Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεο σπιτι, νεο πληκτρολογιο, μικροτερο γραφειο :(

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Μια χαρά είσαι.Προσωπικά θα το έβαζα αλλιώς το κουτί να το βλέπω όταν είμαι ο ίδιος στο γραφείο(περισσότερο λόγο καλωδίων)

Αλλά μπόμα είσαι μαρέσουν οι καθαροί τακτοποιημένοι χώροι.Έχουμε το ίδιο mouse :) Ποια οθόνη είναι αυτή είναι πανέμορφη.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είσαι.Προσωπικά θα το έβαζα αλλιώς το κουτί να το βλέπω όταν είμαι ο ίδιος στο γραφείο(περισσότερο λόγο καλωδίων)

Αλλά μπόμα είσαι μαρέσουν οι καθαροί τακτοποιημένοι χώροι.Έχουμε το ίδιο mouse :) Ποια οθόνη είναι αυτή είναι πανέμορφη.!

Ευχαριστω!

Η θονη ειναι η Dell S2316H, τον επομενο μηνα θα παιξει αναβαθμιση σε skylake και sleeved καλωδια. Επισης, σκοπευω να φερω το αλλο μου γραφειο (που δεν θα φαινονται τα καλωδια)  δες εδω http://www.insomnia.gr/topic/215780-insomniacs-desks-pictures-thread/page-238?do=findComment&comment=54586118

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω!

Η θονη ειναι η Dell S2316H, τον επομενο μηνα θα παιξει αναβαθμιση σε skylake και sleeved καλωδια. Επισης, σκοπευω να φερω το αλλο μου γραφειο (που δεν θα φαινονται τα καλωδια)  δες εδω http://www.insomnia.gr/topic/215780-insomniacs-desks-pictures-thread/page-238?do=findComment&comment=54586118

 

Καλημέρα για δώσε παραπάνω λεπτομέρειες....κουτί, πληκτρολόγιο, ποντίκι;;;; ευχαριστώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα για δώσε παραπάνω λεπτομέρειες....κουτί, πληκτρολόγιο, ποντίκι;;;; ευχαριστώ ;)

Το κουτι ειναι nzxt s340 

Πληκτρολογιο corsair strafe

Ποντικι Sharkoon Shark Force

Οθονη Dell S2316H

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mονο το τσεκουρι ειναι αληθινο :P (τα οπλα ειναι 1:1 σε αναλογιες με τα αληθινα , αλλα τα εχω για airsoft.)

 

Ακομη το φτιαχνω το γραφειο!!

Περιμενω μια samsung curved 49' να μπει απο πανω , αλλα ο κωτσοβολος μας κανει νουμερα.. 4 βδομαδες σχεδον και απο εναν γνωστο εμαθα οτι περιπου 10 δεκεμβρη θα παραλαβω αν ειμαι τυχερος..

 

Επεισης το μικροφωνο θα αλλαξει θεση οταν ερθει το "γερανακι" , και το καλωδιο που φαινεται θα ανοιξω τρυπα στο γραφειο. πριν ειχα ενα της ραζερ και το περνουσα κατω απο το mousepad αλλα αυτο ειναι τριπλασιο σε παχος και φαινεται ασχημα.

 

Το υπολοιπο δωματιο καποια αλλη φορα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια, εχω φτιαξει αυτη τη σελιδα στο facebook https://www.facebook.com/setupwarsgreece/ οπου θα ποσταρω τα setup που θα μου στελνετε. Αν μαζευτουμε πολλοι θα γινουν και βιντεο του τυπου setup wars και διαγωνισμοι. Αν θελετε στειλτε ενα μηνυμα στη σελιδα και οσοι εχετε να προτεινετε κατι θα χαρω να μαθω.!! Δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο στην Ελλαδα και πιστευω ειναι μια ωραια ιδεα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα

μηπως ενα καναλι ή ενα signum απο το ικεα θα ηταν καλυτερο απο ολα τα καλωδια στο πατωμα?

