Προς το περιεχόμενο

mio c220


teohaz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακου

 

 

δοκιμασε να το σπασεις πρωτα, και εαν το σπασιμο παει οκ

τοτε να προχωρισεις.

 

Γιατι δεν κατεβαζεις τους χαρτες του μιομαπ, η εκδοση 3.2 και μετα (3.3 εχω εγω Ιαν 2008) πιστευω οτι ειναι ανωτερη του destinator.

Δες εαν δουλευει και μετα εαν θελεις βαζεις και το destinator.

Οπως και να εχει μην ξεχασεις να κανεις copy & rename τον original folder του Mio στην καρτα αλλιως...

 

Φιλε Αντωνη εχω την εκδοση v3.3 Mar 29 2007 & χαρτη Ελλαδα 2006.10 v4 και μιλαμε για πολυ χαλια.Για να καταλαβεις στην διευθυνση που μενω την εχει την μιση με διαφορετικο ονομα (ουτε αριθμο,λεει δεν βρεθηκε)και απο τι ξερω τα τελευταια 40 χρονια δεν εχει αλλαξει ενω στο dest7 που εχω σ' ενα pda μιλαμε κανονικα ολα και για να μην αναφερω και απο διαδρομες.Αν λες για τον χαρτη του 2008 που εχει και το IGO το εχει ενας φιλος καιτο τσεκαρα και εκει.Δεν υπαρχω-δεν μενω πουθενα εγω:confused:

ελπιζω να τα καταφερω

Ευχαριστω για την βοηθεια σου:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 432
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κοιτα αριθμο μπορει να μην στον βρισκει παντα αλλα και τα γραφικα και η ταχυτητα και η ακριβεια θεσης ειναι πολυ καλη.

Εγω δεν αντιμετωπισα προβλημα εως τωρα....

 

απο κει και περα εφόσσον σου αρεσει ο ντεστινειτορ κανενα προβλημα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ακαλυπτε

 

δεν γινεται στην μνημη του μιο με τιποτε!!!

 

Μονο εαν τα περασεις στην καρτα την εξωτερικη.

 

Λοιπον αρχικα περαστε με το hack το σπασμενο data + miomap.exe.

Ετσι θα μπαινει το μηχανημα σε file manager και οχι στο περιβαλλον του χάρτη.

 

Φιλε Αντωνη Ξεκινω και κανω τα παραπανω στην καρτα μα σε <file manager> δεν με βγαζει αλλα ξαναμπαινει στο miomap.Τι μπορει να κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω κάνει. Υπάρχουν δύο τρόποι:

 

1) Με αυτοεκτελούμενο αρχείο στην SD

2) Με εγκατάσταση του destinator στην μνήμη του pna

 

Αν ενδιαφέρεσαι θα στο στείλω με e-mail.

 

εχώ πάρει και εγώ το mio c220 και το βρίσκο ανιμέροτο σε εχώ ακούσει το destnator είναι κορφύ για αύτο σε παρακαλώ αν θες στειλτο μού ευχαριστώ εκ το προτέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μπειτε στο gpsforum.com και κατεβαστε τους σπασμενους χαρτες ειναι πανω απο 1.2 γιγα

 

οταν τους εχετε στειλετε μηνυμα να σας στειλω τα σπασιματα...δυστυχως ειναι τεραστια τα αρχεια και δεν μπορω να τα στειλω με μειλ!

 

Καλο ψαξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κατι κι εγω.Υπάρχει τρόπος σε mio C220 hack να γίνεται τερματισμός με κάποιο πρόγραμμα(στην μπλε οθονη του explorer που εμφανίζεται) και όχι με το κουμπί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ειμαι κατοχος ενος mio c220 το ξεκλειδωσα και εβαλα το destinator v6.0 με χαρτεσ του 2006 μιας και τους επομενους χαρτες δεν τους παιρνει.

η εκδοση 6.1 που βρισκω σε τορρεντ εχει αρχεια .cab ta opoia to mio den μπορει να σεταρει

ενω η εκδοση 7.0 μου βγαζει μυνημα για fatal error

παρακαλω οποιονδηποτε εχει περασει σε sd τις παραπανω εκδοσεις να στειλει οδηγιες πως το καταφερε γιατι δεν παλευετε αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οποιος θελει να δει αυτο http://my.opera.com/bupahs/blog/ ειναι το καλυτερο hack που εχω δει στο mioc220 μεχρι τωρα..το εχω βαλει και ειναι τελειο...ειναι οπως στο βιντεακι που δειχνει και καλυτερο. ο τυπος δινεικαι το igo αλλα οχι χαρτες τις ελλαδας. μηπως ξερετε που θα τους βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Θα μπορούσε καποιος να πει την διαδικασία σπασίματος του μιο 220?Ακριβως βήμα βήμα και τι χρειαζεται.Πως μετατρεπεται σε pda?Αν ειναι απαραιτητο να περάσει καποιος destinator?Εχω το μιο 220 με χάρτη v3.3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...