Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΦΙΛΕ ANTOD.ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΞΕΚΛΕΙΔΩΜΑ Η ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ DESTINATOR ΜΕΣΑ?ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ DESTINATOR.ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ?Η IGO ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΝΕΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα παρακαλουσα τον AntoD να μου στειλει και εμενα τα .zip και το destinator για το c220. Σε εχουμε ζαλισει, αλλα ετσι ειναι οταν δινεις ψωμι στον λαο....

Αν μπορεσει να τα στειλει καποιοσ αλλος εινα καλοδεχουμενος...

Thanks for all

 

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΩΤΗΣΗΣ. ΠΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ DESTINATOR ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜIO C220 ΜΑΣ?

ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΙΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ?

ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΧΑΡΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣ? ΓΙΑ ΜΙΟ C220 ΚΑΝΟΝΙΚΟ.

ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΠΙΣΤΟΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΓΑΜΜΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΧΡΗΣΤΟ ,ΓΡΗΓΟΡΟ ΟΧΙ ΠΑΝΤΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΡΓΗ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ, ΜΕΝΩ ΜΑΡΟΥΣΙ .

Ο ΧΑΡΤΗΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ, ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ ΜΕ ΕΣΤΕΛΝΕ ΝΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΔΡΟΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ, ΣΤΟ ΑΡΓΟΣ ΣΕ ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ ΧΑΡΤΕΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗΣ? ΚΑΘΕ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΚΤΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε tsetha ο χαρτης του c220 ειναι πολυ χαλια τουλαχιστον για την επαρχεια , οχι οτι στην αθηνα ειναι οτι καλυτερο.Για παραδειγμα απο το mall να με βγαλει αττικη οδο για Ελευσινα με πηγε απο την εξοδο 10!!!!

ο destinator 6 αλλα και ο 7 ειναι οτι καλυτερο υπαρχει αυτη τη στιγμη κατα την γνωμη μου, οι πιο ενημερωμενοι.

Ξεκλειδωσε το μηχανακι σου , βρες τους χαρτες και τα προγραμματα στην παραπανω url που εχω γραψει και ελα παλι στο Ναυπλιο.

Θα δεις οτι αλλο η βουρτσα και αλλο η π....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ελαβα feedback απο κανεναν σας αρα θα υποθεσω οτι ολα τα πηρατε και ειναι οκ....

 

Παρακαλώ!

 

 

Καλημερα φιλε μου,αν μπορεις στειλε μου τα αρχεια που χρειαζοντα για να ξεκλειδωσεις το mio c220 και γραψε μου και την σειρα που θα ακολουθησω για το ξεκλειδωμα.

Σ' ευχαριστω και περιμενω νεα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ktiniatre

 

Στα εχω στειλει...δεν ειδες το mail σου.

Για τις οδηγιες κοιταξτε στο μιτο προηγουμενα μηνυματα.

Τα αρχεια που εστειλα ειναι για ξεκλειδωμα του ΜΙΟ.

Κατεβαστε τα αρχει με τους νεους χαρτες και αντικαταστήστε τα αρχεια μαπ, και ντατα με αυτα που σας εχω στειλει.

Destinator δεν χρησιμοποιω, και τα αρχεια του ειναι τεραστια αδυνατο να τα στειλω με mail!!Κατεβαστε τα και σας στελνω τα σπασιματα.

Μεδιολάνε τα ιδια ισχυουν και για σενα.

Παντα το σπασιμο στην SD karta!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ktiniatre

 

Στα εχω στειλει...δεν ειδες το mail σου.

Για τις οδηγιες κοιταξτε στο μιτο προηγουμενα μηνυματα.

Τα αρχεια που εστειλα ειναι για ξεκλειδωμα του ΜΙΟ.

Κατεβαστε τα αρχει με τους νεους χαρτες και αντικαταστήστε τα αρχεια μαπ, και ντατα με αυτα που σας εχω στειλει.

Destinator δεν χρησιμοποιω, και τα αρχεια του ειναι τεραστια αδυνατο να τα στειλω με mail!!Κατεβαστε τα και σας στελνω τα σπασιματα.

Μεδιολάνε τα ιδια ισχυουν και για σενα.

Παντα το σπασιμο στην SD karta!!!

 

Φιλε αντωνη μπερδευομαι με την σειρα που πρεπει να ακολουθησω.Δηλαδη οταν παω να κανω μετενομασια το αρχειο σε MioMap2 δεν με αφηνει και μετα χανω την μπαλα

εχεις καμμια ιδεα?και πως δλδ με ποια σειρα γινεται?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα το σπασιμο στην SD karta!!!

 

 

εδω τι εννοεις ,οτι ολα τα αρχεια και η επεξεργασια να γινει στην καρτα και μετα να περασω το dest?

και πιο dest ειναι το dest 7 η dest pn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αρχικα περαστε με το hack το σπασμενο data + miomap.exe.

