Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι στην bet365 μιλαω για επανακαταθεση.

 

Μιλουσα για tipsters. Γενικα αυτα με τη συνδρομη, ποια θεωρεις κορυφαια;

 

Σκεφτομαι, μιας και εχω μικρο κεφαλαιο να παιζω μονο το 1/10 απο αυτα που παιζεις. Δλδ οταν παιζεις 100 ευρω, θα παιζω 10 κ.ο.κ.. Σιγα,σιγα..

 

Τα Value σε τι αποδοσεις παιζουν συνηθως; Και τι κατηγοριες; Θα υπαρχουν οι αγωνες στην bet365;

 

Δεν εχω κοριφαια.. γενικα τα ψαχνω και εγω ολα. βλεπω τι δινουν.. βλεπω τι εχω εγω κτλ..

Ναι 1/10 κτλ ειναι μια χαρα γενικα αναλογα την banka του καθενος

Ta value κατα 95% υπαρχουν παντα στην 365

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια ειμαι γραμμενη στην unibet αλλα σημερα διαβασα στην εφημεριδα 6 Μερες οτι απο 5 δεκεμβρη θα κλεινουν τις ιντερνετικες παρανομες σελιδες και οι χρηστες που παιζουν θα πληρωνουν καποια ποσα!Γνωριζει κανεις αν η Unibet ειναι παρανομη στην Ελλαδα???Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε mail απο betfair ότι από 3 Δεκεμβρίου σταματάει να παρέχει υπηρεσίες στην Ελλάδα.

 

"Με λύπη μας, σας πληροφορούμε ότι, από τη Δευτέρα, 3 Δεκεμβρίου 2012, δεν θα παρέχουμε, πλέον, υπηρεσίες τυχερών παιγνίων και στοιχημάτων σε πελάτες που βρίσκονται στην Ελλάδα. Τούτο οφείλεται σε απόφαση της ελληνικής Επιτροπής Παιγνίων, η οποία περιλαμβάνει διατάξεις για την επιβολή χρηματικών και ποινικών κυρώσεων σε βάρος παρόχων υπηρεσιών τυχερών παιγνίων, που εξακολουθούν να λειτουργούν στην αγορά. Συνεπώς, δεν θα είναι δυνατή η πρόσβαση στα προϊόντα μας από πελάτες που βρίσκονται στην Ελλάδα."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, τα εδώ λαμόγια θέλουν να κάνουν μια κλειστή "ανοιχτή" αγορά. Ναι μεν θα υπάρχουν κι άλλες εταιρείες εκτός ΟΠΑΠ αλλά καμία γνωστή. Όλος τυχαίως οι εταιρείες που έχουν πάρει άδεια ανήκουν σε λαμόγια έλληνες επιχειρηματίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση αν ειχε κανεις προβλημα..

Μεχρι να περασει η 5/12 πολλες θα κρυφτουν, banners θα χαθουν κτλ..

Θα δουμε μετα τις 5/12 τι ακριβος θα γινει. Το να χασει ο κοσμος τα λεφτα του ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ.

Αν γινει οπως με την LADBROKES και 2-3 ακομα.. θα πουν μια μερα.. παιδια καντε login αλλα απλα για να παρετε τα λεφτα σας.

Οχι καταθεσεις οχι στοιχηματα...

Επισεις και η EXPEKT εχει κανα 6μηνο που δεν μπορεις να μπεις στα ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (κατηγορια ΚΙΝΟ)

 

Πολλα μαιλς ακομα θα ερθουν... υπομονη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα τραγικοι,για την bwin εχει ακουστει κατι?

 

Sent from my GT-I5800 using Insomnia

 

Μεχρι τωρα ΟΧΙ

 

Παιδια.. στις 5/12 θα ξερουμε ΑΚΡΙΒΩΣ!!!

Αλλαζει ο νομος και οποιαδηποτε εικασια μεχρι τοτε ειναι ασκοπη.. Κανεις δεν θα χασει τα λεφτα του αυτο ειναι το μονο σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήδη έχουν πάρει άδεια κάποιες εταιρείες. Το πράγμα θα γίνει όπως στη Γαλλία πιθανότατα. Οι μπουκς εκεί έχουν μεγάλο πρόβλημα με την φορολογία (έχουν 7.5% αν δεν κάνω λάθος) και εννοείται οι αποδόσεις πριν και μετά την φορολογία έχουν μεγάλη διαφορά. Συν του ότι δεν τους επιτρέπεται να δίνουν ότι στοιχήματα θέλουν.

 

Σκέψουν δηλαδή εδώ με την μικρή πελατειακή βάση και την μεγάλη φορολογία (10%). Σιγά μην κάτσει να ασχοληθεί κάποιος σοβαρός μπούκερ.

 

Όπως προείπαν πιο πάνω, κανείς δεν πρόκειται να χάσει τα χρήματα του. Θα του επιτραπεί η είσοδος μόνο και μόνο για να κάνει ανάληψη. Οι σοβαροί μπούκερς είναι σοβαροί για κάποιο λόγο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΕTFAIR τελος παιδια κ εμενα μου ηρθε μηνυμα . Γνωριζει κανεις αν θα γινει απο ολες τις εταιριες αυτο? Υπαρχει καποια παρομοια με

την betfair που να παιζουμε εναντιον αλλων παιχτων με υπερ και κατα? Η μονη που γνωριζω ειναι η betdaq αλλα δεν εχω γραφτει ποτε και δεν ξερω αν εφαρμοστει το ιδιο με την betfair για την Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο ειναι να περιμενετε ολοι. Το λογικο ειναι να ακολουθησουν ολες. Η φορολογια ειναι τεραστια για να μεινει μια εταιρια. Ανταλακτηρια το δευτερο μεγαλυτερο ειναι η μπετντακ αλλα δν εχει τζιρους σαν την Betfair. Αλλα περιμενετε γιατι υπαρχει περιπτωση να βγαλει ανακοινωση κ αυτη. ΚΑΜΙΑ εταιρια δν εχει παρει αδεια. Το ΑΦΜ ειναι απλα οτι εχουν ΑΦΜ και θα φορολογουνται αλλα δν σημαινει οτι θα θελουν να φορολογηθουν και με τον καινουργιο νομο. Οποτε υπομονη. Για τους ελληνες του εξωτερικου σαν εμενα :) δεν υπαρχει κανενα αγχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε το μήνυμα και σε μένα από betfair, με εταιρείες που προσφέρουν ip εξωτερικού θα γίνει δουλειά λέτε;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...