Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε δεν ξερω τι να σου πω. Εγω εχοντας παιξει πολλα στοιχηματα στο συγκεκριμενο site τετοιο προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει ποτε. Και το θεμα ειναι πως οταν παιζω στοιχηματα οπως κορνερ τα αποτελεσματα τα διασταυρωνω με αλλα site μετα απο οτι ειχα παθει στη betfair.

Τα αποτελεσματα π.χ. τα κορνερ τα διαυσταρωσες με καποιο αλλο site γιατι κατι μπορει να ξεφυγε σε εσενα. Και αν ναι γιατι δεν τους εστειλες το link ετσι ωστε να δουν και μονοι τους πως εκαναν λαθος.

 

 

 

Αυτο το λαθος το εχω δει να γινεται αλλα στιγμιαια. Π.χ. κερδιζει ο ενας παιχτης ποντο και κατα λαθος τον χρεωνουν στον αλλο. Μετα απο ελαχιστο χρονο βεβαια το διορθωνουν. Αν μιλας για τετοιο λαθος αυτο καποιες φορες ειναι λογικο να συμβαινει στα live σε γεγονοτα που εξελισσονται πολυ γρηγορα.

 

Φιλε μου αν ειναι καθε φορα που παιζουμε ενα στοιχημα να ψαχνουμε ολο το ιντερνετ να κανουμε επαληθευσεις και να μην μπορουμε να εχουμε εμπιστοσυνη σε μια <<σοβαρη>> εταιρια τοτε καικαμε..

Σε αυτα που ανεφερα δεν χρειαζοταν διασταυρωση γιατι τα εβλεπα με τα ματια μου ζωντανα οπως ειπα και μαλιστα πολυ προσεκτικα.

Αν παιζεις σε μια εταιρια και νιωθεις ανασφαλεια στα παιχνιδια που βλεπεις ζωντανα τοτε φανταστειτε τι γινεται σε αγωνες που δεν τους παρακολουθεις live και γραφουν οτι επιθυμουν οι κυριοι αυτοι. Καταλαβαινετε λοιπον ποσα στοιχηματα κλεβουν απο αυτους τους αγωνες.

 

Για αυτους τους λογους επαναλαμβανω οτι ολα αυτα δειχνουν αναξιοπιστη εταιρια.

Δεν ειναι δυνατον να παιζεις και να τρεμει η ψυχη σου για το ποτε θα σε κλεψουν, ας μαθουν να ειναι σοβαρη και να διορθωνουν τα λαθη τους οι κυριοι της bet365 και μετα ξανασκεφτομαστε εαν υπαρχει περιπτωση να ξαναειμαστε πελατες τους.

 

Γιαυτο προσοχη παιδια ακομα και στους live αγωνες τα ματια ανοιχτα

και οποιος εχει αντιστοιχες εμπειριες να μην δισταζει να τις καταγγελει δημοσια για να ξερουμε ποιοι ειναι οι σωστοι και ποιοι οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε μου αν ειναι καθε φορα που παιζουμε ενα στοιχημα να ψαχνουμε ολο το ιντερνετ να κανουμε επαληθευσεις και να μην μπορουμε να εχουμε εμπιστοσυνη σε μια <<σοβαρη>> εταιρια τοτε καικαμε..

 

Τις επαληθευσεις πρεπει να τις κανεις σε οποια εταιρια και αν παιζεις γιατι λαθη γινονται. Σου ειπα το περιστατικο με την betfair. Δεν πιστευω οτι το εκαναν εσκεμμενα αλλα αν δεν εκανα εγω επαληθευση τα χρηματα δεν θα τα εβλεπα ποτε. Στην bet365 δεν μου εχει συμβει ποτε, αλλα παντα τα επαληθευω γιατι να γινει καποια στιγμη λαθος δεν ειναι και απιθανο...

 

Σε αυτα που ανεφερα δεν χρειαζοταν διασταυρωση γιατι τα εβλεπα με τα ματια μου ζωντανα οπως ειπα και μαλιστα πολυ προσεκτικα.

 

Καλα ρε φιλε. Πιστευει πως σε εκλεψαν και δεν το διαυσταυρωσες με καποιο αλλο site αν ειναι σιγουρα ετσι? Το διαυσταυρωνεις με καποιο αξιοπιστο site τους στελνεις και το link μετα και λες οριστε κυριοι. Τοσα ειναι τα κορνερ και κερδισα. Εγω στην betfair αυτο εκανα.

