Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια θελω να ρωτησω τι χρειαζεται για να μπορω να παιξω internet-ικο στοιχημα καθως και καποιες συμβουλες-tips για σωστο παιξιμο και ασφαλεια οσο αφορα τα στοιχεια μου.δεν εχω ασχοληθει με στοιχηματα κλπ και προφανως θελω να παιξω για χαβαλε.δεν εχω σκοπο να βγαλω λεφτα :P και ουτε φυσικα θα βαλω και πολλα λευτα.(ποσο ειναι το ελαχιστο οριο που μπορεις να βαλεις?)

απλα ασχολουμε με ποδοσφαιρο πολλα χρονια και επειδη βαριεμαι τωρα το καλοκαιρι λεω να παιξω κανα ματσακι που και που(αντι να τρεχω σε προπατζιδικο καλυτερα απο το ιντερνετ)

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Kαλησπέρα φιλε το πρώτο που πρέπει να κανεις είναι να διαλέξεις μια εταιρία στοιχήματος και να κανεις εγγραφη και να γράψεις τα πραγματικά σου στοιχεια,μετά έρχεται η κατάθεση μπορείς να κανεις με paysafecard που τις βρίσκεις στα περιπτερα.συμβουλές για σωστό παίξιμο τι να σου πω.τo ελάχιστο όριο που μπορείς να βάλεις είναι από 10 ευρώ,

 

για εταιρίες στοιχήματος σου προτείνω

 

bet365.com

bwin.com

unibet.com

William Hill.com

 

Eγώ παίζω μονο bet365 και έχει ελαχιστη κατάθεση 5 ευρώ αλλα όταν βάζεις λεφτά με paysafe σου στέλνει τα λεφτά υποχρεωτικά με τραπεζικό έμβασμα σε περίπτωση που ζητησεις ανάληψη,αν βάλεις με visa και ζητησεις ανάληψη στα στέλνει στην visa με λίγα λόγια στέλνει τα λεφτά από εκεί που προήλθαν

στις άλλες εταιρίες δεν ξέρω τι παίζει στις πληρωμές,αλλα όμως είναι αξιόπιστες

 

ΑΝΑΛΗΨΗΣ

bet365 έμβασμα-ανάληψη από 125 eyro και πάνω,με visa από 10 ευρώ

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση!

συγκεκριμενα εχω κλεισει το 18ο ετος της ηλικιας μου αρα μπορω και γραφομαι κανονικα.καταθεσει χρηματων θελω να κανω απο paysafe(αμα γραφτω στην 365 και βαλω 10 ευρω paysafe την δεχεται δηλαδη,δεν απαιτει παραπανω χρηματα να βαλω?)

τελος για να παρω τα κερδη μου τι πρεπει να κανω? χρειαζομαι λογαριασμο τραπεζης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και 10 ευρώ να βάλεις τα δέχεται κανονικά δεν υπάρχει πρόβλημα,στις ανάληψης αν βάλεις με paysafecard σου στέλνει τα λεφτά σε τραπεζικό λογαριασμό-βιβλιάριο αν βάλεις λεφτά με visa σου βάζει τα λεφτά στην visa παραπάνω σου έγραψα από πιο ποσο ξεκινάνε η ανάληψης εγώ χρησιμοποιώ προπληρωμένη κάρτα με το σήμα visa

 

 

η bwin νομίζω χρησιμοποιεί και ως μέθοδο πληρωμής την Western Union που εσένα αν δεν έχεις στοιχεια τραπέζης σε βολεύει

 

αλλα να ξέρεις ότι θα σου κρατάει και προμήθεια από το ποσο ανάληψης

 

κοίτα να δεις μήπως μπορείς να βγάλεις καμια προπληρωμένη κάρτα (βάζεις οποτε θες χρήματα) βεβαια ζητάνε πολλά στοιχεια στις τράπεζες αλλα αν είσαι φοιτητής ίσως να είναι πιο χαλαρά.αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει λογαριασμο τραπεζης και προπληρωμενη η μανα μου,μπορω να κανω λογαριασμο στην 365 στο ονομα μου και να μου βαζει τα λεφτα στον λογαριασμο της μανας μου?(δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα,ενωω θα βαζει λεφτα απο τον λογαριασμο τραπεζης δεν θα τραβαει ετσι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση!

