Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μα με το mio tranfer hack μπορεις να φορτωσεις τα δεδομενα απευθειας μεσα λενε, το χουν κανει αλλα σε εμνα δεν συνεργαζεται το προγραμμα με την συσκευη.

 

Ξερει κανεις γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια επειδη εχω απογοητευτει και δεν βγαζω ακρη αν μπορει και θελει καποιο μελος του insomnia απο Θεσσαλονικη να συναντηθουμε να του το σωσω να το κανει θα του ημουν υποχρεος.

 

Παρακαλω οποιος θελει ας επικοινωνησει μαζι μου prive.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδη εχω απογοητευτει και δεν βγαζω ακρη αν μπορει και θελει καποιο μελος του insomnia απο Θεσσαλονικη να συναντηθουμε να του το σωσω να το κανει θα του ημουν υποχρεος.

 

Παρακαλω οποιος θελει ας επικοινωνησει μαζι μου prive.

 

Φιλε δεν σε καταλαβαινω....Για 10 ευρω παιδευεσαι τοσες μερες και με κινδυνο να χαλασεις την συσκευη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρω αυτο το card reader ή ενα usb card reader θα μπορεσω να ριξω μεσα αυτα τα αρχεια που δεν μπορω τωρα?

 

Αλλα και παλι ομως θα πρεπει να τρεξω αυτο το προγραμμα το mio hack που δεν επικοινωνει με την συσκευη, αυτο πως θα γινει?

 

ή δεν ειναι απαραιτητο καθολου το mio hack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παρω αυτο το card reader ή ενα usb card reader θα μπορεσω να ριξω μεσα αυτα τα αρχεια που δεν μπορω τωρα?

 

Αλλα και παλι ομως θα πρεπει να τρεξω αυτο το προγραμμα το mio hack που δεν επικοινωνει με την συσκευη, αυτο πως θα γινει?

 

ή δεν ειναι απαραιτητο καθολου το mio hack?

 

 

Σου εχω στειλει pm τι θα βαλεις στην sd χωρις να πειραξεις την συσκευη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εχω στειλει pm τι θα βαλεις στην sd χωρις να πειραξεις την συσκευη.

 

Ναι τα εχω ακομη αυατα τα αρχεια. Δηλαδη βαζω μεσα σε ενα οποιοδηποτε card reader την microSD το κουμπωνω στην usb και κανω copy τα αρχεια εκει μεσα και ειμαι ετοιμος? Απλα μετα βαζω την microSD μεσα στο Mio και ειναι οκ?

 

Mα το mio θα εξακολουθει να εχει μεσα τα προγραμματα του (miomap) στην κυρια μνημη του και θα φορτωνει αυτα συνεχως. Αυτα δεν θα κοιταει πρωτα και μετα την εξτρα μνημη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τα εχω ακομη αυατα τα αρχεια. Δηλαδη βαζω μεσα σε ενα οποιοδηποτε card reader την microSD το κουμπωνω στην usb και κανω copy τα αρχεια εκει μεσα και ειμαι ετοιμος? Απλα μετα βαζω την microSD μεσα στο Mio και ειναι οκ?

 

Mα το mio θα εξακολουθει να εχει μεσα τα προγραμματα του (miomap) στην κυρια μνημη του και θα φορτωνει αυτα συνεχως. Αυτα δεν θα κοιταει πρωτα και μετα την εξτρα μνημη?

 

 

Ετσι καριβως...Το mio θα διαβαζει απο την καρτα sd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα το mio θα εξακολουθει να εχει μεσα τα προγραμματα του (miomap) στην κυρια μνημη του και θα φορτωνει αυτα συνεχως. Αυτα δεν θα κοιταει πρωτα και μετα την εξτρα μνημη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα το mio θα εξακολουθει να εχει μεσα τα προγραμματα του (miomap) στην κυρια μνημη του και θα φορτωνει αυτα συνεχως. Αυτα δεν θα κοιταει πρωτα και μετα την εξτρα μνημη?

 

Οχι.Θα κοιταει πρωτα την καρτα γιατι την πρωτη φορα θα σε ρωτησει να κανει κατι ρυθμισεις , θα πεις ναι και θα ξεκιναει απο την καρτα.Το εχω δοκιμασει.αλοιως δεν θα επεμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι.Θα κοιταει πρωτα την καρτα γιατι την πρωτη φορα θα σε ρωτησει να κανει κατι ρυθμισεις , θα πεις ναι και θα ξεκιναει απο την καρτα.Το εχω δοκιμασει.αλοιως δεν θα επεμενα.

 

Α, Ωραια τοτε!

 

Αυτατγα αρχεια πρπεει να ριξω μεσα φιλε ετσι?

 

miovsy.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, Ωραια τοτε!

 

Αυτατγα αρχεια πρπεει να ριξω μεσα φιλε ετσι?

 

miovsy.jpg

 

Οτι σου ειχα πει..Δεν τα εχω κρατησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις πριν 5 λεπτα εριξα μεσω του multi-card reader τα αρχεια στην microSD και εν συνεχεια την τιοποθετησα στο mio.

 

Φιλε Platano δεν με ρωτησε για ρυθμισεις, παλι το miomap v3.3 ξεκινησε απλα πριν λιγο πριν το φορτωσει μου ειπε, οτι ορισμενοι χαρτες ειναι κλειδωμενοι.μονο αυτο.

 

τι πρεπει να κανω?

zakos52 και εσυ φιλε αν θελεις μιλαμε και prive αν θελεις μπορω να γραφω εδω να με βοηθατε και οι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις πριν 5 λεπτα εριξα μεσω του multi-card reader τα αρχεια στην microSD και εν συνεχεια την τιοποθετησα στο mio.

 

Φιλε Platano δεν με ρωτησε για ρυθμισεις, παλι το miomap v3.3 ξεκινησε απλα πριν λιγο πριν το φορτωσει μου ειπε, οτι ορισμενοι χαρτες ειναι κλειδωμενοι.μονο αυτο.

 

τι πρεπει να κανω?

zakos52 και εσυ φιλε αν θελεις μιλαμε και prive αν θελεις μπορω να γραφω εδω να με βοηθατε και οι 2.

 

Χωρις να κλεισεις το mio βαλε βγαλέ την sd μια δυο φορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...