Ποτε δεν εισαι σιγουρος ιδιως σε στοιχηματα οπως κορνερ. Μου εχει συμβει να παρακολουθω αγωνα που εχω παιξει κορνερ, να τα μετραω και να νομιζω πως εχω χασει. Μου ειχε ξεφυγει ομως ενα και οταν μπηκα στον λογαριασμο μου την αλλη μερα ειδα μεσα τα λεφτα :-D:-D.

Ποσο μαλλον εσυ που πιστευεις πως σε εκλεψαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις.

Οσα ανεφερα εδω είναι πολύ προσεκτικά και μελετημένα.

Ειναι γεγονότα. Για να φτάσω στο σημείο να τα αναφέρω δημόσια να είσαι

σίγουρος οτι ήμουν πολυ προσεκτικος.

 

Καλό ειναι λοίπον να το ψάχνουμε το θεμα με αυτες τις εταιρίες που

πλασάρονται ως αξιοπιστες , γιατί αν επαναπαυτούμε και πουμε οκ αξιοπιστη εταιρια

η bet365 τοτε μπορεί να βρεθούμε προ εκπλήξεων, οπως έπαθα εγω.

Γιαυτο προτείνω να μην δίνεται τόσο ευκολα ψήφο εμπιστοσύνης αν

δεν το εχετε ψαξει καλα και να υπερασπιζεσαι εταιρίες που ειναι δοκιμασμένες σε ολα

τα επιπεδα.

Αυτα και κλείνει εδω το θέμα bet365.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, σου παραθέτω τα καλύτερα site αφού ασχολούμε 12 χρόνια με το άθλημα

 

http://www.bet365.com

http://www.unibet.com

http://www.sportingbet.com

http://www.vistabet.com

 

δεν ξέρω πόσο ετών είσαι αλλά η συμβουλή μου μακριά γιατί θα σε πάει από διασκέδαση σε πάθος η επιλογή δική σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μάλλον δεν θέλεις να καταλάβεις.

Οσα ανεφερα εδω είναι πολύ προσεκτικά και μελετημένα.

Ειναι γεγονότα. Για να φτάσω στο σημείο να τα αναφέρω δημόσια να είσαι

σίγουρος οτι ήμουν πολυ προσεκτικος.

 

Αποψη μου πως επρεπε να κανεις αυτο που ειπα παραπανω. Τελοσπαντων.

 

 

Καλό ειναι λοίπον να το ψάχνουμε το θεμα με αυτες τις εταιρίες που

πλασάρονται ως αξιοπιστες , γιατί αν επαναπαυτούμε και πουμε οκ αξιοπιστη εταιρια

η bet365 τοτε μπορεί να βρεθούμε προ εκπλήξεων, οπως έπαθα εγω.

Γιαυτο προτείνω να μην δίνεται τόσο ευκολα ψήφο εμπιστοσύνης αν

δεν το εχετε ψαξει καλα και να υπερασπιζεσαι εταιρίες που ειναι δοκιμασμένες σε ολα

τα επιπεδα.

 

Προσωπικα εχω προτεινει στο παρελθον (και εξακολουθω) ως πρωτη επιλογη για online στοιχημα την bet365. Και η αποψη μου δεν ειναι τυχαια ουτε επιπολαια (παιζω συστηματικα εκει 3 χρονια οπως ειπα χωρις προβλημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

΄παίδες μπορεί κάποιος να μου θυμήσει πώς κάνουμε ανάληψη απο bwin;Κάτι θυμάμαι πρέπει να στείλεις την ταυτότητα φώτο αλλα τα χω μπερδεμένα.

 

ΥΓ έχω λογαριασμό στο paypal κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

΄παίδες μπορεί κάποιος να μου θυμήσει πώς κάνουμε ανάληψη απο bwin;Κάτι θυμάμαι πρέπει να στείλεις την ταυτότητα φώτο αλλα τα χω μπερδεμένα.

 

ΥΓ έχω λογαριασμό στο paypal κανονικά.

 

Κανε μια ερωτηση στο τμημα εξυπηρετησης πελατων τι χρειαζεται να στειλεις. Αν δεν εχεις στειλει ταυτοτητα θα σου ζητησουν στο συγκεκριμενο site παντως. Επιπλεον αν εχεις κανει καταθεση με paysafecard π.χ μπορει να σου ζητησουν και αλλα στοιχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταυτότητα δεν έχω στείλει ποτέ.και λεφτά μόνο απο paysafe εχω βάλει.Θυμόμουν ότι παλαιότερα μόνο ταυτότητα λέγατε απλά για να το σιγουρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταυτότητα δεν έχω στείλει ποτέ.και λεφτά μόνο απο paysafe εχω βάλει.Θυμόμουν ότι παλαιότερα μόνο ταυτότητα λέγατε απλά για να το σιγουρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις κανει καταθεση με paysafecard κατα πασα πιθανοτητα θα σου ζητησουν και αλλα στοιχεια.