Ετσι θα μπαινει το μηχανημα σε file manager και οχι στο περιβαλλον του χάρτη.

 

Εαν το κανετε αυτο δεν υπάρχει πλεον επιστροφη, και το μηχανημα μενει για παντα σπασμένο.

 

Δεν επανερχεται ουτε με το αρχικό δισκάκι της εταιρίας.

 

Μετα περάστε τα αρχεια με τους σπασμενους χαρτες και licence με card reader στην εξωτερικη μνημη!!στον folder MIOMAP 2,3,4-κατι οτι θελετε

Περαστε το backup του οriginal στον folder MIOMAP στην καρτα.

 

ΜΟΝΟ ΜΕ card reader το hack δεν τα περναει ολα.

Τωρα μπορειτε να τρεχεται ολους τους χαρτες original ή hacked απο την μνημη και παραλληλα να δουλευετε και το μηχανημα san pda.

 

Το τι προγραμμα δουλευει ο καθενας destinator H miomap δεν εχει σημασία!!!

 

Απλα πρεπει να εχετε σε ενα φακελο και τα αρχικα αρχεια του μιο γιατι αλλιως "τα χανει"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αρχικα περαστε με το hack το σπασμενο data + miomap.exe.

Ετσι θα μπαινει το μηχανημα σε file manager και οχι στο περιβαλλον του χάρτη.

 

Εαν το κανετε αυτο δεν υπάρχει πλεον επιστροφη, και το μηχανημα μενει για παντα σπασμένο.

 

Δεν επανερχεται ουτε με το αρχικό δισκάκι της εταιρίας.

 

Μετα περάστε τα αρχεια με τους σπασμενους χαρτες και licence με card reader στην εξωτερικη μνημη!!στον folder MIOMAP 2,3,4-κατι οτι θελετε

Περαστε το backup του οriginal στον folder MIOMAP στην καρτα.

 

ΜΟΝΟ ΜΕ card reader το hack δεν τα περναει ολα.

Τωρα μπορειτε να τρεχεται ολους τους χαρτες original ή hacked απο την μνημη και παραλληλα να δουλευετε και το μηχανημα san pda.

 

Το τι προγραμμα δουλευει ο καθενας destinator H miomap δεν εχει σημασία!!!

 

Απλα πρεπει να εχετε σε ενα φακελο και τα αρχικα αρχεια του μιο γιατι αλλιως "τα χανει"

 

Φιλε Αντωνη σ' ευχαριστουμε και συντομα θα σου πω αποτελεσμα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον αρχικα περαστε με το hack το σπασμενο data + miomap.exe.

Ετσι θα μπαινει το μηχανημα σε file manager και οχι στο περιβαλλον του χάρτη.

Εαν το κανετε αυτο δεν υπάρχει πλεον επιστροφη, και το μηχανημα μενει για παντα σπασμένο.

 

Φιλε Αντωνη Ξεκινω και κανω τα παραπανω μα σε <file manager> δεν με βγαζει αλλα ξαναμπαινει στο miomap.

Το προγραμμα ειναι περασμενο στην συσκευη και οχι σε καρτα μηπως φταιει αυτο,δεν μπορω να το καταλαβω.

Περιμενω νεα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ακαλυπτε

 

δεν γινεται στην μνημη του μιο με τιποτε!!!

 

Μονο εαν τα περασεις στην καρτα την εξωτερικη.

 

Παρε μια 1 γιγα εχει περιπου 10 ευρώ!!!

Οι μικροτερες ειναι ακομη πιο φτηνες!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ακαλυπτε

 

δεν γινεται στην μνημη του μιο με τιποτε!!!

 

Μονο εαν τα περασεις στην καρτα την εξωτερικη.

 

Παρε μια 1 γιγα εχει περιπου 10 ευρώ!!!

Οι μικροτερες ειναι ακομη πιο φτηνες!!!!

 

 

Φιλε Αντωνη εχω μια 2gb για να περασω και τους χαρτες εξωτερικου(dest)

Οποτε θα τα παρω με την σειρα που γραφεις σε προηγουμενο δλδ θα την βγαλω μετα απο το μηχανημα να περασω και τα υπολοιπα αρχεια η θα τα περασω ολα εξαρχης μαζι και τους χαρτες?

Σωτηρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακου

 

 

δοκιμασε να το σπασεις πρωτα, και εαν το σπασιμο παει οκ

τοτε να προχωρισεις.

 

Γιατι δεν κατεβαζεις τους χαρτες του μιομαπ, η εκδοση 3.2 και μετα (3.3 εχω εγω Ιαν 2008) πιστευω οτι ειναι ανωτερη του destinator.

Δες εαν δουλευει και μετα εαν θελεις βαζεις και το destinator.

Οπως και να εχει μην ξεχασεις να κανεις copy & rename τον original folder του Mio στην καρτα αλλιως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...