συγκεκριμενα εχω κλεισει το 18ο ετος της ηλικιας μου αρα μπορω και γραφομαι κανονικα.καταθεσει χρηματων θελω να κανω απο paysafe(αμα γραφτω στην 365 και βαλω 10 ευρω paysafe την δεχεται δηλαδη,δεν απαιτει παραπανω χρηματα να βαλω?)

τελος για να παρω τα κερδη μου τι πρεπει να κανω? χρειαζομαι λογαριασμο τραπεζης?

 

Φιλε μου η PAYSAFE για τετοια μικροποσα ισως ειναι η καλητερη επιλογη.

Δες και διαφορα bonus που δινουν οι εταιριες..

www.123pame.net

 

Απο εκει και περα αν πας για να ασχολιθεις μπορεις να εχεις μια χρεωστικη και να βαζεις εκει τα λεφτα που θελεις ΜΟΝΟ να παιξεις. Αν δεις οτι τα πας καλα υπαρχει κ η Moneybookers.

Οτι χριαστεις μιας και ασχολουμε με το στοιχημα πολλα χρονια (στο ΙΝΤΕΡΝΕΤ) μπορεις να με ρωτισεις ειτε απο εδω ειτε απο PM ειτε απο to CHAT του σιτε που σου ειπα πριν. Με χαρα αν μπορώ HELPαρω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει λογαριασμο τραπεζης και προπληρωμενη η μανα μου,μπορω να κανω λογαριασμο στην 365 στο ονομα μου και να μου βαζει τα λεφτα στον λογαριασμο της μανας μου?(δεν πιστευω να υπαρχει προβλημα,ενωω θα βαζει λεφτα απο τον λογαριασμο τραπεζης δεν θα τραβαει ετσι?)

οχι, ολοι οι λογαριασμοί και οι καρτες θα πρεπει να ανηκουν στον κατοχο του λογαριασμόυ,δεν γίνετε

 

Aν δεν έχεις στοιχεια τράπεζας είναι λίγο δύσκολο o newtech πιστεύω θα σε βοηθήσει περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι, ολοι οι λογαριασμοί και οι καρτες θα πρεπει να ανηκουν στον κατοχο του λογαριασμόυ,δεν γίνετε

 

Aν δεν έχεις στοιχεια τράπεζας είναι λίγο δύσκολο o newtech πιστεύω θα σε βοηθήσει περισσότερο

 

 

Ακριβως.

Εκτος αν ο Λογαριασμος θα ανοιχτει στο ονομα της ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΟΥ.

Κατι το οποιο δεν στο προτείνω καθως οταν θα εχεις προβλημα καποια στιγμη ισως θα χρειαστει να παρεις τηλεφωνο..

Με λιγα λογια

 

1)Ανοιξτε ΠΑΝΤΑ λογαριασμο ΜΟΝΟ στο ονομα σας

2)ΠΟΤΕ μην ανοιξετε 2ο λογαριασμο με το ιδιο ονομα! (για το BONUS). Αν ξεχασετε τον κωδικο στειλτε τους ενα μαιλ.

3)Θα χριαστει κατα 80% να κανετε ταυτοπιιση. Γινετε για διαφορους λογους αυτο δεν θα το αναλυσω (εκτος και αν θελετε). Σε αυτην καποιες ζιτανε ΜΟΝΟ ταυτοτητα ή διαβατιριο ή διπλομα και καποιες και καποιο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

Αν ΔΕΝ εχετε λογαριασμο (ΔΕΗ ΕΥΔΑΠ , ΚΙΝΗΤΟ , Αναλυση τραπεζας) αρκει να εχετε στην ΙΔΙΑ διευθινση που δηλοσατε Καποιον με το ΙΔΙΟ επιθετο (ΜΑΝΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΔΕΡΦΟΣ)

 

Κανε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα ή Moneybookers (οπου μπορεις να συνδεσεις την καρτα της μητερας σου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως.