Εχεις απολυτο δικαιο(ολλο λεω να παω να παρω και ολλο το αναβαλω). :P Και να φανταστεις τα καλωδια τα εχω φτιαξει οσο καλυτερα μπορουσα. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σην παρεα.. Εχω ενα προβλημα και δεν ξερω που να το αναφερω γιαυτο συγνωμη αν ενοχλω εδω. Θα σας πω απο την αρχη τι εγινε..Εψαχνα ενα iphone7 πριν 1μηνα και το βρηκα απο εδω μεσα,οταν πηγα να βρεθω με τον κυριο ειχε ενα προβλημα ο ανθρωπος και χρειαζοταν την συσκευη γιατι κατι αλλαξε τελευταια στιγμη και επειδη ηταν σαββατο και για να μην ξανακανει ο ανθρωπος 20 χλμ πηγαινε ελα για να μου φερει το iphone να το αγορασω του ειπα να του δωσω την συσκευη που ειχα(huawei των 50ευρω) εκεινη την ωρα να κανει την δουλεια του για 1-2 μερες και την δευτερα θα βρισκομασταν να μου την δωσει πισω,ειχα και τον αριθμο του κανονικα και ολα μια χαρα..Ελα ομως που παει δευτερα τριτη τον παιρνω τηλεφωνο και μου λεει ξεχασα να σε παρω θα σε παρω το απογευμα να ΠΑΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕΙ παει τεταρτη πεμπτη και τιποτα  εγω πουλαω την συσκευη  την πεμπτη γιατι χρειαζομουν λεφτα λογο κατι πρωσοπικο που μου ετυχε και δεν εχω ουτε τον αριθμο του ουτε τα  μηνυματα στο insomnia γιατι εχω ενα κακο και τα σβηνω . ΥΠΑΡΧΕΙ  ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ? μπηκα ξανα στις αγγελειες πηγα μεχρι την σελιδα 500 αλλα δεν βρηκα την αγγελια γιατι την εχει σβησει 100% και ειχε και καπου στις 60 αξιολογησεις.Συγνωμη και παλι για την ενοχληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σην παρεα.. Εχω ενα προβλημα και δεν ξερω που να το αναφερω γιαυτο συγνωμη αν ενοχλω εδω. Θα σας πω απο την αρχη τι εγινε..Εψαχνα ενα iphone7 πριν 1μηνα και το βρηκα απο εδω μεσα,οταν πηγα να βρεθω με τον κυριο ειχε ενα προβλημα ο ανθρωπος και χρειαζοταν την συσκευη γιατι κατι αλλαξε τελευταια στιγμη και επειδη ηταν σαββατο και για να μην ξανακανει ο ανθρωπος 20 χλμ πηγαινε ελα για να μου φερει το iphone να το αγορασω του ειπα να του δωσω την συσκευη που ειχα(huawei των 50ευρω) εκεινη την ωρα να κανει την δουλεια του για 1-2 μερες και την δευτερα θα βρισκομασταν να μου την δωσει πισω,ειχα και τον αριθμο του κανονικα και ολα μια χαρα..Ελα ομως που παει δευτερα τριτη τον παιρνω τηλεφωνο και μου λεει ξεχασα να σε παρω θα σε παρω το απογευμα να ΠΑΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΕΡΕΙ παει τεταρτη πεμπτη και τιποτα  εγω πουλαω την συσκευη  την πεμπτη γιατι χρειαζομουν λεφτα λογο κατι πρωσοπικο που μου ετυχε και δεν εχω ουτε τον αριθμο του ουτε τα  μηνυματα στο insomnia γιατι εχω ενα κακο και τα σβηνω . ΥΠΑΡΧΕΙ  ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΒΡΩ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΒΗΣΕΙ? μπηκα ξανα στις αγγελειες πηγα μεχρι την σελιδα 500 αλλα δεν βρηκα την αγγελια γιατι την εχει σβησει 100% και ειχε και καπου στις 60 αξιολογησεις.Συγνωμη και παλι για την ενοχληση.

Ότι να΄ναι!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...