Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά επηδεί έχω χάσει την μπάλα υπάρχει ακόμα κανένας οδηγός για ξεκλείδωμα και πέρασμα του Destinator βήμα βήμα?

Ευχαριστώ

 

Η εκδοση που σου δινω τοχει ετοιμο το dest7 και με shortcut:mrgreen:

 

 

http://www.gpsnavi.org/how-to-unlock-mio-c-220-t56.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω χασει το φορτιστη αυτοκινητου για το εν λογω μηαχανακι. Απο ποου μπορω να αγορασω εναν να κανω τη δουλεια μου? Οι φορτιστες αυτοκινητου με mini usb δίνουν ολοι την ιδια ενταση ή παιζει να μου το καψει κανεις? Επισης μπορω να του περασω χαρτες Navigon (κυκλοφορουν?) ή εστω ποιους χαρτες "σηκωνει" ( καπου ειχα διαβασει οτι εχει αργο επεξεργαστη για απαιτητικα navigation software.) Το ειχα αγορασει γιατι το interface των χαρτων τα εσπαγε αλλα χωρις αναβαθμισεις ειναι μια τρυπα στο νερο. Ισχυει αυτο για τους χαρτες της mio ακομη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης μπορω να του περασω χαρτες Navigon (κυκλοφορουν?) ή εστω ποιους χαρτες "σηκωνει" ( καπου ειχα διαβασει οτι εχει αργο επεξεργαστη για απαιτητικα navigation software.) Το ειχα αγορασει γιατι το interface των χαρτων τα εσπαγε αλλα χωρις αναβαθμισεις ειναι μια τρυπα στο νερο. Ισχυει αυτο για τους χαρτες της mio ακομη?

 

 

Σε ενος φιλου ειχα περασει destinator 7 και δουλευε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το dest το σηκώνει οριακά γιατί έχει λίγη μνήμη. Αργεί όταν γίνεται η χρήση του πολλές φορές κρασάρει.

 

Καλύτερα να βάλει το miomap2008 ή το ginius που έχουν και αυτά καλούς χάρτες και είναι λιγότερο απαιτητικά όσον αφορά την μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

παιδια εχω και εγω το mio c220.υπαρχει καποιος τροπος να περασω καινουριους χαρτες γιατι αυτοι που εχει μεσα ειναι αρχαιοι και εχουν πολλες ελλειψεις σε οδους? επειδη ειμαι αρχαριος θα ηθελα αναλυτικα αν ειναι ευκολο να μου πειτε τι να κανω.ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Γιάννη θα μπορούσες να μ στείλεις και εμένα τα αρχεία για το unlock και το πέρασμα του χάρτη?

 

Θέλω να αναβαθμίσω ενα mio c230 ενός θείου μου και ελπίζω να καταφέρω να βάλω καινούριους χάρτες.

Σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

καλησπέρα παιδιά

 

έχω ένα MIO C220 και θέλω να μου πείτε πως να το ξεκλειδώσω (αν γίνετε) και πως να περάσω καινούργιο πρόγραμμα πλοήγησης με χάρτες για την ελλάδα (φυσικά να μου πείτε πιο πρόγραμμα γιατί πρώτη φορά ασχολούμαι με GPS)

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά

 

έχω ένα MIO C220 και θέλω να μου πείτε πως να το ξεκλειδώσω (αν γίνετε) και πως να περάσω καινούργιο πρόγραμμα πλοήγησης με χάρτες για την ελλάδα (φυσικά να μου πείτε πιο πρόγραμμα γιατί πρώτη φορά ασχολούμαι με GPS)

 

ευχαριστώ

 

ειχα ποσταρει παλιοτερα μια μεθοδο πολυ καλη αλλα εχω χασει τα αρχεια...γιαυτο ριξε μια ματια εδω και νομιζω θα τα καταφερεις

http://www.freewebs.com/xtyler91/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έχω κάνει unlock εδώ και κάτι μέρες (έφαγα τον κόσμο για να βρω τα αρχεία...)

σε ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον και τον χρόνο σου!

 

απλά αν μπορεί κάποιος να μου συστήσει τον θείο του και ένα καλό πρόγραμμα πλοήγησης για την ελλάδα θα του ήμουν ευγνώμων!

 

αυτή τι στιγμή έχω το destinator 7,καλό αλλα ο χάρτης είναι αρκετά παλιός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αυτή τι στιγμή έχω το destinator 7,καλό αλλα ο χάρτης είναι αρκετά παλιός...

 

βαλε τη τελευταια εκδοση του xarth για ελλαδα (destinator)

https://rapidshare.com/files/458853968/GreeceGRE_v5013.rar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας κρασάρει το mio με το destinator?

 

Εγώ το έχω παρατήσει και έχω βαλει miomap 2008 και Ginius. Δουλεύουν πολύ πιο γρήγορα και έχουν και πρόσφατους χάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε τη τελευταια εκδοση του xarth για ελλαδα (destinator)

https://rapidshare.com/files/458853968/GreeceGRE_v5013.rar

 

σε ευχαριστώ φίλε θα το δοκιμάσω!

 

Δεν σας κρασάρει το mio με το destinator?

 

Εγώ το έχω παρατήσει και έχω βαλει miomap 2008 και Ginius. Δουλεύουν πολύ πιο γρήγορα και έχουν και πρόσφατους χάρτες.

 

πως ακριβώς το έκανες και που βρήκες τους χάρτες κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σας κρασάρει το mio με το destinator?

 

Εγώ το έχω παρατήσει και έχω βαλει miomap 2008 και Ginius. Δουλεύουν πολύ πιο γρήγορα και έχουν και πρόσφατους χάρτες.

 

φιλε μου εχω φτιαξει παλιοτερα αρκετα c-220 γνωστων μου.τους εβαζα μεχρι και navigon την 702 εκδοση και πεταγε.

ειναι γεγονος ομως οτι γραφοταν πολλα παραπονα.το αποδιδω μαλλον στη μεθοδο ξεκλειδωματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ πως πλέον έχεις κάποιο άλλο GPS ?

όταν είχες το c220 εσένα σου κράσαρε?

ελπίζω με τους χάρτες που μου έδωσες να δουλεύει καλύτερα μπας και γλιτώσω τα λεφτά για αγορά νέου gps..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ πως πλέον έχεις κάποιο άλλο GPS ?

όταν είχες το c220 εσένα σου κράσαρε?

ελπίζω με τους χάρτες που μου έδωσες να δουλεύει καλύτερα μπας και γλιτώσω τα λεφτά για αγορά νέου gps..

 

.... :mrgreen: απο τα χερια μου εχουν περασει ισως και 500 συσκευες :mrgreen:

το πρωτο μου μηχανημα ηταν το mio p350 αν θυμαμαι καλα...και τελευταιο PNA το s-505.

τελευταια οπου χρειαστω πλοηγηση χρησιμοποιω το galaxy :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...