Εκτος αν ο Λογαριασμος θα ανοιχτει στο ονομα της ΜΗΤΕΡΑΣ ΣΟΥ.

Κατι το οποιο δεν στο προτείνω καθως οταν θα εχεις προβλημα καποια στιγμη ισως θα χρειαστει να παρεις τηλεφωνο..

Με λιγα λογια

 

1)Ανοιξτε ΠΑΝΤΑ λογαριασμο ΜΟΝΟ στο ονομα σας

2)ΠΟΤΕ μην ανοιξετε 2ο λογαριασμο με το ιδιο ονομα! (για το BONUS). Αν ξεχασετε τον κωδικο στειλτε τους ενα μαιλ.

3)Θα χριαστει κατα 80% να κανετε ταυτοπιιση. Γινετε για διαφορους λογους αυτο δεν θα το αναλυσω (εκτος και αν θελετε). Σε αυτην καποιες ζιτανε ΜΟΝΟ ταυτοτητα ή διαβατιριο ή διπλομα και καποιες και καποιο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ.

Αν ΔΕΝ εχετε λογαριασμο (ΔΕΗ ΕΥΔΑΠ , ΚΙΝΗΤΟ , Αναλυση τραπεζας) αρκει να εχετε στην ΙΔΙΑ διευθινση που δηλοσατε Καποιον με το ΙΔΙΟ επιθετο (ΜΑΝΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΔΕΡΦΟΣ)

 

Κανε ενα λογαριασμο σε μια τραπεζα ή Moneybookers (οπου μπορεις να συνδεσεις την καρτα της μητερας σου)

εχεις pm :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις pm :P

 

Σου απαντησα :)

Τελος καλοκαιριού θα κανω και νεα VIDEO που θα αναλύω πολλές από τις απορίες σου :)

Εχω καποια VIDOs στο youtube αλλα δεν θα βγουν νεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά σόρρι εάν επαναλαμβάνω το ίδιο ερώτημα αλλα τα site που ζητάνε ταυότητα, δίπλωμα διαβατίριο κτλ. είναι ασφαλείς? δεν μπορούνε να σου κάνουνε ζημιά? Μπορεί να ζώ και στο μεσαίωνα αλλα είπα να ρωτήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σόρρι εάν επαναλαμβάνω το ίδιο ερώτημα αλλα τα site που ζητάνε ταυότητα, δίπλωμα διαβατίριο κτλ. είναι ασφαλείς? δεν μπορούνε να σου κάνουνε ζημιά? Μπορεί να ζώ και στο μεσαίωνα αλλα είπα να ρωτήσω..

 

Για σου φιλε μου.

Ναι ειναι 100% ασφαλες δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα. Το κανουν για τα παρακατω

 

1)Πρεπει να δουν αν εισαι ανω 18

2)Αν εχει bonus η εταιρια πρεπει να δουν αν εισαι αυτος που λες

 

Αν εχεις φοβο απλα σβινεις 1-2 νουμερακια η πολυ απλα στελνεις φοτογραφια απο κινιτο ;) οτι καλητερο ειναι αυτο γιατι αυτο δεν μπορει κανεις να το επεξεργαστει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

newtech σκεφτομαι να ξαναρχισω το στοιχημα αυτες τις ημερες. Θα ξαναμπω στην bet365 που δινει bonus 25%. Θα βαλω 400+100 το bonus και θα παιζω αυτα που προτεινεις, αλλα στο 1/5-1/10 απο το ποσο που βαζεις εσυ.

 

Μπορεις να μου πεις ποιες στηλες να προσεξω περισσοτερο; Το personal computer τι ειναι; Εχεις καπου ιστορικο των στοιχηματων σου;

 

Εαν δεν παρασυρθω απο την πλεονεξια μου και το live, πιστευεις οτι με 500 ευρω θα μπορεσω να βγαζω καποιο κερδος σε μηνιαια βαση; Αρκει αυτο το κεφαλαιο που εχω; Βλεπω οτι εχεις πολυ μεγαλο ταμειο και δε δισταζεις να πονταρεις μεγαλα ποσα.

