Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μόλις το συνηθίσεις τα υπόλοιπα θα σου φαίνονται χαλασμένα :P

 

τη διαφορά θα τη καταλάβεις μετά από μερικές μέρες που θα το έχεις συνηθίσει, ειδικά σε περίπτωση που χρειάζεται να δουλεύεις και  σε απλό παράλληλα και πηγαίνεις από το ένα στο άλλο 

 

 

ΥΓ να σου ετοιμάσουμε νάρθηκες; :P

Ναρθηκες για ποιο πραγμα?δενν το εποιασα. :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι πάγκος συνεργείου αυτοκινήτων, όχι γραφείο!

 

 

Θα σε παραπέμψω σε μια παλιά φωτογραφία του status που ήταν ακριβώς η ίδια + μια οθόνη και, αν θυμάμαι καλά, 2 πληκτρολόγια!! :lol: :lol:

 

Απλά πρέπει να τη βρω πρώτα, αν υπάρχει ακόμα :P

 

img0052pm.jpg

 

Seconds to disaster:P

 

Τη βρήκα! Αν και... τώρα που την καλοβλέπω... σαν να μου φαίνεται ότι είχε συγυρίσει και αυτός λίγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και καλά που λένε ότι είναι σκληρά τα πλήκτρα..

Οχι ρε τι σκληρα ειναι τα πληκτρα?Εμενα μια χαρα μου φενοντε, δεν εχω αντιμετωπησει κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπολογιστή δεν βλέπουμε αλλά δεν πειράζει: +1 για την STR8! Τελικά... παντού υπάρχει μια STR8!! :lol: :lol:

 

 

H STR8 έχει διακοπτάκι και εξόδους.;ρ

 

Θα σε παραπέμψω σε μια παλιά φωτογραφία του status που ήταν ακριβώς η ίδια + μια οθόνη και, αν θυμάμαι καλά, 2 πληκτρολόγια!! :lol: :lol:

 

Απλά πρέπει να τη βρω πρώτα, αν υπάρχει ακόμα :P

 

 

Τη βρήκα! Αν και... τώρα που την καλοβλέπω... σαν να μου φαίνεται ότι είχε συγυρίσει και αυτός λίγο...

 

 

Άσε, άσε, πολύ, πάνε «εκείνες» οι μέρες..;ρ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε παραπέμψω σε μια παλιά φωτογραφία του status που ήταν ακριβώς η ίδια + μια οθόνη και, αν θυμάμαι καλά, 2 πληκτρολόγια!! :lol: :lol:

 

Απλά πρέπει να τη βρω πρώτα, αν υπάρχει ακόμα :P

 

 

Τη βρήκα! Αν και... τώρα που την καλοβλέπω... σαν να μου φαίνεται ότι είχε συγυρίσει και αυτός λίγο...

 

...Αν κοιτάξει κανείς προσεκτικά, θα διακρίνει και κάμποσα χύμα στο κύμα καρμπιρατέρ, προφυλακτήρες και τα σχετικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε τι σκληρα ειναι τα πληκτρα?Εμενα μια χαρα μου φενοντε, δεν εχω αντιμετωπησει κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

 

άμα θες συνεχίζουμε και τη κουβέντα στο θέμα που είχες ανοίξει γιατί εδώ είναι άσχετο, απλά επειδή αν αρχίσει κάποιος να ψάχνει στο internet συνεχώς διαβάζει ότι οι black switches είναι βαριοί και ασήκωτοι , χαίρομαι που εσύ όπως κι εγώ τους βρήκες μια χαρά  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν το καλυτερο που μπορουσα να κανω..οταν παρω καινουργια ψυκτρα, θα δω μηπως μπορω να κανω τπτ καλυτερο σε ολο το κουτι..παντως ειναι στην ακρη τα καλωδια οχι μεστη μεση οπως φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 8πινο ετσι προχειρα που ειδα δν φτανει αν περασει απο πισω, να ξαναερθει μπροστα για να κουμπωσει..το 24πινο το εχω περασει απο πισω..της καρτας να το περασω απο πισω και να κανει το ζιγκ-ζαγκ για να ξαναερθει, νομιζω δν εχει νοημα και δν φτανει..και το φαν που εβαλα πισω (ειναι αυτο που ειχε το κουτι μπροστα) εχει πολυ μικρο καλωδιο και δν φτανει πισω αλλα ως εκει μπροστα απο το τροφοδοτικο.

 

Ισως υπαρχει περιθωριο για το φαν μπροστα να το κουμπωσω απο πισω..

 

απλα με παιδεψαν αρκετα γτ δν εχω ξανακανει κατι παρομοιο και ισως τα αφησα λιγο προχειρα..θα τα ξανατσεκαρω ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 8πινο ετσι προχειρα που ειδα δν φτανει αν περασει απο πισω, να ξαναερθει μπροστα για να κουμπωσει..το 24πινο το εχω περασει απο πισω..της καρτας να το περασω απο πισω και να κανει το ζιγκ-ζαγκ για να ξαναερθει, νομιζω δν εχει νοημα και δν φτανει..και το φαν που εβαλα πισω (ειναι αυτο που ειχε το κουτι μπροστα) εχει πολυ μικρο καλωδιο και δν φτανει πισω αλλα ως εκει μπροστα απο το τροφοδοτικο.

 

Ισως υπαρχει περιθωριο για το φαν μπροστα να το κουμπωσω απο πισω..

 

απλα με παιδεψαν αρκετα γτ δν εχω ξανακανει κατι παρομοιο και ισως τα αφησα λιγο προχειρα..θα τα ξανατσεκαρω ολα

Οταν κανει το cable management παίξε με sleeved καλώδια http://www.bitfenix.com/global/en/products/premium-modding/alchemy-cables/ , το αποτέλεσμα θα ειναι πολυ όμορφο και το κουτάκι θα αναπνέει καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κανει το cable management παίξε με sleeved καλώδια http://www.bitfenix.com/global/en/products/premium-modding/alchemy-cables/ , το αποτέλεσμα θα ειναι πολυ όμορφο και το κουτάκι θα αναπνέει καλύτερα.

Ε, όχι δα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...