 

Εγω ειχα κανει το λαθος να κανω καταθεση με paysafecard στη betfair μονο μια φορα (και ενω πριν ειχα ηδη κανει καταθεσεις με χρεωστικη) και μετα μου ζητουσαν εκτος απο ταυτοτητα, να κανω ταυτοποιηση διευθυνσης (με καποιο λογαριασμο π.χ. ΔΕΗ ΟΤΕ) και να στειλω και αντιγραφο της χρεωστικης καρτας με την οποια ειχα κανει προηγουμενως καταθεσεις. Οταν τους ειπα γιατι τα ζητανε ολα αυτα μου ειπαν πως τους υποχρεωνουν για να αποφευχθει το ξεπλυμα μαυρου χρηματος λογω της ανωνυμιας της paysafecard.

 

Τωρα δεν ξερω σιγουρα αν και η bwin τα ζητησει ολα αυτα μιας και δεν εχω κανει εκει καταθεση με paysafecard, αλλα το θεωρω πολυ πιθανο... :fear::fear::fear:

 

Ρωτα τους τι χρειαζεται και ενημερωσε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις κανει καταθεση με paysafecard κατα πασα πιθανοτητα θα σου ζητησουν και αλλα στοιχεια.

 

Εγω ειχα κανει το λαθος να κανω καταθεση με paysafecard στη betfair μονο μια φορα (και ενω πριν ειχα ηδη κανει καταθεσεις με χρεωστικη) και μετα μου ζητουσαν εκτος απο ταυτοτητα, να κανω ταυτοποιηση διευθυνσης (με καποιο λογαριασμο π.χ. ΔΕΗ ΟΤΕ) και να στειλω και αντιγραφο της χρεωστικης καρτας με την οποια ειχα κανει προηγουμενως καταθεσεις. Οταν τους ειπα γιατι τα ζητανε ολα αυτα μου ειπαν πως τους υποχρεωνουν για να αποφευχθει το ξεπλυμα μαυρου χρηματος λογω της ανωνυμιας της paysafecard.

 

Τωρα δεν ξερω σιγουρα αν και η bwin τα ζητησει ολα αυτα μιας και δεν εχω κανει εκει καταθεση με paysafecard, αλλα το θεωρω πολυ πιθανο... :fear::fear::fear:

 

Ρωτα τους τι χρειαζεται και ενημερωσε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να ρωτησω για την Moneybookers....Eιναι η πρωτη φορα που την χρησιμοποιω και θελω να φορτωσω λεφτα και εκτυπωσα κατι πληροφοριες που μου εστειλε αλλα μου λεει Bank details:The Royal Bank of Scotland N.V.,Athens..Πρέπει να καταθεσω τα χρηματα μονο σε αυτη την τραπεζα ?Η μπορώ να παω σε οποια θέλω και επισης ποσες μερες κανουν να πανε τα χρηματα με εμβασμα στο λογαριασμο μου...???Οποιος ξερει ας βοηθησει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να ρωτησω για την Moneybookers....Eιναι η πρωτη φορα που την χρησιμοποιω και θελω να φορτωσω λεφτα και εκτυπωσα κατι πληροφοριες που μου εστειλε αλλα μου λεει Bank details:The Royal Bank of Scotland N.V.,Athens..Πρέπει να καταθεσω τα χρηματα μονο σε αυτη την τραπεζα ?Η μπορώ να παω σε οποια θέλω και επισης ποσες μερες κανουν να πανε τα χρηματα με εμβασμα στο λογαριασμο μου...???Οποιος ξερει ας βοηθησει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς απο οποιαδήποτε τράπεζα να κάνεις τη μεταφορά..φυσικά πληρώνοντας το ανάλογο κόστος εμβάσματος της εκάστοτε (η alpha μου είχε πάρει 20ε)...λογικά θα πάνε το πολύ σε 3 μέρες (φρόντισε να ακολουθήσεις οδηγίες εμβάσματος ακριβώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορείς απο οποιαδήποτε τράπεζα να κάνεις τη μεταφορά..φυσικά πληρώνοντας το ανάλογο κόστος εμβάσματος της εκάστοτε (η alpha μου είχε πάρει 20ε)...λογικά θα πάνε το πολύ σε 3 μέρες (φρόντισε να ακολουθήσεις οδηγίες εμβάσματος ακριβώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...