 

Τελος, απευθυνομαι προς ολους, ξερετε ποιοι ειναι οι καλυτεροι bookmakers; Προσφερουν τα προγνωστικα τους δωρεαν;

 

Απο surfbet δε λενε κατι το ιδιαιτερο, οι betarades τα πανε καλα στο nba και tennis, απο scoreline βγαζουν καποια κερδη οι books. Αλλα δεν μπορω να τους ακολουθησω ολους.

 

Τελος, το tipnow ειναι εγκυρο; Εκει που λεει οτι εαν ενα value bet χαθει, σου δινουν ενα αλλο δωρεαν, ισχυει; Εαν χαθει και το δευτερο; Σου δινουν και τριτο;

Επεξ/σία από Luxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newtech σκεφτομαι να ξαναρχισω το στοιχημα αυτες τις ημερες. Θα ξαναμπω στην bet365 που δινει bonus 25%. Θα βαλω 400+100 το bonus και θα παιζω αυτα που προτεινεις, αλλα στο 1/5-1/10 απο το ποσο που βαζεις εσυ.

 

Καλησπερα φιλε μου.. η 365 δινει 100% bonus μεχρι 100€ αν δεν κανω λαθος!

Εκτος αν μιλας για επανακαθεσης.

 

 

Μπορεις να μου πεις ποιες στηλες να προσεξω περισσοτερο; Το personal computer τι ειναι; Εχεις καπου ιστορικο των στοιχηματων σου;

 

Υπαρχει σχετικο VIDEO για το τι ειναι η καθε στιλη.

Οχι ιστορικο δεν υπαρχει (θελουμε να αλλαξουμε ολο το σιτε την δομη του.. ειναι στα πρωτα που θα μπουν

 

Εαν δεν παρασυρθω απο την πλεονεξια μου και το live, πιστευεις οτι με 500 ευρω θα μπορεσω να βγαζω καποιο κερδος σε μηνιαια βαση; Αρκει αυτο το κεφαλαιο που εχω; Βλεπω οτι εχεις πολυ μεγαλο ταμειο και δε δισταζεις να πονταρεις μεγαλα ποσα.

Στοιχημα ειναι... δεν μπορεις να ξερεις ΠΟΤΕ

 

 

Τελος, απευθυνομαι προς ολους, ξερετε ποιοι ειναι οι καλυτεροι bookmakers; Προσφερουν τα προγνωστικα τους δωρεαν;

Δες Εδω http://goo.gl/ZxKKl (bookmakers.. οχι tipsters)

 

Απο surfbet δε λενε κατι το ιδιαιτερο, οι betarades τα πανε καλα στο nba και tennis, απο scoreline βγαζουν καποια κερδη οι books. Αλλα δεν μπορω να τους ακολουθησω ολους.

 

Δεν το ξερω.. κανε μια βαση να δεις τι κανει ο καθενας.

 

Τελος, το tipnow ειναι εγκυρο; Εκει που λεει οτι εαν ενα value bet χαθει, σου δινουν ενα αλλο δωρεαν, ισχυει; Εαν χαθει και το δευτερο; Σου δινουν και τριτο;

Ναι ετσι ειναι.. πολυ ΔΥΣΚΟΛΑ να χαθουν 2,3 φωρες τα VALUE!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι στην bet365 μιλαω για επανακαταθεση.

 

Μιλουσα για tipsters. Γενικα αυτα με τη συνδρομη, ποια θεωρεις κορυφαια;

 

Σκεφτομαι, μιας και εχω μικρο κεφαλαιο να παιζω μονο το 1/10 απο αυτα που παιζεις. Δλδ οταν παιζεις 100 ευρω, θα παιζω 10 κ.ο.κ.. Σιγα,σιγα..

 

Τα Value σε τι αποδοσεις παιζουν συνηθως; Και τι κατηγοριες; Θα υπαρχουν οι αγωνες στην bet365;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...