζει πιστεύω να το τιμήσετε με αγορά κι ας είναι από την nUbisoft, ειδικά τώρα που πρόκειται για ένα τόσο ελαφρύ και καλό παιχνίδι.

 

PS: Μην ακούσω για Lock On και Flanker 2.0 έτσι, σε άλλη κατηγορία παίζουν αυτά :P

 

Το ότι είναι 300% arcade, δεν το κάνει καλό παιχνίδι.

Π.χ. το ωραίο bug που είχαν πολλοί και κόλλαγε με τους drivers του X52. Δηλαδή φτιάχνεις παιχνίδι με αεροπλάνα και το κάνεις να κολλάει με ένα από τα πιο γνωστά joysticks. :P

 

Θα δείξει πόσο θα βουίξει πάλι το forum του με bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια βγηκαν οι απαιτησεις του παιχνιδιου? Θα μπορεσω να τα παιξω με το ταπεινο pc-ακι μου και με ενα saitek flight yoke pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ε? τελεια! τωρα μου το φερνει ο θειος οποτε θα το δοκιμασουμε το απογευματακι να δουμε τι λεει.

ετσι οπως το βλεπω μου θυμιζει παντως το USAF που ειχε κυκλοφορησει πριν κατι χρονακια..αν ειναι ετσι, καλουτσικο για να περασουμε μερικες ευχαριστες ωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...