Προς το περιεχόμενο

Tom Clancy's H.A.W.X.


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Το ότι είναι 300% arcade, δεν το κάνει καλό παιχνίδι.

Π.χ. το ωραίο bug που είχαν πολλοί και κόλλαγε με τους drivers του X52. Δηλαδή φτιάχνεις παιχνίδι με αεροπλάνα και το κάνεις να κολλάει με ένα από τα πιο γνωστά joysticks. :P

 

Θα δείξει πόσο θα βουίξει πάλι το forum του με bugs.

 

Υπάρχει ένα 0-Day patch το οποίο δεν μου εγκαθίσταται μιας και η Review έκδοση το έχει ήδη, οπότε υπάρχει ελπίδα να διορθωθεί το bug με το X52. Στα συν είναι ότι το παιχνίδι δεν χρησιμοποιεί κανένα είδος προστασίας (πλέον δεν μπορούν να έχουν παράπονο οι DRM haters :P). Πάντως με το πληκτρολόγιο που παίζω (και το συνιστώ σε όσους δεν έχουν joystic) είναι πάρα πολύ καλό για arcade flight game... αν και θα ήθελα να υπήρχε κάποια επιλογή για το deadzone.

 

PS: Εννοείται ότι όσοι έχετε SLI θα πρέπει να κάνετε νέο Profile με AFR2 έτσι :P

PS2: Και to hell το Assistance OFF, συνέχεια με ON παίζω. It simply sucks big time :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερες! και γω λοιπον σαν ολους που το περιμεναν το εκανα install και ολα καλα.... το θεμα ειναι οτι δεν προλαβα να παιξω για να δω τι λεει γιατι ειχα δουλεια. το μονο που μου φανηκε περιεργο ειναι οτι οταν τελειωσε το install και ετρεξε το detection tool μου βρηκε καποιο κολλημα στο hardware Grapfic Driver Version. Στο pc μου ολα ειναι καινουργια και με Latest Drivers.Επισης για μνημη εχω 6134 και αυτο βλεπει μονο τα 2040:-( ανεβασα και μια photo για να μου πειτε τι παιζει. 55992607.jpg

απο οτι μου λεει ενας φιλος μου που παιζει ωρες τωρα στο read me δεν υποστιριζει τη καρτα γραφικων μου(αν και περιεργο) παιζει να εχω κανενα προβλημα με spikes κτλ? η ξερει κανεις πως θα κανω update το Driver? γιατι αν δεν κανω λαθος το ολο "set" γινεται update οποτε βαζω τους καινουργιους catalyst δεν ειναι?

 

ευχαριστω εκ των πρωτερων , αν και ισως προτρεχω γιατι οπως ειπα δεν εχω παιξει ακομα στο install εμεινα:P μπορει ολα να ειναι ειναι bugs ενος καινουργιου παιχνιδιου!

(αν δεν επρεπε να γινει εδω η ερωτηση sorry και παρακαλω να μετακινηθει το post μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτο ειναι το θεμα μου οτι τα παντα που εχω πανω ειναι latest. ναι οι caralyst ειναι 9.2 πια τους οποιους και εχω. σε λιγο θα ειμαι σπιτι και θα κοιταξω μπας και βρω ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον....το παιχνιδακι παρολο το Error που μου εβγαζε παιζει πολυ gg! τα vc μου δουλευουν μια χαρα(δεν περιμενα να παιζανε) και ολα καλα:D τωρα για το error που μου εβγαλε και για το οτι βλεπει μονο 2G μνημη δεν ξερω:/ ενα αλλο προβλημα που βρικα παντως ειναι οτι δεν μου ανοιγει το DX10. οταν παταω το _dx10.exe μου κανει ενα .dmp αρχειο και δεν ξεκιναει τιποτα. μονο με dx9 το παιζω δλδ(οχι οτι εχει προβλημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτνηση... θα σκάσω με το παιχνίδι ή πατάς συμπλέκτη, βάζεις πρώτη και πετάει;

 

 

Ρε αει που θες και να πεταξεις...τραβα κανε 4 φορες το σταυρο σου αμαρτωλε :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...