Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας. εχω ειδη σπασει το c220 και εχω περασει το destinator μεσα στην καρτουλα με τους τελευταιους χαρτες κτλ. το προβλημα μου είναι οτι οταν παω να κανω αναζητηση και παω εκει που λεει πολη πρωτα και παταω πχ Θεσσαλονίκη μου βγαζει οτι δεν βρεθηκε τετοια πολη. καπου διαβασα οτι αυτο ειναι ενα προβλημα με το keyboard.ini . μπορει καποιος να με βοηθησει?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορει καποιος να μου πει ποια εκδοση του destinator μπορω να βαλω στο c220;

καποιες που δοκιμασα δεν ηταν για windows ce.

γνωριζει καποιος ποια ειναι για ce;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια. Αγόρασα το πρωί το mio c220. Ήρθα σπίτι το άνοιξα όλα μια χαρά. Μπαίνω στο σάιτ της εταιρίας να κάνω κανα update. Κατεβάζω το miomap v3 updater και κάνω update. Τελειώνει με επιτυχία και κάνει επανεκίνηση. Όταν ανοίγει τα κουμπιά πατιούνται με δυσκολία και ειδικά το κουμπί για πίσω δεν πατιέται καθόλου.

Έχει κανείς καμια ιδέα τι να κάνω; Έκανα αποκατάσταση από το cd αλλά πάλι τα ίδια.:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα καλα μεχρι το πρωτο σταδιο.οκ με το mio.Σε πιο DIRECTORY όμως βαζουμε το destinaror? το βαζουμε απο το directory destinator apps και μετα ολοκληρο με την δομη που εχει , ή κανουμε κατι άλλο?

Το βασικο προβλημα ειναι οτι ενω το destinator το εχω βαλει στην SD, οταν βρισκω και παταω το αρχειο destinator.exe για να ξεκινησει μου βγαζει το εξεις μυνημα " a security error of unknown cause has been detected which has corrupted the programms internal state. THE PROGRAM CANNOT SAFELY CONTINUE EXECUTION AND MUST NOW BE TERMINATED." Το mio c220 το ξεκλειδωσα ακολουθοντασ τις οδηγειες βημα βημα, και ολα πηγαν μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας....

κατάφερα και ξεκλειδωσα το ΜΙΟ C220 με τον δευτερο απλό τρόπο (sd card)

Έβαλα και το Destinator και τωρα έχω μαζί 2 χάρτες....

 

Οσον αφορά το miomap....

Σκεφτηκα αν γίνεται να αλλάξω το ηχητικο μήνυμα "ΕΠΑΝΑΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ" που ακούγεται όταν δεν ακολουθήσω το δρομολόγιο που μου προτείνει το miomap....με κάτι πιο αστείο π.χ. "Που πας ρε μαλάκα?"

 

Μάλλον θα πρέπει να τροποποιήσω το αρχείο της ελληνικής γλώσσας με κατί που θα ηχογραφήσω εγω αντί για το ΕΠΑΝΑΚΑΘΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ??

 

Γίνεται αυτό?

Το έχει δοκιμάσει κανεις?

 

Ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρακαλώ όπως megahelp me.Είναι για το μιο c220.Θα ήθελα χαρτες της Ευρώπης αν γίνεται για το μιο μαπ αλλά και για το δεστινατορ.Ευχαριστώ προκαταβολικα.

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟ C220 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ ΧΑΡΤΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ. Ο ΧΑΡΤΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ 2006.10 V4. Πως μπορω να βρω την νέα έκδοση?

 

σε ευχαριστω. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια

 

 

ΠΡΙΝ στειλετε μηνυμα βοηθειας...καντε ενα κοπο να διαβασετε τις οδηγιες που εχουν βαλει οσοι το εχουν σπασει....ειναι αναλυτικοτατες!

Και ο δικος μας χρονος ειναι πολυτιμος και δεν μπορουμε να απανταμε σε 20 μηνυματα καθημερινα..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λόγω τιμής και (δυνατότητας ξεκλειδώματος) μάλλον θα πάρω το mio και εγώ. Από όσους το έχουν χρησιμοποιήσει αρκετά (μέχρι τώρα) τι λέει σαν συσκευή; Υπάρχει κάτι εξίσου καλό ή καλύτερο σε αυτά τα λεφτά που έχει ξεφύγει από την έρευνα αγοράς που έκανα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλές βόλτες (με gps πάντα :P:P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λόγω τιμής και (δυνατότητας ξεκλειδώματος) μάλλον θα πάρω το mio και εγώ. Από όσους το έχουν χρησιμοποιήσει αρκετά (μέχρι τώρα) τι λέει σαν συσκευή; Υπάρχει κάτι εξίσου καλό ή καλύτερο σε αυτά τα λεφτά που έχει ξεφύγει από την έρευνα αγοράς που έκανα;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλές βόλτες (με gps πάντα :P:P )

 

 

Στην αρχικη του μορφη ειναι πολυ φιλικο στην χρηση, με μεγαλα εικονιδια και ομορφα χρωμματα.

Τα περισσοτερα ειναι πανω κατω τα ιδια. Η ΜΙΟ βγαζει χρονια μηχανακια αυτου του τυπου και ειναι αρκετα αξιοπιστα.

Απο τα μηχανακια της τιμης του θεωρω οτι ειναι μαλλον το καλυτερο με τον καλυτερο επεξεργαστη, ικανοποιητικη μνημη-επεκτασιμη- και ομορφα γραφικα.

Στην τελευταια μορφη του το λογισμικο Ι-go ειναι ακριβες και καλο-εγω το χρησιμοποιω ευρωπη και ειναι πολυ ενημερωμενο, ορια ταχυτητας, καμερες κλπ, και δεν ειχα κανενα προβλημα στην Ελλάδα.

Οι προηγουμενες εκδοσεις ηταν μετριες και ετσι εβγαλε το ντεστινειτορ καλυτερο ονομα.

Πλεον ειναι σχεδον τα ιδια.

Καλημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα .

ειμαι νεος χρηστης και θα ηθελα αν μπορειτε να με βοηθησετε.

Αγορασα το mio C320b και το ξεκλειδωσα αλλα δε μπορω να τρεξω το destinator 7 for pna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας.

ειμαι νεος χρήστης και θα ηθελα λιγη βοηθεια οσον αφορα το mio c320b.το ξεκλειδωσα αλλα δε μπορω να τρεξω το destinator 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...