Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια νυχτερινή :ph34r: με τον καινούριο πίσουκλα.

 

attachicon.gif20170111_001333.jpg

 

και οι κουτάρες B) μου!

 

 

 

πόσο σου πήγε για όλα με το κλειδί στο χέρι ;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσο σου πήγε για όλα με το κλειδί στο χέρι ;;;;;

 

 

 

Γύρω στα 3 ίσως 3.5...

Βέβαια δεν τα 'δωσα μονοκοπανιά.

 

 

 

Φίλος είναι μια συνεχόμενη προσπάθεια, όπου σε κάθε ευκαιρία αλλάζω ότι μπορώ με κάτι καλύτερο,

με κυριότερο κριτήριο το λεγόμενο immersion...

Ίσως ο πιο σωστός τρόπος να το θέσω (όσων αφορά το κόστος) είναι ότι μου κοστίζει 500-800 το χρόνο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο Σπιτι και νεο setup . Καθε γνωμη καλοδεχουμενη .. Ααα ερχεται και η 1070 σε καμια βδομαδουλα απο amazon :D

Η φωτο με την ψυκτρα λαθος ειναι παλια τωρα εχει γινει η σωστη τοποθετηση με Push pull διαταξη και εχω μεινει λιγο εκπληκτος με τις θερμοκρασιες (σε θερμοκρασια δωματιου 18-21 βαθμους) σε Idle ειμαι 17 βαθμους και σε load 39 δεν εχω δει ποτε παραπανω και μετα απο 6 ωρες παιχνιδιου ακομα τα ιδια ..

Καλή δουλειά με τα καλώδια! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα δε το πω θα σκάσω... αλλά τόσα λεφτά για pc, οθόνη, gaming gear κλπ ( δε το κατακρίνω φυσικά να τα χαίρεσαι ) αλλά γιατί να μη δώσεις και 100-150 να στήσεις ένα σωστό γραφείο να το έχεις πάνω άνετος; δε ξέρω μόνο εμένα μου χτυπάει άσχημα στο μάτι να χεις τέτοιο εξοπλισμό και να τον έχεις πάνω σε σιδερώστρα; το παρατηρώ σε πολλά setups απλά τώρα πήρα αφορμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικη παρατηρηση->

Εμένα πάντως με παραξενευουν τα κουτιά πάνω στο γραφεια, ειδικά σε κάποια που είναι και πολύ μικρά.

Εγώ έχω ένα αυτοσχέδιο γραφειο περίπου 2 μέτρα(αν και σχετικά στενο~75 πόντους) και πάλι νιώθω ότι περιορίζομαι ώρες ώρες..

Εννοείτε δεν υπάρχει κουτί pc/πολυμήχανημα κτλ πάνω.Ουτε χώρο για τα edifier r1700bt δεν βρίσκω και σκέφτομαι μήπως να αγοράσω αλλά "ψηλολιγνα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικη παρατηρηση->

Εμένα πάντως με παραξενευουν τα κουτιά πάνω στο γραφεια, ειδικά σε κάποια που είναι και πολύ μικρά.

Εγώ έχω ένα αυτοσχέδιο γραφειο περίπου 2 μέτρα(αν και σχετικά στενο~75 πόντους) και πάλι νιώθω ότι περιορίζομαι ώρες ώρες..

Εννοείτε δεν υπάρχει κουτί pc/πολυμήχανημα κτλ πάνω.Ουτε χώρο για τα edifier r1700bt δεν βρίσκω και σκέφτομαι μήπως να αγοράσω αλλά "ψηλολιγνα".

Στο δικό σου γραφειο μπορεί. Σε άλλων τα γραφεία δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω δεν ειναι θεμα χωρου.αμα ο αλλος εχει σκασει λεφτα κ εχει γεμισει το κουτι λαμπακια κλπ κλπ θελει να το βλεπει εχει δεν εχει χωρο.ουτε εμενα μ αρεσει αλλα σε καποιο βαθμο το καταλαβενω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι καλυτερο μς τα καλώδια που μπορουσα εκανα ;) όσο για το γραφείο είναι όλο τζαμί και προσωπικά μ αρέσει αρκετά θα μπει σς λίγο καιρό και monitor stand kai headphone stand

Βάλε ένα spiral να τα μαζέψεις όλα να μην είναι χύμα θα είναι κομπλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...