Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν σε ικανοποιουν;;

Τα εχω χρονια και τα ειχα παρει και ως δωρο οποτε δεν ειναι και οτι καλυτερο, ειδικα για ανθρωπο που εχει τρελα με τον ηχο, τα z623 ειναι THX Certified και για ταινιες και μουσικη παραγωγη που ασχολουμαι πολυ θα με βολεψουν

 

Ρε ρε αθεόφοβε.Μην ποστάρεις εικόνες με αυτό το κουτάκι.Θα ρθω να στο κλέψω :P :wub:

Εχω λαβει π.μ απο πολλους ερωτοχτυπημενους με το κουτακι μου, μα τοσο πολυ σας αρεσει; Ααααα σας καταλαβαινω και γω ετσι νιωθω!!! :) <3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση σο τροφοδοτικο τα καλωδια τις εξοδου χωρανε ανετα ή τα πιεζεις στις ακρες?

Εμενα δεν εχει καμια πιεση μεσα... Απο το τροφοδοτικο δεν εμποδιζει τιποτα η μονη μλκια ειναι τα καλωδια του side panel που οταν θες να κλεισεις το πανελ εχεις και το ενα χερι να τα κραταει απο την αλλη μερια ωστε να κλεισει το κουτι... Γενικα κανενα προβλημμα ολα τα καλωδια ειναι διπλα απο το τροφοδοτικο μου νοικοκυρεμενα και ωραια τακτοποιημενα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω λαβει π.μ απο πολλους ερωτοχτυπημενους με το κουτακι μου, μα τοσο πολυ σας αρεσει; Ααααα σας καταλαβαινω και γω ετσι νιωθω!!! :) <3

 

Τα χριστούγεννα που θα χτίσω νέο συστηματάκι θα δεις ρε :P

Θα πάρω το καινούργιο prodigy (αν και δεν έχει καμία διαφορά εξωτερικά :P)

 

μια ερωτηση σο τροφοδοτικο τα καλωδια τις εξοδου χωρανε ανετα ή τα πιεζεις στις ακρες?

 

Είχε ανεβάσει ΠΆΛΙ!! φωτο στο ''Δείξει το κουτί σας''

Ο επιδειξίας :angry:

 

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω

Εχω βαλει λινκ και στην υπογραφη κανε κλικ να δεις πως ειναι

 

Τα χριστούγεννα που θα χτίσω νέο συστηματάκι θα δεις ρε :P

Θα πάρω το καινούργιο prodigy (αν και δεν έχει καμία διαφορά εξωτερικά :P)

 

 

Είχε ανεβάσει ΠΆΛΙ!! φωτο στο ''Δείξει το κουτί σας''

Ο επιδειξίας :angry:

 

:P

Τετοιο κουτι επιδειξη θελει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω βαλει λινκ και στην υπογραφη κανε κλικ να δεις πως ειναι

Πάρα πολύ ωραίο ρε παιδί μου αλλά άμα θέλεις να βάλεις και καμιά vga Που θα μπει; Χωράει;

Εκτός και αν έχεις ήδη και εγώ δεν την βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ωραίο ρε παιδί μου αλλά άμα θέλεις να βάλεις και καμιά vga Που θα μπει; Χωράει;

Εκτός και αν έχεις ήδη και εγώ δεν την βλέπω...

Αν γυρισεις την ψυκτρα απο την αλλη πλευρα να κοιταει δηλαδη ο ανεμιστηρας το πανελ το κλειστο ομως και βαλεις τον ssd απο κατω και βγαλεις το πανω κουτι με τους σκληρους μπαινει μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γυρισεις την ψυκτρα απο την αλλη πλευρα να κοιταει δηλαδη ο ανεμιστηρας το πανελ το κλειστο ομως και βαλεις τον ssd απο κατω και βγαλεις το πανω κουτι με τους σκληρους μπαινει μια χαρα

Αχα.. μάλιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ωραίο ρε παιδί μου αλλά άμα θέλεις να βάλεις και καμιά vga Που θα μπει; Χωράει;

Εκτός και αν έχεις ήδη και εγώ δεν την βλέπω...

 

Τα πάντα όλα χωράει.

ο άλλος έβαλε νερά και 670.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα z623 ειναι THX Certified και για ταινιες και μουσικη παραγωγη που ασχολουμαι πολυ θα με βολεψουν

 

Sorry για το off-topic:

 

Εφόσον τα άκουσες και σε ικανοποιούν, να τα πάρεις, δεν το συζητώ. Υπάρχουν βέβαια και καλύτερες κατά τη γνώμη μου λύσεις σε 2.1 set, στα ίδια ή παραπλήσια χρήματα, αλλά η απόφαση είναι δική σου.

 

Μια επισήμανση μόνο, προκειμένου να μην επιλέξεις με λάθος κριτήρια:

 

Το «THX Certification», δεν είναι παρά μια πιστοποίηση από την εταιρεία παραγωγής τού George Lucas, σχετικά με τις προδιαγραφές που - υποτίθεται ότι - πρέπει να πληρούν οι συσκευές αναπαραγωγής ήχου, προκειμένου να αποδίδουν σωστά τον ήχο των ταινιών της και τίποτε περισσότερο.

 

Δεν έχει ούτε το ελάχιστο αντίκρυσμα, αναφορικά με την ποιότητα των ηχείων, ή την πιστότητα ήχου, πόσο μάλλον δε, η ύπαρξή της ή όχι, δεν πρέπει να απασχολεί καθόλου, κατά την επιλογή ηχείων πού προορίζονται για μουσική παραγωγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για το off-topic:

 

Εφόσον τα άκουσες και σε ικανοποιούν, να τα πάρεις, δεν το συζητώ. Υπάρχουν βέβαια και καλύτερες κατά τη γνώμη μου λύσεις σε 2.1 set, στα ίδια ή παραπλήσια χρήματα, αλλά η απόφαση είναι δική σου.

 

Μια επισήμανση μόνο, προκειμένου να μην επιλέξεις με λάθος κριτήρια:

 

Το «THX Certification», δεν είναι παρά μια πιστοποίηση από την εταιρεία παραγωγής τού George Lucas, σχετικά με τις προδιαγραφές που - υποτίθεται ότι - πρέπει να πληρούν οι συσκευές αναπαραγωγής ήχου, προκειμένου να αποδίδουν σωστά τον ήχο των ταινιών της και τίποτε περισσότερο.

 

Δεν έχει ούτε το ελάχιστο αντίκρυσμα, αναφορικά με την ποιότητα των ηχείων, ή την πιστότητα ήχου, πόσο μάλλον δε, η ύπαρξή της ή όχι, δεν πρέπει να απασχολεί καθόλου, κατά την επιλογή ηχείων πού προορίζονται για μουσική παραγωγή.

Αν εχεις να προτεινεις κατι σε π.μ μην χαλαμε το θεμα δεκτο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...